Gebelik Kesesi Görülmedi ;en Erken Ne zaman görülür?

[QUOakşamlinnaz51, post: 37893287, member: 303345"]Sadece biraz zaman verin benimde 4 ay önce öyle olmuştu kanda çıkmıştı bir hafta sonra kesesi sonraki bir haftada kendisini gördük telaş etmeyin iyi düşünün iyi olsun..[/QUOTE]
İyi akşamllar arkadaşlar bende şu an 5+1haftalık ggebeyim ama doktorum ne alttan nede ultrasonda kesenin görülmediğini söyledi hcg ise 2000 küsurat çıktı şu an hastanede yatıyorum takip ediliyorum yarın tekrar test yapılcak ve ultrasona giricem çok korkuyorum dış gebelik olmasından :KK43: :KK43:

İyi akşamlar arkadaşlar bende 5+1haftalık gebeyim doktorum ne alttan nede ultrasonda kesenin görülmediğini söyledi hcg 2000 küsurat çıktı şu an hastanede yatıyorum yarın yine test yapılcak ve ultrasona gircem çok korkuyorum dış gebelik olmasından :KK43: :KK43:

İyi akşamlar arkadaşlar bende 5+1haftalık gebeyim doktorum ne alttan nede ultrasonda kesenin görülmediğini söyledi hcg 2000 küsurat çıktı şu an hastanede yatıyorum yarın yine test yapılcak ve ultrasona gircem çok korkuyorum dış gebelik olmasından :KK43: :KK43:
çok geçmiş olsun umarım dış gebelik değildir

Çok teşekkür ederim arkadaşım bu gün ultrasona girdim doktor şüpheli bir kesenin görüldüğünü söyledi hcg değeride 4163 çıktı acaba hamileliğim normalmi ki ümitlenmeye başladım beklemek çok zor takip devam edicek :KK43: :KK43:

Çok teşekkür ederim arkadaşım bu gün ultrasona girdim doktor şüpheli bir kesenin görüldüğünü söyledi hcg değeride 4163 çıktı acaba hamileliğim normalmi ki ümitlenmeye başladım beklemek çok zor takip devam edicek :KK43: :KK43:
bir gelişme varmı durumunuzda

Henüz belli değil canım bu gün doktor hiç gelmedi zaten yanıma yarın belki yine girerim ultrasona dua edermisin benim için inşaAllah normal bir gebeliktir :KK43:

Arkadaşlar 5+5 hamileyken kesem görünmemişti. Şimdi 6 hafta oldu acaba görünürmü artık çok korkuyorum. Dış gebelikten korkuyorum. :KK43:

Canim hal buralardamisin bilmiyorum ayni şey bugün benim başima geldi çocuk nezaman görüldü cvp verirmisin

X