Ultherapy yaptıran var mı?

devacım cnm benim halen yaptırmayı düşünüyo musun cok merak ediyorum:))

Ysem merhaba,

birsey yaptirmak istiyorum, umudum ultheradi, ama simdi nazin yazdiklarini okuyunca biraz korktum sanki. senin en son yazdigini da okudum, güzel gelismelere sevindim:) Ben haftaya büyük bit ihtimal Istanbulda olucagam. haber vericem. müsaitisen görüsebiliriz. seni cok merak ediyorum:)

Ysem merhaba,

birsey yaptirmak istiyorum, umudum ultheradi, ama simdi nazin yazdiklarini okuyunca biraz korktum sanki. senin en son yazdigini da okudum, güzel gelismelere sevindim:) Ben haftaya büyük bit ihtimal Istanbulda olucagam. haber vericem. müsaitisen görüsebiliriz. seni cok merak ediyorum:)

tmm cnm ama ben hafta sonu müsait olabilirim ya da akşam saat 7den sonra kısmetse görüşürüz insallah konuşuruz ama naz ında dediği gibi bizim son gelişmeleimize kadar bekleme şansın olsa daha iyi olurdu derim hani gercekten işe yarayacak mı diye ama konuşuruz gene cnm

Naz merhaba eczaneden reparil jel al ve oraya gunde bir kere sur icinde at kestanesi var ysem in tavsiye ettigini de alabilirsin.suan mesleki bi egitimdeyim senin icin ozellikle hocama sordum kullanabiliriz mi diye? Doktora gidip sadece odem oldugunu ogrendigin icin oneriyorum.baska turlu isim olarak ilac onermezdim zaten.ne oldugunu bilmeden birseyler kullanmak yalnis olurdu.

merhaba apostle ben iyiyim bende problemler gecti bu gün doktora gittim carbon peeling yapıldı cildim cidden cok güsel oldu doktor gelişmeler var iyiye gidiyor dedi sabırsızlıkla 3 ayı bekliyorum bakalım nasıl olacak

Ysem ben de iyiyim tabi hala bi gelisme yok ama agrim acimda yok merakla bekliyorum . Sali gunu senin icin dolguyu sorucam gorusmek uzere

Selam arkadaşlar
Doktorum prednol 16 mg ic demişti. Sabah 2 aksam 2.
3 gün onu aldım. İlsç bitti midem bir sancılandı. Gastridim artmış. 2 gün sancı çektim. Meğer kortizonun etkidiymiş. Ayrıca kortizonu kesince üm vücudum yüzüm boynum kollarım dokunulamaz hale geldi. Üstüne yatamadım kolumun. Sebep kortizon. Yani o kadar şanssızımki herşey üst üste geliyor. Bunada şükür.
Bu arada sağda çukurluk diyip duruyordum ya. Şimdi sol kulaktan çeneye kısım çöküyor. Anlatmak zor. Bağlar yukarı değil de içe çektiriyor benim suratdabsanki. Ve 1 günde değişiyor surat. Ulthera nın etkileri hızla çıkıyor işte. Ne zaman sonuçlanır bilmem. Yanakların iki yanı içeri çökünce sltlar daha çıkık oluyor. Yani yaşlandıkça V olan yüz aşağı sarkarya. Onubtoparlatmak için yaptırdım şu an tam tersi görüntü oluştu. Benim doktor hala toparlayacak diyor. 3 ay oluyor dedim bazen 6 ayı bulur makaleler verim size okuyun dedi. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

Naz merhaba eczaneden reparil jel al ve oraya gunde bir kere sur icinde at kestanesi var ysem in tavsiye ettigini de alabilirsin.suan mesleki bi egitimdeyim senin icin ozellikle hocama sordum kullanabiliriz mi diye? Doktora gidip sadece odem oldugunu ogrendigin icin oneriyorum.baska turlu isim olarak ilac onermezdim zaten.ne oldugunu bilmeden birseyler kullanmak yalnis olurdu.

Apostle selam. Çok teşekkür ederim. Yarın alıcam hemen. Umarım işe yarar. Eski yüzümü arıyorum. Aynaya bakmak gelmiyor içimden. Resmen bunalıma girdim.
Nerden yaptırım bu işlemi ben. Daha ne kadar suratım değişecek bilemiyorum. Yüzüm süzüldü süzüldü eskidenn yuvarlaktı şimdi iki yanlar içeri çekti çenevkısmı şiş şiş ve bir taraf bariz daha şiş. Gün be gün de değişiyor. Mesela solda o şiş olan kısmın yanında hiç bir çöküklük yoktu. İki gündür sağaki gibi olmaya başladı. Çöküyor. Valla genelde yaşlılarda olur ya o şekilde. Şişlik ayrı dert bunlar ayrı dert. Dolgu yaptırırım diyordum çöken kısma şimdi hangi birine yapılsın dolgu.
1 hafta sonra yine resim koyacağım. Dediklerimi anlarsınız o zaman.
Sizin iyi haberlerinize seviniyorum. Doktorum mu yapamadı diyorum bu sefer. Ama adamın yurt dışından gelip yaptırıp dönen hastaları var ve ilk bu aleti türkiyeye getiren de o. Şansızlık belki de.
Yanlız annem ödemler iniyor diyor her yer aynı şekilde inmedi sana suratın tuhaf gelmeye başladı zamanla iner diyor.
Ne çok yazdım değilmi. Yanlız sizlere yazdıkça rahatlıyorum o yüzden. Sevgiler

nazcım kötü birşey olmaması sevindirici sevindim gercekten insallah zamanla tamamen gecicek belki de 3 ay sonra daha da iyi olacak
bu arada nazcım ya kremin ben faydasını gördüm bana iyi geldi kullanırsın sana iyi gelmez bana kızarsın cnm üzülürüm kullanmak istersen gittigin doktora içerigini anlatarak bir sor yüzümde sadece agrı ve şişlik olan bölgeme hafif bir şekilde sürdüm

Ysemcim benim üzerinden kaç ay geçti . Faydasını görmezsem kremin o kremin iyinolmadığını göstermez. Geç kaldığımı gösterir. Sana kızmam merak etme:)

Selam arkadaşlar
Doktorum prednol 16 mg ic demişti. Sabah 2 aksam 2.
3 gün onu aldım. İlsç bitti midem bir sancılandı. Gastridim artmış. 2 gün sancı çektim. Meğer kortizonun etkidiymiş. Ayrıca kortizonu kesince üm vücudum yüzüm boynum kollarım dokunulamaz hale geldi. Üstüne yatamadım kolumun. Sebep kortizon. Yani o kadar şanssızımki herşey üst üste geliyor. Bunada şükür.
Bu arada sağda çukurluk diyip duruyordum ya. Şimdi sol kulaktan çeneye kısım çöküyor. Anlatmak zor. Bağlar yukarı değil de içe çektiriyor benim suratdabsanki. Ve 1 günde değişiyor surat. Ulthera nın etkileri hızla çıkıyor işte. Ne zaman sonuçlanır bilmem. Yanakların iki yanı içeri çökünce sltlar daha çıkık oluyor. Yani yaşlandıkça V olan yüz aşağı sarkarya. Onubtoparlatmak için yaptırdım şu an tam tersi görüntü oluştu. Benim doktor hala toparlayacak diyor. 3 ay oluyor dedim bazen 6 ayı bulur makaleler verim size okuyun dedi. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

naz cnm cok gecmiş olsun inan ne diyeceğimi bilemiyorum ya henüz bizde yeni oldugu için böyle etkiler yok belki her gün gectikce bende de oluşabilir ben de korkmaya başladım ama şimdilik iyiyim bir problem yok ya cnm acaba yanlış birşeyler mi oldu acaba sende cnm gidebilirsen Ultherapy yapan başka bir doktora muayene olsan belki bir fikir verir nedenlerini söyler

Naz gecmis olsun ben prednolu almayacagini biliyordum ,alacagini bilsem seni uyarirdim prednol dozlari ayarlanir birden gunde 4 tane falan alinmaz doz yavas yavas cogaltilir. Ben onu icmeyeceginden o kadar emindim ki hatta aklini celmemek icin uyarida bulunmak istemedim. Kortizon muhakkak iyilestirir ama bir yerleri de bozar son tedavi olarak verilebilir ama tehlikelidir .nasilsa bir doktora gideceksin o da prednolu onerirse uyari da bulunurum diye dusundum yapma etme ne olur gittigin doktordan memnun olmadiysan al ultrason sonuclarini baska bir doktora git yine fikir al. Daha once yazmistim odem disinda baska bir olusum olsaydi isin cerrahlara kalmisti biraz gevse rahatla lutfen.

Naz gecmis olsun ben prednolu almayacagini biliyordum ,alacagini bilsem seni uyarirdim prednol dozlari ayarlanir birden gunde 4 tane falan alinmaz doz yavas yavas cogaltilir. Ben onu icmeyeceginden o kadar emindim ki hatta aklini celmemek icin uyarida bulunmak istemedim. Kortizon muhakkak iyilestirir ama bir yerleri de bozar son tedavi olarak verilebilir ama tehlikelidir .nasilsa bir doktora gideceksin o da prednolu onerirse uyari da bulunurum diye dusundum yapma etme ne olur gittigin doktordan memnun olmadiysan al ultrason sonuclarini baska bir doktora git yine fikir al. Daha once yazmistim odem disinda baska bir olusum olsaydi isin cerrahlara kalmisti biraz gevse rahatla lutfen.

Apostle selam. Sen doktormusun?
Bayağım şey biliyorsun. Kortizon almıycaktım ama denize düşen yılana sarılır misali. Benim doktor almadınız prednolü böylevoldu deyip durunca aldım. 3 gün boyunca 32 sabah 32 akşam aldım. Başka bişi olmaz umarım. İyileştirmede olmadıki.
Kardeşimin eşi doktor. Duyunca içtiğimi bana niye sormadın diye oda kızdı. Midemi düzeltmeye uğraşıyorum. Derimin acıması geçti. Başka yan etki yaparmıki kısa süreli kullanım

Apostle selam. Sen doktormusun?
Bayağım şey biliyorsun. Kortizon almıycaktım ama denize düşen yılana sarılır misali. Benim doktor almadınız prednolü böylevoldu deyip durunca aldım. 3 gün boyunca 32 sabah 32 akşam aldım. Başka bişi olmaz umarım. İyileştirmede olmadıki.
Kardeşimin eşi doktor. Duyunca içtiğimi bana niye sormadın diye oda kızdı. Midemi düzeltmeye uğraşıyorum. Derimin acıması geçti. Başka yan etki yaparmıki kısa süreli kullanım

Ödem ama geçmiyor apostle. Benim bu doktor nasıl bir doktor anlamadım. Estetikle uğraşavuğraşa saınırm asıl doktorlukları kalmıyor ve herşey para gözü ile bakıyorlar

Naz doktor degilim eczaciyim burada doktorculuk oynuyor musum gibi gorunmemek icin meslegimi soylemedim. Herzaman da doktorlara danismaktan yanayim. Kısa sure kullanmissin gonlunu ferah tut . Sonucta kortizonlar da tedavide kullaniyorlar kullanilmiyorlar degil. Ve işe de yararlar ama yine de doktor onerisinde ve onerilen dozda kullanmakta yarar var.doktor derken bizimkileri kastetmiyorum tabi! Burda bu sekilde yaziyorum ama ornegin egzama icin yazilan basit bi kortizonlu merhemi de sirf kortizon diye surmemezlik etmesin kimse ! Ben sadece icilenlerden bahsettim . Naz bence sen cok guzel olacaksin biraz daha sabir gercekten , yuzum hergun degisiyor diyorsun ya belki evet eskisinden farklı olacak ama cok guzel olacak icimden oyle geliyor .

Naz bu arada kardesinin esi doktormus o ne diyor ödem icin ? Ya da birseyler onerdi mi cok merak ettim

Naz bu arada kardesinin esi doktormus o ne diyor ödem icin ? Ya da birseyler onerdi mi cok merak ettim

Canım kardeşimin eşi cerrah. konusu değil pek. Ama dediği " yüzünle ilgilenmeyi bırak. ödem olduğu belli zaten. zamanla azalır. tam olarak geçmeyebilir de hazırlıklı ol. bir kaç ay bekle. kafana takma şeklinde" : )
O kortizonu da alma diyordu kendi haline bırak geçtiği kadar geçer diyordu. aldım ben. duyunca kızdı. ama o da " 3 günde bişi yapmaz. kısa süreli kullanıma giriyor. merak etme diyor. biz yarar zararına bakar kortizonu en son durumda vermek gerekirse veririz verirken de mutlaka lansor dayarız ki mideye öncelikle dokunur " diyor. Neyse ki midem düzeliyor. Tenimin acıma hissi de geçti. ama korkunçtu. 1 gün kadar tüm cilt acıdı. hiç bir yerime dokunamadım. kollar bacaklar surat gıdık her yer. ödüm koptu. ama geçti şükür.
ilgine çok teşekkür ediyorum.
Buradan ilgilenen sana, ysem'e, kimbilir' e ve asinagüzel ' e özellikle teşekkür ederim.

iyi akşamlar apostle cvpladıgın için teşekkür ederim bana ağrı kesici de al denilmedi neyseki sorunum uzun sürmedi jel in cok faydasını gördüm
bu arada göz altı dolgusundan bahsetmişssin doktorunun sitesini de inceledim Redensity 2 Eyes diye bir uygulaması var senin yaptırdıgın bu mu ve göz alı torbalarına iyi gelir mi acaba benim göz altı torbalarım da var cok rahatsız oluyorum eger ki doktoruna tekrar gidersen sorabilir misin

Ysem bugun Mustafa beye sordum gozalti torbalari icin sadece ameliyat dedi bilgin olsun

Canım kardeşimin eşi cerrah. konusu değil pek. Ama dediği " yüzünle ilgilenmeyi bırak. ödem olduğu belli zaten. zamanla azalır. tam olarak geçmeyebilir de hazırlıklı ol. bir kaç ay bekle. kafana takma şeklinde" : )
O kortizonu da alma diyordu kendi haline bırak geçtiği kadar geçer diyordu. aldım ben. duyunca kızdı. ama o da " 3 günde bişi yapmaz. kısa süreli kullanıma giriyor. merak etme diyor. biz yarar zararına bakar kortizonu en son durumda vermek gerekirse veririz verirken de mutlaka lansor dayarız ki mideye öncelikle dokunur " diyor. Neyse ki midem düzeliyor. Tenimin acıma hissi de geçti. ama korkunçtu. 1 gün kadar tüm cilt acıdı. hiç bir yerime dokunamadım. kollar bacaklar surat gıdık her yer. ödüm koptu. ama geçti şükür.
Buradan ilgilenen sana, ysem'e, kimbilir' e ve asinagüzel ' e özellikle teşekkür ederim.

Naz tesekkur etmek ne demek asil benim sana tesekkur etmem lazim . Senin burada detay paylasman o kadar onemli yaptirmayi dusunenler ve benim gibi yaptiranlar icin.

asıl ben sana teşekkür ederim arkadaşım sayende bu konuda çok aydınlandım, senden başka bu kadar bilgi paylaşan olmadı malesef

arkadaşlar
biraz önce bilgisayarımda ulthera işleminden 7 gün sonra Ciddeye gitmiştim. Oradaki resmimi buldum. resimde kızımın ödevi olan bir kağıttan bebek figürü var. Onu SON RESİMLERİM albümüne yükledim.
O resimde ödemlerim hala vardı. Ancak hafiflemişti. Baktım iyice simetri kaybı görünmüyor. Demekki ödemden değil. yanlardan daralma oldukça yüzde ortaya çıkmaya başladı simetri kaybı.
lütfen sizde bir bakar fikir verirmisiniz.
yoksa yüz aynı da ben mi kafayı yiyorum.

naz 70 Merhaba, Bu topiği baştan sona okudum, konuyla ilgileniyorum, ilk bir tv proramında Dr. Emre Çiçek'ten dinlemiştim bu Ulthera işlemini. Size arkadaşlık isteği gönderdim onaylarsanız sevinirim resimlerinizi görmek istiyorum. Çok geçmiş olsun.

X