Ultherapy yaptıran var mı?

arkadaşlar hiç 1 yıl önce , 7-8 ay önce ulthera yaptıran yok mu?
ben haftasonu yaptırıcam. eşim az para değil faydası olacak mı diye söyleniyor.
bilgi istiyorum lütfen. dünya para verip bir de daha fazla sarkarsa diye korkmaya başladım.
bir kaç yıl sonra ki durum nasıl acaba?

Yeni katıldım, yeni gördüm mesajını. Ben thermaj yaptırmıştım, bunun benzeri sanırım. Hiçbir faydasını görmedim, yaptırma derdim sana:2:

Pembeetek acı hissettin mı.
Gidi sıkıntıda biraz da inceleme oldumu acaba.
Bende 12 Ocak a aldım randevu. Coşkun beye yaptırmayı düşünüyorum.
Başka yaptıran gördünüz mü orada. Ya da resimlerini falan.
Memnuniyet derecesi nasıl acaba. Az para değil cunku

Hanımlar,51 yaşında:KK30: benim termaj tecrübem oldu, memnun kalmadım. Hem çok acılı bir işlem hemde sonuç alamadım. Bu konuda birde V-Shape diye bir uygulama var, onu araştırdınızmı? Ben o yöntemi düşünüyorum, tecrübesi olanlar varmı bu konuda acaba?

Realself de 1 yıl sonrasını okudum.bahsetmemisler öyle.
İyi araştırmak lazım diyordunuzda nereden araştıracağız. Türkiye'de yaptıranlar yazmamış i 1 yıl sonra nasıllar.
Peki iple kas ve yanak asma hakkında bilginiz var mı. Onu mü yaptırsam.

Yaşın kaç bilmiyorum ama o asmayı tavsiye eden dr a benim arkadaşım yaptırdı aynı işlemi, aylarca komplikasyon yaşadı, şişler morarmalar geçmedi birtürlü. Termajı ben 4 yıl önce yaptırdım, sarkma konusunda pek bir sorun yaşamadım çünki yüzüm odolgun zaten ama iyileşmede farketmedim uzun vadede ciltte. yani boşa gitti para sanki. Başka yöntemler araştıralım ozon, vitamin, dna gibi..... Birde yüz yogası diye birşey var, kasları çalıştıran

Hanımlar,51 yaşında:KK30: benim termaj tecrübem oldu, memnun kalmadım. Hem çok acılı bir işlem hemde sonuç alamadım. Bu konuda birde V-Shape diye bir uygulama var, onu araştırdınızmı? Ben o yöntemi düşünüyorum, tecrübesi olanlar varmı bu konuda acaba?

vshape baslıgı altında girip okuyabilirsin

arkadaşlar thermage değil ultraphy diye bişi bu. ultranson yani ses dalgaları ile ısıtılıyor alt tabaka.
realself de %77 memnuniyet var.
bende randevu aldımdı coşkun şanverdi den. burda görüpte öyle randevu aldım yani.
sonra bir bakayım dedim coşkun şanverdiyi öven ulterapy yaptırdım diyenlerin profillerine. ancak sadece bu konuda yorumları var. belki tesadüf ama biraz şüphe oluştu bendede.
o yüzden coşkun şanverdi yerine teoman dal dan randevu aldım. o da yapıyor. coşkun beydekini de iptal edicem.

Ultheraphy sisteminde kullanılan ‘Deep sea’ adı verilen teknoloji de ‘fokus ultrasound’ ile cildin alt tabakalarında ‘sıcak noktalar’ yaratılıyor. Bu sayede cilt kendi onarım sürecini oluşturarak yeni collagen üretimine başlıyor ve ciltte sıkılaşma ve ‘lifting’ etkisi kendini göstermeye başlıyor. Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt istenen ideal görünüme 3 ayın sonunda ulaşıyor. Tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç en az bir sene boyunca muhafaza ediliyor

BU YAZIYI BİR dR. KOPYALADIM BU İŞLEM 1 YIL GİDİYORMUŞ, PEKİ HER YİL TEKRAR BU KADAR PARA VERİP YENİDENMİ YAPTIRILACAK .

Maalesef 1.5 veya 2 yıl gıdıyormus.
Kimbilir sen yüz gerdırme yaptırmısmıydın. Sanki başka konuda öyle bişey okumuştum. Yaptırdıysan memnun degilmiştin. Neden başka arayışlara gırdın.
Ben ameliyattan çok korkuyorum. O nedenle böyle arayıslardayım. Yüzüm maalesef sarktı. Yanaklarım topludur benim. Oda sarktı bıraz iste:KK43:

Arkadaslar en sonunda bugün ultherapy yaptırdım.
Nisantasinda Dr.emre çiçek de.
Cuma gunü net de gezerken orada kampanyaya rastladım. İndirim vardı. Diğer doktordan aldığım randevuyu iptal edip ona gittim.
İstersem uyutup öyle yapabileceğini söyledi. Ben dayanırım dedim uyutulmak istemedim. Ancak çok acılı işlem. Zor dayandım. Özellikle gıdı bölgem çok acıdı. İşlem bittiğinde ayaklarım titreyecek kalktım yataktan. O derece yani. Öyle lazer işlemi gibi falan değil asla. Öyle diyen yalan söylüyor. İşlemden sonra 1 saat dinlendim. Buz koydular. Eve geldim. Yüzüm iyi ama gıdıyor bölgem şişmiş kızarmış ve acıyor hala. Bir daha yaptırırmıyım asla.
Umarım verdiğim para ve çektiğim acıya değer

Geçmiş olsun canım. Umarım çektiğin acılara değer ve çok güzel sonuçlar alırsın.Bizi ilerleyen zamanlarda bilgilendirirsen sevinirim.Bir de uygulamaya ne kadar ödedin? Sevgiler.

4500 tl ödedim. Umarım işe yarar. Şu anda yüzüm şiş. Gıdığımda şiş. Ve de acıyor. Annem kilo almış gibisin bu ne böyle diyor.
Birde yüzünle uğraşıp duruyorsun. Başına bişey gelecek diyor. Moralim bozuk şu anda. Umarım acı geçer vede yüzüm iner.

4500 tl ödedim. Umarım işe yarar. Şu anda yüzüm şiş. Gıdığımda şiş. Ve de acıyor. Annem kilo almış gibisin bu ne böyle diyor.
Birde yüzünle uğraşıp duruyorsun. Başına bişey gelecek diyor. Moralim bozuk şu anda. Umarım acı geçer vede yüzüm iner.

gecmis olsun canim, şişler muhakkak inecektir acıdan helbet gecer, önemli olan bütün cektiklerine değsin bizide ilerleyen zamanda haberdar et. Birde ben 1 yıl gidiyor diye okumuştum sana bu konuda Dr. ne dedi. Her yıl o kadar para verilmez.

gecmis olsun canim, şişler muhakkak inecektir acıdan helbet gecer, önemli olan bütün cektiklerine değsin bizide ilerleyen zamanda haberdar et. Birde ben 1 yıl gidiyor diye okumuştum sana bu konuda Dr. ne dedi. Her yıl o kadar para verilmez.

doktora sordum. 1.5 ile 2 yıl arası gidiyor. ancak 2 yıl sonra da yüzünüz şu anki halinden %5-10 iyi olacaktır dedi.
bilemiyorum kimbilir. hangi akla hizmet yaptırdım bilmem. 1 ay sonra kontrole çağırdı. göz bölgesi için bir kere daha gerekebilir yaparız geldiğinde dedi. asla yaptırmam. çok acılı bir işlem. üstelik şişlik ve acı bugün 3. gün bitti. hala devam ediyor. umarım verilen para ve çekilenlere değer. keşke dolgu yaptırsaydım nazobiallere. birde botox. buna niye kalkıştım bilmem ki.

botox için 3 ay önce 900 TL. verdim. 3 ay anca dayandı. bir de benim göz altımı şişiriyor botox. ilginç ama öyle. göz kenarıma yapılsada altında ödem oluşturuyor. ama kırışıklıkları açıyor. kar zarar hesabından giderek 2. botoxumu 3 ay önce yaptırdımdı.
birde nazobialler vardı böyle derince. komple lifting olsun istedim ulthera yaptırdım. umarım neticeye değer.
1 haftaya şişlik ödem acı geçer mi acaba. keşke c.tesiye geri dönebilsemde yaptırmasam :KK43:

botox için 3 ay önce 900 TL. verdim. 3 ay anca dayandı. bir de benim göz altımı şişiriyor botox. ilginç ama öyle. göz kenarıma yapılsada altında ödem oluşturuyor. ama kırışıklıkları açıyor. kar zarar hesabından giderek 2. botoxumu 3 ay önce yaptırdımdı.
birde nazobialler vardı böyle derince. komple lifting olsun istedim ulthera yaptırdım. umarım neticeye değer.
1 haftaya şişlik ödem acı geçer mi acaba. keşke c.tesiye geri dönebilsemde yaptırmasam :KK43:

botoks icin 900tl cok para vermissin, normal 600tl ben iki kisi paylasiyoruz 450tl ye yaptiriyoruz. İlk yaptirdiklarim benimde 3-4 ay gidiyordu sonra yaptirdikca zaman uzuyor artik 6 ay kesin gidiyor. Dolguya gelince benim yaptırdıgım dolgu aqualift in ömrü 3-5 yil üzülme belkide cektigin acilara deger sisler gecince mutlu olursun.

botoks icin 900tl cok para vermissin, normal 600tl ben iki kisi paylasiyoruz 450tl ye yaptiriyoruz. İlk yaptirdiklarim benimde 3-4 ay gidiyordu sonra yaptirdikca zaman uzuyor artik 6 ay kesin gidiyor. Dolguya gelince benim yaptırdıgım dolgu aqualift in ömrü 3-5 yil üzülme belkide cektigin acilara deger sisler gecince mutlu olursun.

kimbilir ben Sinan İbiş e yaptırdım botoxumu. lazer peeleng, cilt bakım ve botox bir arada kampanya var dendi 900 TL. hepsine ödedim. fena olmadı ama bende göz altında ödem yaptı. botox etkisi inince şişlik ödemde indi ama tam yok olmadı.O nedenle diyorum ya iyi olayım derken hep daha kötü oluyor. Allah hoşlanmıyor yüzümle oynamamdan sanırım.
ulthera da hala acıyor ve şişim. umarım geçer ama değer mi zannetmiyorum. para tuzağımı ne bunlar. bıktım artık. en iyisi yüz gerdirme sanırım. ama ondada böyle acı oluyormu ki. ağzımı gerdirince yanaklarım acıyo :KK43:

kimbilir ben Sinan İbiş e yaptırdım botoxumu. lazer peeleng, cilt bakım ve botox bir arada kampanya var dendi 900 TL. hepsine ödedim. fena olmadı ama bende göz altında ödem yaptı. botox etkisi inince şişlik ödemde indi ama tam yok olmadı.O nedenle diyorum ya iyi olayım derken hep daha kötü oluyor. Allah hoşlanmıyor yüzümle oynamamdan sanırım.
ulthera da hala acıyor ve şişim. umarım geçer ama değer mi zannetmiyorum. para tuzağımı ne bunlar. bıktım artık. en iyisi yüz gerdirme sanırım. ama ondada böyle acı oluyormu ki. ağzımı gerdirince yanaklarım acıyo :KK43:

nazcım, 4 gün geçmiş son yazdığından sonra,nasıl oldun? tüm yazdıklarını okudum, ben de ultherapy düşünüyorum, çok merak ediyorum,uygulama 3 ay sonra belli olacakmış sanırım,var mı değişiklikler,henüz erken ama???

sevgiler.

nazcım, 4 gün geçmiş son yazdığından sonra,nasıl oldun? tüm yazdıklarını okudum, ben de ultherapy düşünüyorum, çok merak ediyorum,uygulama 3 ay sonra belli olacakmış sanırım,var mı değişiklikler,henüz erken ama???

sevgiler.

Merhaba. Bugun ulthera yaptirdigim 14 gun oldu. 10 gun boyunca yuzum sis kaldi. Yemek yerken bile cenem aciyordu.yuzumu elleyemiyordum. 2 gundur aci azaldi. Ama hala yuzumu yikarken falan yada krem surerken biraz bastirayim aciyor. Sisler indi gibi. Ama bu sefer sag yanagim sanki sola gore daha eridi. Sanirim sol hala sis ondan oyle gorunuyor.aynaya bakmak bile istemiyorum. Yuz sisdi indi ya. Bu sefer nazabiyal cizgiler dahada belirginlesti. Gidik da aynen duruyor. 3 ay sonra nolur bilmem ama su an icin resmen para tuzagi diye dusunuyorum. Esim bile once surati mahvediyorlar eski haline donunce sevincten verilen para unutuluyor doktora gidip hesap sorulmuyor herhalde diyor :)
10 gun sonra kontrolum var. Ne diycek doktorum merak ediyorum. Yuzun uygun degilmiydimi diyecek yoksa gayet iyimi olmus diyecek bilemiyorum. Ama su an icin 0 etki :KK43:
Yalniz o kadar cok yaptiran var ki. Ben doktorda iken benden sonra yaptirmaya anestezi almak uzerr sirada idi millet. Gorusmeye gelenlerde cabasi.
Gelismekeri yazacagim merak etmeyin. Umarim iyi biseyler olurda mujde verebilirim sizlere.

Merhaba. Bugun ulthera yaptirdigim 14 gun oldu. 10 gun boyunca yuzum sis kaldi. Yemek yerken bile cenem aciyordu.yuzumu elleyemiyordum. 2 gundur aci azaldi. Ama hala yuzumu yikarken falan yada krem surerken biraz bastirayim aciyor. Sisler indi gibi. Ama bu sefer sag yanagim sanki sola gore daha eridi. Sanirim sol hala sis ondan oyle gorunuyor.aynaya bakmak bile istemiyorum. Yuz sisdi indi ya. Bu sefer nazabiyal cizgiler dahada belirginlesti. Gidik da aynen duruyor. 3 ay sonra nolur bilmem ama su an icin resmen para tuzagi diye dusunuyorum. Esim bile once surati mahvediyorlar eski haline donunce sevincten verilen para unutuluyor doktora gidip hesap sorulmuyor herhalde diyor :)
10 gun sonra kontrolum var. Ne diycek doktorum merak ediyorum. Yuzun uygun degilmiydimi diyecek yoksa gayet iyimi olmus diyecek bilemiyorum. Ama su an icin 0 etki :KK43:
Yalniz o kadar cok yaptiran var ki. Ben doktorda iken benden sonra yaptirmaya anestezi almak uzerr sirada idi millet. Gorusmeye gelenlerde cabasi.
Gelismekeri yazacagim merak etmeyin. Umarim iyi biseyler olurda mujde verebilirim sizlere.

ohh nihayet bu konuda bir şeyler duyabildim:))
çokk geçmiş olsun veee çokkk teşekkürlerr ayrıntılar için,
lütfen gelişmeleri paylaş,cidden çok ilgileniyorum bu konuyla,
günlerdir netin tepesinde mail ve tel ile bilgi ve fiyat almaya çalışıyorum,hepsi istanbulda malesef ve hepsi farklı fiyatlar veriyor,

ben de senin için en güzelini diliyorum canım,
öpüyorum öpüyorummm,

unutma bak yazmayı
sakınnn:))))))

arkadaşlar thermage değil ultraphy diye bişi bu. ultranson yani ses dalgaları ile ısıtılıyor alt tabaka.
realself de %77 memnuniyet var.
bende randevu aldımdı coşkun şanverdi den. burda görüpte öyle randevu aldım yani.
sonra bir bakayım dedim coşkun şanverdiyi öven ulterapy yaptırdım diyenlerin profillerine. ancak sadece bu konuda yorumları var. belki tesadüf ama biraz şüphe oluştu bendede.
o yüzden coşkun şanverdi yerine teoman dal dan randevu aldım. o da yapıyor. coşkun beydekini de iptal edicem.
,
NAZ'CIM,coşkun bey ve teoman beyin fiyatlarını rica etsem yazar mısın? sanırım sen çiçek olana yaptırdın:)) emre çiçek demii??,valla hepsine mail atasım var ama ne diyecekler ya da diyecekler mi fiyat bilmem,
sorun olmaz umarım,,dün yine yazdım sana,haberlerinden eksik bırakma hem bizi,

sevgiyle.

,
NAZ'CIM,coşkun bey ve teoman beyin fiyatlarını rica etsem yazar mısın? sanırım sen çiçek olana yaptırdın:)) emre çiçek demii??,valla hepsine mail atasım var ama ne diyecekler ya da diyecekler mi fiyat bilmem,
sorun olmaz umarım,,dün yine yazdım sana,haberlerinden eksik bırakma hem bizi,

sevgiyle.

Bu konuda bilgilendirmeye devam edicem merak etme:) cunku Ben cok arastirdim AMA yaptiran gercek kisi yorumu bulamadim.
Yaptirdim diyenler inandirici gelmedi. Ben yeoman dala gittim burun icin. Ulthera brosuru gorunce sordum. 3000 dollar dedi.ilgili iyi bir doctor.
Coskun beyi telle aradim.3300 dollar dedi. Sonra emre cicek 4500 tl. Deyince on a yaptirdim.
Bence Adele etme. Belle biraz. Bakalim Ben Nolucam :KK43:
Su and a hic iyi bir gelisme yok. De gilet

X