Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar Ankarada romotoloji uzmanı arıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar

Aynen öyle prof.dr.hakan erdem gata'da yüzünüze bakmaz tek kelime alamazsınız ağzından teşhis koyamaz ama para para para her kapıyı açar..karakter meselesi..

Verildiyse affola, GATA da işin ehli doktorlar mevcut.. Ayhan bey Hakan bey, İsmail bey falan iyidirler... tabi hala oradalarsa ben 2006 da gitmiştim, ama gitmişlersede yerlerine gelenlerde emin olun iyidir...

merhaba cok yararli bir konu acmişsiniz bende Ankaradayim ve şu an ramotolog ariyorum o yillarda gittiğiniz dr lardan memnun kaldinizmi smdi hangi dr lara gidiyorsunuz? benm agrilarm dayanilmaz degil ama hareketlerimi kısıtliyor boyun düzleşmeside var

eşimde dle sistematik lupusun daha masumu diyebiliriz. sedat beye gittik ama ilaç verip gönderdi doktor tanı koyup ilaç vermekle mi yükümlü sadece hayır.. hastayı aydınlatma,rahalatma ona psikolojik anlamda da destek olmalı.. şimdi murat turgay ı öneriyorlar çoook iyiymiş ibnii sinada.. ona gideceğiz o da lmazsa akdenz ünv. funda erbasan varmış çok iyi ve hastayla çok alakalıymış.. bakalımrtık..rabbim hepinize şifa versin
Gittiniz mi Murat beye

X