18 aylık oğlum sürekli meme ile oynuyor

OCD

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2010
5.152
1
18 aylık oğlum sürekli meme ile oynamak istiyor.Dışarısı içerisi , tanıdık tanımadık farketmiyor.Başkalarınada yapıyor bunu.Doktoru alışkanlık diyor ama bir şekilde vazgeçirmeliyim.Hala emziriyorum ve uykusu geldiğinde yalancı emzik veriyorum.Her çocuk kadar yaramaz, bu aralar 4 azı dişi birden çıkardığı için ağrııdan huysuzluk yapıyor normal olarak.Meme ile oynamasından nasıl vazgeçirebilirim.Bunu yaparken huzursuz mutsuz olmasını istemiyorum.

canım benım takma kafana boyle seylerı bende bebekken oyleymısım hatta annem yatağa gotururmus ben sırf onun ıcın uykudan uyanıp geri gelirmişim yanına bak gectı kendılıgınden emmeyı bırakınca onuda bırakır

canım benım takma kafana boyle seylerı bende bebekken oyleymısım hatta annem yatağa gotururmus ben sırf onun ıcın uykudan uyanıp geri gelirmişim yanına bak gectı kendılıgınden emmeyı bırakınca onuda bırakır

inşallah canım.sırf meme ile oynuyor yalancı emzik ağzında.canı isteyince emziği çıkarıp memeyi emiyor sıkılıyor tekrar yalancı emzik emip bi yandan meme ile oynuyor :))

X