Saç Uzatma Yöntemleri saç bakımı

venustus

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
948
2
kızlar ben şampuanımın içine bemiks ampül evigen biraz badem yağ ve çam terebenti koyuyorum.. saçlarım çok yıprandı beslemesi içi siz neler koyuyorsunuz şampuanınıza_??

canm bnde sinemakiye yeni başlayanlardanım şampuanımn içine biraz sarımsak rendelemeyi düşünüyorum
diğer konularda çok bilgim yok yardım istediğin için yazdım:KK50: ama saçlarına çok yüklenirsende etkisini azaltırsn diye okudum 1-2 maske ya da yağ yeterli bencede

sinemaki+zeytinyağı+şampuanımı kullaıcam artık ne olursa:)

tatlım bana da fazla bi karışım gibi geldi hiç denemedimde e vitamını b vitamini ve yağlar.
ben şimdi çam terebentiniyi glissin kırık saç ucu onarıcılı olanını kullanıyorum ona keskin kokusu azcık katacagm zaten.
turplu suyu yapacagım haftanın bi günü,2-3gün sonra sinameki her gece yatarken badem zeytin hint yılan yağlarını sürüp sabah çam terebentinli şampuanımla yıkayacağım saçlarım röfleli ve fazlasıyla yıpranmış faydasını gördügüm dakka yazacagım kızlar.bu arada ağızdan bemiks ve folbiol kullanmaya başlıyorum.çinko aşırı kıllanmada yapar diye tercih etmedim şimdilik.
rapunzel olalım bacılarım...:)))

tatlım bana da fazla bi karışım gibi geldi hiç denemedimde e vitamını b vitamini ve yağlar.
ben şimdi çam terebentiniyi glissin kırık saç ucu onarıcılı olanını kullanıyorum ona keskin kokusu azcık katacagm zaten.
turplu suyu yapacagım haftanın bi günü,2-3gün sonra sinameki her gece yatarken badem zeytin hint yılan yağlarını sürüp sabah çam terebentinli şampuanımla yıkayacağım saçlarım röfleli ve fazlasıyla yıpranmış faydasını gördügüm dakka yazacagım kızlar.bu arada ağızdan bemiks ve folbiol kullanmaya başlıyorum.çinko aşırı kıllanmada yapar diye tercih etmedim şimdilik.
rapunzel olalım bacılarım...:)))

hmmm o şampuandan bende alıcam denemediğim kalmadı yha:):):) artık düzenli davranıcam hangisinin işe yaradığını bile anlayamıyorum her hafta değişik bişey kullanıyorum saçlarımdan şok oldu artık:KK60::KK60:

ben şampuanıma 1 tane bemiks ampul, biraz çamtrebentin katıyorum bir tane de c vitaminli aspirin suda eriyenlerden kattım. her akşam lavanta çayı içiyorum, dax uzatıcı yağ sürüyorum (haftada 2) , sinameke yapıyorum. biotin vitamin içiyorum. bu şekilde 3 hafta bitti 2 cm i cok azan gecen bir uzama oldu. ama yanıklarım toparlandı.

çam terebentin bende hiç işe yaramadı daha çok kuruttu saçımı zaten kızıldan döndüm falan iyice yıprandı pöfffffffffffffff:KK43::KK43:

kızlar kuaförlere danıştım geneli şampuana katmak yerine fısfıs şişede kullanmayı önerdi
bemiks bepanten ve evigeni şampuana katıldığında etkisini azaltıyormuş
ben elidor şampuanın içine koymuştum işte biraz oldu öyle iğrenç kokuyor kiii
bi daha katmıcam şişede hepsini karıştırıp kullanmaya karar verdim :KK1:

ben şampuanıma 1 tane bemiks ampul, biraz çamtrebentin katıyorum bir tane de c vitaminli aspirin suda eriyenlerden kattım. her akşam lavanta çayı içiyorum, dax uzatıcı yağ sürüyorum (haftada 2) , sinameke yapıyorum. biotin vitamin içiyorum. bu şekilde 3 hafta bitti 2 cm i cok azan gecen bir uzama oldu. ama yanıklarım toparlandı.

daxı bende biraz kullandım param yanmasın bari diye canlandırdı sanki :KK28:
ama yanıklarını bu şekilde toparlaman çok ii yha bnmde fönden uçları tuhaf duruyorr

çam terebentin bende hiç işe yaramadı daha çok kuruttu saçımı zaten kızıldan döndüm falan iyice yıprandı pöfffffffffffffff:KK43::KK43:

çam terebentini fazla kullandığından olmustur
az kullan fazlası saç kurutuyor

cnm şampuanlamanı çok yapıyorsundur çam terebentin saça parlaklığını verir ve güç kazandırır.

X