Kadınlar Kulübü Atatürk Ziyaret Defteri

Ne zorluklar kazandığın bu vatan şimdi gel gör ki ne durumlarda kaybediliyor. Görsen için sızlardı eminim. Kendi yaşadığı toprağı tanımayıp onun bunun dolduruşuna gelip sana laf söyleyenlere inat Ömür Boyu Kalbimdesin Ata'm. :KK16: Emanetin, sonsuza kadar emanetimizdir. Her şeyi yapıp koruyacağıma kendi adıma söz veriyorum. Başımızdaki büyüklerimize(!) rağmen. :KK4:

TC çapulcu Esin!!!Atam canım atam bakışlarında bile ayrı bir anlam olan atam seni hiç tanımadan seni hiç görmeden sana karşı içimde büyük bir özlem var canınız pahasına savaştınız bu vatanı karış karış her toprağına sahip çıktınız ama şimdi karış karış satılıyor demokrasi diye bişey yok öZgürlük diye bişey yok laiklik elden gidiyor düşüncelerini bildirmek suç artık çocuklarımız and içmiyor seni unutturmaya çalışıyorlar ama ben evladıma seni unutturmayacağım sen benim kalbimin atasısın NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Küçüklüğümden beri hayranım sana ,senin gibi olsun istiyorum çocuklarım,senin gibi bir Türk evladı ...Vatanına sevdalı...Keşke şimdi olsaydın yanımızda ,izin vermeseydin bütün yapılanlara ...Mavi gözlerin o kadar anlamlı ki ,gözlerim doluyor gözlerine bakarken.Seni çok seviyorum ...İlelebet gönlümüzde varolacaksın...unutmayacağız,unutturmayacağız...sensiz bir şeyler eksik bu ülkede yerin doldurulamaz..

Son düzenleme:
Seni çok özledim.
Seni çok özledik.
Seni çok özlüyoruz.

Görüp tanışmak nasip olmamış olsa bile sarı saçların mavi gözlerin, tüylerimi diken diken edebilircesine saygıdan titriyorum.
Ah atam iyi ki vardın iyi ki varsın ve hep var olacaksın kutsal görevindeki öğretmenlerde vatani görevini yapan erlerde ve her anadolu kadını ve her mert baba yiğidin emekçi ellerinde.

fotoğraflarına bakarken gözerim doluyor bilsem ki benim ölümümle hayata dönecesınız hiç düşünmeden canıma kıyarım siz tarifi imkansız bir aşkla seviyrum En Büyük TÜRKİYE

Atam... Seni seven bir ailede büyümenin gururu içindeyim.bu ülke için,gelecek için,bizim için nelerle mücadele ettiğinin farkındayım.sen ki diğer ülkelerde parmakla gösterilen bir lidersin.kitapların,sözlerin,hayatın başka başka ülkelerde derslere konu oluyor.başarıların örnek alınıyor.hiç bir söz hiç bir teşekkür karşılığı değil mücadelelerinin yinede teşekkür ederim atam.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bize yıllar öncesinden bugünleri anlatan büyük insan..sanki geleceği görür gibi ne özlü ne anlamlı sözler söylemişsin .sen rahat uyu vatanı emanet ettiğin bu gençlik seni hiç unutturmayacak..binlerce şehidin kanıyla diktiğin o bayrağımızı kimsenin indirmeye gücü yetmeyecek..o bayrak senin ve silah arkadaşların emanetidir bize ve çocuklarımıza..sen rahat uyu. MAVİ GÖZLÜ DEV...NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

Canım Atam Biz seni görmeden sevdik diğer ülkeler sana hayranken okullarında ders olarak okutulurken kurtardıgın bu vatanımızda senı unutturmaya calısanlar ızını sılmeye calısanlar var nasıl bır nankörlüktür bu hiç aklım almıyor ve öyle kişilerle hemen muhabbetımı kesiyorum sana ve silah arkadaşlarına minnettarız yazacak o kadar cok sey var ki ınan gözlerim doluyor yazamıyorum :KK61: Bu vatan senden bize bir armağan emanet ve emanetine sahip çıkacagız ve kimsenin gücü yetmeyecek seni unutturmaya Ne Mutlu Türküm Diyene
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK BU SEVDA HİÇ BİTMEYECEK GÖNÜLLERDE
gülüşüne kurban olduğum keşke burda olsaydın da gülen yüzün hepimize umut olsaydı bizimde yüzümüz gülseydi
ataturk-yurt-gezisi-halk-icinde-gulumsuyor.jpg

Sen yokken çok zorlanıyoruz. Ülke olarak zor durumdayız. Keşke yanımızda olsaydın. Seni çok özlüyorum Atam. :mad:En Büyük TÜRKİYE

index.php

MAVİ GÖZLÜ DEV..GÜZEL AHLAKLI ULU ÖNDERİM..SEN HİÇ UNUTULMAYACAKSIN SANA SÖZ SANA YEMİN..GEL GÖR KÜ HİÇ BİRŞEY BIRAKTIĞIN GİBİ DEĞİL..ÇOK ZORLANIYORUZ SENSİZ BAZEN ÇARESİZ..AMA HERŞEYE RAĞMEN UNUTTURAMAYACAKLAR..KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ SENİ SİLMEYE..SENİ TÜM KALBİMLE SEVİYORUM..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!!

Keşke herkes seni hakkıyla anlayabilse...
Senin adını kendi pis, hain emellerine alet etmeseler...
Seni sevmenin adını arabanın camlarına yapıştırmakla olmadığını bilseler.
Seni kendi pis, hain emellerine alet etmeseler.

Bizler var oldukca sende var olacaksin atam....yıldirdiklarini sansalar da , rahatca yasadiklarini sana borclu olduklarini unutsalar da biz onlarin gözlerini acmak icin hep olucaz...
Rahat olmadigini bilsek de sen rahat uyu bizler emanetine sahip cikicaz daima..

içim yanıyor atammmmmmmmm....canımı veririm sana can olacağını bilsem...yokluğun her geçen gün daha çok acıtıyor...ağlayamıyorum bile yaş yerine kan akıyor gözlerimden....sensizlik çokkkk zor ...öyle çok özlüyorum ki seni....öyle ihtiyacım var ki sana...ne olur uyan...aç o güzel mavi gözlerini...gel yine bir kere daha kurtar ülkemi yeniden....ne olur atammmmmm sana çok ihtiyacımız var...sevgilerin ve saygıların en büyüğü senindir.....

Hersey o kadar ortadaki, biz herseyi görüyor ama konusamiyoruz. Senin degerin artikca artiyor, cünkü yanlis yöne gidiyoruz ve gittikcede batiyoruz, faturasi cok agir olacak Atam hepimiz icin, bunu biliyoruz ama söyleyemiyoruz.
Elbette herseyin sonu geldigi gibi bununda sonu gelecek, dilerim Insallah hala Türkiye olarak kalabilirsek Atam, cünkü limanlarimizdan tutda bankalarimiza kadar yabancilarin elinde, yani bizi biz yönetmiyoruz Atam.
Sana birazda sitem ediyorum keske bir 30 sene daha yasasaydin, neden bizi terkedip gittinki bu kadar erken Atam? Neden bizi basibos biraktin ?

atam ülkenin durumu gittikçe kötüye gidiyor.türk milleti çok pişman olacak ama iş işten geçmiş olacak korkarım.yinede NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE :nazar:

X