askerdeki sevgiliye ne hediye alınır ki :(

tatlım yorumun için tşk ederim ilk önce..iyiki sizlere sormuşum kafama yeni fikirler gelmeye başladı..mektup bende yazamıyorum kıbrısta erkek arkadaşım.. o yüzden biraz sorun oluyor..ama içeriye bişey sokmakta sorun yaşamıyor subay olarak yapıor uzun dönem o yüzden hemen hemen herşey serbest telefon internet yiyecek içecek vs.. maddi olmayan ama ihtiyacı olan bişey olsun istiyorum ama aklıma gelmiyor..bi askerin en çok neye ihtiyacı olur kiiii :KK14:

rica ederim canım :) manevi bişey diyosan ve içeri herşeyi sokabiliyosa börek, kek yapıp gönder :KK34: hediyenin yanında yani elinden bişeyler yemek çok mutlu eder slayt hazırlamıştım internette başka zaman yani içimden gelmişti görünce şok oldu :KK53: arada esiyo bişeyler yazıyorum mailine okuduğunda çok mutlu oluyo :KK70: yicek işini düşün derim börek falan öyle hemen bozulmuyo zaten en çok ev yemeklerini özlüyolar :KK70:

selam yardım melekleri :) lütfen banada yardım edin ne yapacağımı şaşırdım :KK43: askerde sevgilim var ekimde yanıma gelecek ve doğum günü var ona güzel bi hediye almak niyetindeyim ama ne alacağımı şaşırdım çünkü benim ki biraz sorunlu bi tip :) şöyleki ; parfümden hoşlanmıyor sevmiyor ,aslında hiç pis kokmaz temiz ve titizdir ama parfüm sıkınca o kıyafeti hemen çıkarmak istiyor o yüzden de kullanmıyor o seçeneğim yok zaten :KK43: saat kolunu alerji ediyor oda gitti :KK43: kol düğmesi düşündüm ama askerde lazım olmaz sanırım :KK70: nette araştırdım biraz çoğu kişi bi kutu yap içine özel şeyler koy demiş onu oralarda saklayamaz( birde erkeklerin kutudan karttan falan çok fazla hoşlandığını zannetmiyorum) erkelerin genel mantığı işe yarar şeyler hediye edilmelidir gibi geliyor bana..maddi değeri olması gerekmiyor..sıkıntıdan ölcem ne olur akıl verin bana..askerdeki bi erkeğe en çok ne lazım olur :KK43:En Büyük TÜRKİYE

kendini seven birinin dışarıda beklediğini bilmek en lazım gelen şeylerden biri sanki. şu sitedekilere benzer bişiler düşünebilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sevgilime askere gitmeden,doğal ametist taşından tesbih yaptırdım. Içine not yazdım. "Ametist taşı, yatmadan yastığının altına koyunca huzurlu bir uyku uyuyormuşsun. Agresifliği alan bir taş. Orada bensiz uyurken, huzursuz olma. Bu tesbihi yastığının altına koy ve uyu şunu bil ki tüm dualarımla yanında tüm hücrelerimle seninim... " Yazdım. Böyle bir şey yapabilirsin sende.

Selam kızlar, burada yeniyim kız kardeşim askerdeki sevgilisine hediye arıyordu tesadüfen bir site keşfetti bayağı da ilgili adamlar blog yazısı falan hazırlamışlar. Kız kardeşim hem yüzük hem tesbih aldı. Üstüne isim falan da yazdırdı bayağı beğenmişti. Farklı ürün seçenekleri de var. Konuyu biraz hortlattık gibi oldu bundan sonra alacaklara öneririm işinizi görür =)

Son düzenleyen: Moderatör:
X