Ultherapy yaptıran var mı?

Arkadaşlar Merhaba, benim kızkardeşim Amerikada yaşıyor orda yeni bir cihazla yüz germe işlemi yaptırdı. Orda doktorlar bildiğimiz hifu yöntemine göre çok daha etkili bir işlem olduğunu anlatmışlar, kendide işlem sonucundan baya memnun türkiyeye de gelmiş bu cihaz diye duydum, istanbulda mevcutmuş sizlerden duyan varsa guruba yazın lütfeeeennn.

Merhaba
Bu uygulamanın 1 yıl sonrakı etkısının cok daha kotu oldugunu duydum sızde boyle bır sorun oldumu suan cıldiniz nasıl

Arkadaşlar Merhaba, benim kızkardeşim Amerikada yaşıyor orda yeni bir cihazla yüz germe işlemi yaptırdı. Orda doktorlar bildiğimiz hifu yöntemine göre çok daha etkili bir işlem olduğunu anlatmışlar, kendide işlem sonucundan baya memnun türkiyeye de gelmiş bu cihaz diye duydum, istanbulda mevcutmuş sizlerden duyan varsa guruba yazın lütfeeeennn.
Ultraskin mi acaba eğer öyle ise bu cihaz 4 5 yıl önce birçok klinikte vardı şimdi bilmiyorum. dr unu ya da cihazını öğrenebilsek keşke. bir de bu cihazlardan çok sonra da erime devam ediyor diye biliyorum.

Ya sanırım en ıyısı gençlik aşısı bıde mezoterapi sanırım bilmediğimiz geçmişi olmayan önümüzde canlı örnegi olmayan şeylerden uzak durmakta fayda var geri dönüşü yok cunku

Botox hifu 1500 tl diye kampanya gordum,hifu nedir diye arastirdım ? 45 sayfalik bolumun sonunda vazgectim cok tesekkur ederim naz bilgilendirdigin icin.

X