Glucophage Hakkinda Bilgi Verirmisiniz.

Merhaba, bir yıllık evliyim ve bebek istediğim için dra gittiğimde yumurtlama bozukluğu ve kist olduğunu öğrendim. dr bu ilacı verdi. 3 aydır kullanıyorum ve ilk kullanmaya başladığımdan itibaren işe yaradı reglim düzene girdi. kistler kayboldu ve yüksek olan hormonlarım normal seviyeye düştü. cok harika bir ilaç dr verirse sakın ihmal etmeyin tabi yan etkileri yok degil ilk kullanmaya başladığımda mide bulantısı yaptı, zaman zaman hala oluyor, iştahsızlık yapıyor ama vücudunuz alışıyor. ilk 2 hafta günde bir defa kullandım. sonra günde 2 ye cıkardım(tabi dr tavsiyesiyle kafama göre değil) inşallah yakın zamanda gebe kalırım hayırlısıyla Rabbim herkesin gönlüne göre versin

Merhaba bayanlar, pko teşhisi ile Dr femera kullandırdı geçen ay ve 2 gün gecikmeli adet oldum. Bu gün yumurta Kontrolü için gittiğimde seçilmiş yumurtam olmadığını söyledi ve 5 gün tekrar femera kullanacağım . Ayrıca şeker hastası olan var mı diye sorunca annemin şeker hastası olduğunu söyledim ve glucophage yazdı. Gebelik için faydası dokunur umarım. Bu ay ilk kez gebe kalmayı deneyeceğiz :KK31: ilaç ne kadar sürede etki ediyor ve gebe kalanlar tedavi sürecini yazabilirler mi? Teşekkürler

Ben daha önce Diaformin kullanıyordum şimdi Glucophage başladım acaba bir değişiklik yaratırmı aynı etken madde ama bilmiyorum..

Mrb arkadaslar bende glukophage kullaniyorum 2 adet onerdi doktor pcolu oldugum icin ve bebek sahibi olmak istedogim icin. Fakat duzensiz is saatlerim oldugu icn bazen gunde 1 bazende almayi unutuyorum. Suan adetim 6 gun gecikti hic basina boyle bisey gelen varmi

mrh esmacım glucophage insülin direncini ayarlayan cok kıymetli bir ilaçtır.genellikle diabet ve pok da kullanılır.bu ilaç sayesinde hem kilo veriliyor hemde bazı bünyelerde baska hiçbir ilaç tedavisine gerek kalmadan adet düzenleme ve bebek sahibi olmaya yardımcı oluyor.doktorun bu ilacı sana verırse kesınlıkle aksatma.

Mrhba ezgi hanım bende bir kaç gündür kullanıyorum bu ilacı 1000 mg yalnız. Ne zaman etkisini gösterir bi bilgisi olan war mı???

X