Elektrikli Süpürgeler Thomas Su Filtreli Elektrikli Süpürge ?

Sedef1

Benim hala umudum var..!
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
595
1
Çeyizim için elektrikli süpürge alıcam, kısa bi araştırma yaptım ve Thomas'ı cok metetdiler, ama sizlerinde bilgilerini ve tecrübelerini merak ettim. Evet arkadaşlar kullanan varmı bu üründen..
$evthogeniuss1i.jpg

Genel Özellikler

Ekonomik güç
Güçlü motor kapasitesi Max 1600 Watt
Suyu vakumlama özelliği
Touch-tronic(dokunmatik)
Ekonomik kademe 800-1600watt
Elektronik ayarlanabilir emiş kapasitesi
Soft Touch(dokunmatik) fonksiyon tuşları
Yeni şeffaf üst kapak
Silikonlu özel kulp
Silikonlu özel kilit
2 park konumlu
Otomatik kablo sarıcısı
8 metre uzunluğunda kablo boyu
En iyi su filtre sistemi
Yenilikçi, çok kademeli ve patentli su filtre tekniği
Injectıon + Aqua-cyclone fılter
Yıkanabilir hepa filtre
Mikro atık hava filtresi
%99.999 toz tutma kapasitesi
Allerjenler için sertifikalı
İngiltere alerji kurumlar sertifikalı
Kolay kullanılabilir
Yeni dizayn kavisli spiral hortum
Paslanmaz çelik teleskopik boru
Ayarlı süpürme aparatı
Süpürme aparatı parke başlığı
Koltuk süpürme aparatı
Perde, kalorifer başlığı
Mobilya fırçası
Lavabo vakum aparatı
Köpük önleyici aparatlar

bende thomas twın t1 var innaılmaz mennunum gerçekten güzel süpürüyor, yıkamasıda var ama hamilelikten dolayı ugraşmayalım diye halı yıkamacıya verdik, gerçekten güzel temziliyor emiş gücü çok iyi tavsiye ederim.

bende thomas twın t1 var innaılmaz mennunum gerçekten güzel süpürüyor, yıkamasıda var ama hamilelikten dolayı ugraşmayalım diye halı yıkamacıya verdik, gerçekten güzel temziliyor emiş gücü çok iyi tavsiye ederim.

teşekkürler canım :-)
zaten kullananların çoğu memnun olduklarını söylüyor, önemli olan emiş gücü toz bırakmaması, yıkamasının olmasıda çok iyi, bir ürünle bi çok şey halletmek güzel.. bende bundan almayı düşünüyorum..

Son düzenleme:
teşekkürler canım :-)
zaten kullananların çoğu memnun olduklarını söylüyor, önemli olan emiş gücü toz bırakmaması, bende bundan almayı düşünüyorum..

rica ederim, benim evim açık renk her gün halıları süpürmeyince haliyke farkediyor ama 3 gün hatta 4-5 gün arayla süpürünce yeni gibi tertemiz oluyor, evlenmeden önce eşime iyi bi makine allım dediğim zaman bana biraz karşı çıkmıştı ama hamililelik zamnında yardım edip kullanınca frkı anladı su ile temzilemeside güzel zaten o sudan anlıyorsun nasıl güzel temzilediğini:)) fiyatı düşündürmesin kendini zaman geçince amorti ediyor:KK66:

rica ederim, benim evim açık renk her gün halıları süpürmeyince haliyke farkediyor ama 3 gün hatta 4-5 gün arayla süpürünce yeni gibi tertemiz oluyor, evlenmeden önce eşime iyi bi makine allım dediğim zaman bana biraz karşı çıkmıştı ama hamililelik zamnında yardım edip kullanınca frkı anladı su ile temzilemeside güzel zaten o sudan anlıyorsun nasıl güzel temzilediğini:)) fiyatı düşündürmesin kendini zaman geçince amorti ediyor:KK66:

bunları duyduğuma sevindim (:-)
erkekler pek bu işleri yapmadıkları için pek anlamıyorlar onlara tuzlu geliyor :-)
bende evimi açık renklerde döşemeyi düşünüyorum bu yüzden temizlik araç gereçleri çok önemli..

bunları duyduğuma sevindim (:-)
erkekler pek bu işleri yapmadıkları için pek anlamıyorlar onlara tuzlu geliyor :-)
bende evimi açık renklerde döşemeyi düşünüyorum bu yüzden temizlik araç gereçleri çok önemli..

evet canım erkekler kendi işlerini yaramıcak şeyleri bazen pahalı bazen gereksiz buluyorlar ama teknolojiye hiç acımıyorlar, ancak o işleri yapmaları gerekiyor anlamaları için:)))

resimdeki ürünü kullanıyorum ....emiş gücü gerçekten çok güzel....ama filtremi kısa bir süre önce değiştirdim ...yanlış hatırlamıyorsam 75 liraydı..yani parçaları biraz pahalı...yinede bu temizliğe değer....mennun kalırsınız...

Ben Thomas'dan hiç memnun kalmadım. Tamam güzel süpürüyor ama her seferinde kirlerin toplandığı hazneyi iyice yıkaman lazım. Yoksa çok pis koku yapıyor. Devrilmemesi lazım. İçindeki kirli su filtreye dökülüyor ve dışarıya iğrenç koku veriyor. Sonra haydi HEPA filtre değiştir 50TL. Bana çok zahmetli geldi , bir süre inat ettim ama sonra vazgeçip HEPA 9 filtreli Rowenta Silent Force aldım. İyi süpürüyor , hafif, kordonu uzun, filtyresi ucuz, güçlü ve ucuz.

tabi birde ürünü nasıl kullandığına bağlı bir durum bu, cevaplar için teşekkürler.. :-)

su filtrelilerin sesi çok feci bir de hijyenik bulmuyorum açıkçası pis kokuyor su haznesi

thomas süpürgeleri gerçekten pahalı fakat parasına göre kaliteside çok kaliteli gerçek temizlik isteyenler için ideal bir marka.

Arkadaslar bu islak kuru elektrikli süpürge dedigimiz ayni anda hem süpürüp hem siliyormu ?

yada süpürdükten sonra silmeye gerek kalmiyormu ?

süpürgemiz bozuldu bende almisken islak kuru süpürgemi alsam diye düsünmekteyim..

X