2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Merhaba kızlar.
Ben matemtikteyim hala.
Bugün ihtiyacın matematik konu anlatımıyla tanıştım hayran kaldım
Sanırım ilk defa cnm matematik çalışmayı bu kadar çok istiyo :KK1:
Ama kitaba bayıldım kızlar bana matematikği sevdirdi çalıştığım ilk konuda
Herkese iyi çalışmalar
merhaba canım benim de bugün kargodan geldi set aldım ben 75 tl ye. içinde konu anlatımlı yaprak test deneme herşey var. keşke en başta ilk karar verdiğimde alsaydım çokça tavsiye ediliyordu işte basireti bağlanıyor insanın bazen. onun dışında çoğunu aldım. biteceği yok zaten. matla boğuşuyorum çünkü.:KK37: şu ana kadar hiç kitap bitirmedim ben. çoğunada başlamadım bir yargıdan çalışıyorum işte o kadar. ben yatıyorum artık. yarın grş inşallah.

merhaba canım benim de bugün kargodan geldi set aldım ben 75 tl ye. içinde konu anlatımlı yaprak test deneme herşey var. keşke en başta ilk karar verdiğimde alsaydım çokça tavsiye ediliyordu işte basireti bağlanıyor insanın bazen. onun dışında çoğunu aldım. biteceği yok zaten. matla boğuşuyorum çünkü.:KK37: şu ana kadar hiç kitap bitirmedim ben. çoğunada başlamadım bir yargıdan çalışıyorum işte o kadar. ben yatıyorum artık. yarın grş inşallah.

Olsun cnm bende almadım zaten.
Elimizdeki kitaplar Allahın izniyle bi bitse yeni yeni kitaplar alırız inşallah

vatandaşlık videolarını ben de isterim iki hafta sonra başlayacağım inşallah çalışmaya

Son düzenleme:
Kasvetli'cim seni çok iyi anlıyorum, Allah kolaylık versin canım. Valla evlilik sırtınıza ekstra sorumluluklar bindiriyor, bence bekar arkadaşlar, özelliklede evlilik düşünen bekar arkadaşlar evlenmeden asılsınlar halletsinler kpss'yi. Ben mali müşavirlik stajına başladım, devam ettiremedim kısmet olmadı.Bende kpss ye yöneldim.33 yaşındayım, evliyim. Bir yol ayrımındayım, aslında deliler gibi çalışıp kazanmam şart, evliliğimlede ilgili hayalkırıklığına uğradım o yüzden kolum kanadım kırılmış gibi, yine de düzenli değilse de fırsat buldukça emek veriyorum. Kendimi motive etmeye çalışıyorum. Allah birtakım zorluklarıda sırtında taşıyarak bu sınava girecek arkadaşlarımın ekstradan yardımcısı olsun, çünkü eminim benim gibi onlarında buna çoooook ihtiyacı var.
Bu arada arkadaşlar klasik müzik zihni olumlu etkiliyormuş, sevenler sevmeyenler olabilir, ama tavsiyem sizi dinginleştirdiği ve zihninize iyi geldiği için arada klasik müzik dinlenemeniz. Balık yemenizi de öneririm, özellikle yağlı soğuk su balıkları. Balığın doğal yağının folik asit içerdiğini ve bundan dolayı zihin üzerinde olumlu etkiler uyandığını öğrendim, faydasınıda görüyorum.
Derken birde deneme sonuçlarım bu aralar 70-75 net arası seyrediyor, konuda ehil arkadaşlar yorum yapabilirmi, şu an için iyimidir netlerim, bu arada dershaneye gidiyorum, bütün dersler eşzamanlı olarak ilerliyor, konular bitmedi. Yorumlarınızı bekliyorum.
hoşgeldın canım; söyledıklerınde çok haklısın Allah o birtakım zorluklarla bızı karsılastırmasaydı bızler suan aheste yasantımıza devam edecektık ama öylr bi zaman gelıyorki Rabbim bize guclukler sıkıntılar vererek bizi sarsiyoki ''kendinize gelin dercesine'' işte ozaman belki hiç anlam veremediğimiz bir olayı kafamız bi anda dank edıyor ve kendımız için birseyler yapma kararı alıyoruz.Allah iki yol sunuyor bize ya baskaları için yasa ,yada kendın için yaşa diye.. biz suan kendımız için yasamalıyız kısmındaki yolculuga çıkmak için hazırlık yapıyoruz..insallah herkes emeklerının karsılıgını fazlasıyla alsın AMİNNN...

klasık müzik sakinleştirip beyinde dinginlik saglıyor insanda kesınlıkle katılıyorum,,yan flüt ,ney de aynı sekılde.. tavsiye ederim..

Evlenınce her ıs sana bakıyo canım. 1 aydır ısten ayrıldım öncesınde gece 10larda ısten gelıyordum en az haftada 3 kez. sımdı nasılsa evdeyım dıye esım taa salondan benı cagırıp su ıstıyo yaa:)

doğru soyleuyosun canım.. şimdi dinlenmek için oturdum sabahtan berı evi toplamaya calısıyorum misafirlik nevresımler yıkandı astım(daha utulencek kurusunlarda),mutfakta aynı sekılde misafirlik ne varsa yıkandı kaldırdım vs.. daha ev suprulcek off.. güya kendıme ayırmıstım 3gunu ama nerde...ben yapmasam kım yapacak bu işleri.. neyseki eşim nöbete gitti aksam yemegi yapmaktan kurtuldum :KK66: kesınlıkle bekar arkadaslar bizden daha sanslı bu konuda.. esmeraldanın dediği gibi şimdiden asılsınlar kpssye sonradan evlendıkten sonra cok daha zor oluyor ev-eş-aile sorumlulugu yani hersey size bakıyor..

Merhaba cnm kasvetli
Siz böyle söyledikçe gerçekten çok hevesleniyorum.
Bende çalışıyorum ama çalışmayan evli bi bayanla kıyaslanırmı benim durumum bilmiyorum.
Tabi sizin durumlarınızı ancak yaşayan bilir.
Allah gönlümüze göre versin :KK16:

canım çalışmayan ama çocuğu okula giden için çok zor inan saatlerimi ona veriyorum. tüm öğleden sonra akşam. işte gece uyuduktan sonra uyumuyorum artık geç yatıyorum. çünkü ödevleri var. bak birazdan perşembe ve cuma günlerinin matematik konularını tekrar yaptıracağım matematiği sağlam olsun istiyorum konu tekrarı önemli. normalde okuldan gelince bir saat yemek bir saat konu tekrarı böyle programımız var. çünkü benim mat pek iyi değil şimdi çok zorlanıyorum. vaktimi hep mata harcıyorum. tarih vatandaşlık hiç başlamadım. denemeleri etkiliyor. napalım nasip böyleymiş yeterki sağ olsun çocukta yaparım kariyerde :KK9:

merhaba kızlar benide aranıza alırmısınız sevgiiiiiimmmmm sen biliyorsun zaten çalıştığımı:KK1:
ilk olarak kendimi anlatayım sizlere
ben ticaret lisesi mezunuyum 10gün öncesine kadar çalışıp kpss ye girmek aklımdan geçmiyorduu çünkü 3 yıllık evliyim ve 2 yaşında oğlum varr oğlum hiçbir şekilde bişe yaptırmıyorduu sonra bazı konularda gaza gelip ders çalışıp sınava girmeye karar verdim hedefim çok büyük değil taban 70 alıp zabıt katipliğine girmek
ilk olarak tarihden başladım 4.üniteye geçtim günde enaz 3 4 saat çalışıyorum tabiki oğlumu uyuttuğum zamanlar şimdilik herşey iyi gidiyoo tarihden sonra türkçeye geçmeyi planlıyorum
ihtiyacın seti ve bir kpss kursunun setinden yararlanıyorum videolar izliyorum sevgimle başka bir topikdende tanışıyoruz yardımcı oluyor sağolsunn
sizce geç kaldımmı daha 9.aya çok var şimdiden tşk ederim:)

canım çalışmayan ama çocuğu okula giden için çok zor inan saatlerimi ona veriyorum. tüm öğleden sonra akşam. işte gece uyuduktan sonra uyumuyorum artık geç yatıyorum. çünkü ödevleri var. bak birazdan perşembe ve cuma günlerinin matematik konularını tekrar yaptıracağım matematiği sağlam olsun istiyorum konu tekrarı önemli. normalde okuldan gelince bir saat yemek bir saat konu tekrarı böyle programımız var. çünkü benim mat pek iyi değil şimdi çok zorlanıyorum. vaktimi hep mata harcıyorum. tarih vatandaşlık hiç başlamadım. denemeleri etkiliyor. napalım nasip böyleymiş yeterki sağ olsun çocukta yaparım kariyerde :KK9:

Cnm ne kadar güzel maşallah hem annesin demek
Hemde kocaman bi bebeğinde var :KK16:
Bizlere örnek olsun

merhaba kızlar benide aranıza alırmısınız sevgiiiiiimmmmm sen biliyorsun zaten çalıştığımı:KK1:
ilk olarak kendimi anlatayım sizlere
ben ticaret lisesi mezunuyum 10gün öncesine kadar çalışıp kpss ye girmek aklımdan geçmiyorduu çünkü 3 yıllık evliyim ve 2 yaşında oğlum varr oğlum hiçbir şekilde bişe yaptırmıyorduu sonra bazı konularda gaza gelip ders çalışıp sınava girmeye karar verdim hedefim çok büyük değil taban 70 alıp zabıt katipliğine girmek
ilk olarak tarihden başladım 4.üniteye geçtim günde enaz 3 4 saat çalışıyorum tabiki oğlumu uyuttuğum zamanlar şimdilik herşey iyi gidiyoo tarihden sonra türkçeye geçmeyi planlıyorum
ihtiyacın seti ve bir kpss kursunun setinden yararlanıyorum videolar izliyorum sevgimle başka bir topikdende tanışıyoruz yardımcı oluyor sağolsunn
sizce geç kaldımmı daha 9.aya çok var şimdiden tşk ederim:)

Hoşgeldin cnm
Tabiki geç kalmadın
Hemen başlamış olman da güzel hem..

Cnm ne kadar güzel maşallah hem annesin demek
Hemde kocaman bi bebeğinde var :KK16:
Bizlere örnek olsun
öyle canım onun mat konu tekrarını yaptırdım yattı ben de yatıcam artık tüm gün matla geçti benim. eh birazda gezdim tozdum. o kadar olsun. az önce de ilk defa bir tarih videosu izledim Atatürk ilkeleri pek birşey anlamadım notda almadım ama tarihe artık arada video izleyerekte olsa başlayacağım kulak dolgunluğu olsun bari.

Son düzenleme:
öyle canım onun mat konu tekrarını yaptırdım yattı ben de yatıcam artık tüm gün matla geçti benim. eh birazda gezdim tozdum. o kadar olsun. az önce de ilk defa bir tarih videosu izledim Atatürk ilkeleri pek birşey anlamadım notda almadım ama tarihe artık arada video izleyerekte olsa başlayacağım kulak dolgunluğu olsun bari.

maş..cnm sen de benim gibisin ama senin oğluş ,oğluştu dimi tam emin deilim büyükmüş benim ki daha 2,5 yaşında sağolsun pek hareketli :)

ben de tarihi bitirdim 11 konum da bitti...

çok şükür...

şimdi tüm konuları tekrar yapıp yatıcam :)

coğrafyadan nüfüs ve yerleşmeyi çalıştım ay çok basit bi konuymuş hiç zorlanmadım..
sorularınıda çözdüm 50 tane falan vardı konu sonun da çözdüm hepsi doğru :)))
moral oldu gerçekten..
tarihten deneme çözdüm 30 da 27 yaptım..
3 soruyuda biliyordum aslın da ama tam hatırlayamadım..
olsun eksiğimi gördüm konu tekrarı yaptım..
hemen coğrafyayı bitirip vatandaşlığa geçmek istiyorum ..
konular bitsin ki soru bankalarına dalayım :)
bakalım nasip kısmet..

Bi tek ben matematikten problemliyim heralde:KK9:
Matematikten başlayn kimse yokmu yahu

maş..cnm sen de benim gibisin ama senin oğluş ,oğluştu dimi tam emin deilim büyükmüş benim ki daha 2,5 yaşında sağolsun pek hareketli :)

ben de tarihi bitirdim 11 konum da bitti...

çok şükür...

şimdi tüm konuları tekrar yapıp yatıcam :)

coğrafyadan nüfüs ve yerleşmeyi çalıştım ay çok basit bi konuymuş hiç zorlanmadım..
sorularınıda çözdüm 50 tane falan vardı konu sonun da çözdüm hepsi doğru :)))
moral oldu gerçekten..
tarihten deneme çözdüm 30 da 27 yaptım..
3 soruyuda biliyordum aslın da ama tam hatırlayamadım..
olsun eksiğimi gördüm konu tekrarı yaptım..
hemen coğrafyayı bitirip vatandaşlığa geçmek istiyorum ..
konular bitsin ki soru bankalarına dalayım :)
bakalım nasip kısmet..
canım coğrafya güzel ders kolay. ben de vatandaşlığı merak ediyorum senin tarihte baya iyiymiş :nazar: darısı benim başıma az kaldı ben de geçeceğim tarih ve vatandaşlığa beni sıkan sadece aöf ona da yazıldım hadi şu iki yıllık olmaktan kurtulayım dört yıllık olsun dedim. ama zorlayacak beni. bir türlü başlayamıyorum. canım tarihten ben video izleyeyim diyorum ama pelin hocanın fazla yok galiba nette yani sıralı yok sen biliyor musun güzel tarih videoları başkası da olabilir. her gün bir tane izliyeyim sondan başlamak istiyorum. galiba son konulardan daha çok soru geliyor.

X