Evden nasıl para kazanabilirim..

skopca

Elma yanak:)
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2010
29.247
27
Merhaba herkese evde hem oyalanabileceğim hemde para kazanabileceğim ne tür şeyler olabilir acaba fikri olan var mı acaba:26:Hem boş oturmamış hemde para kazanmış olurum avon türü şeyler pek düşünmüyorum çünkü çevrem fazla yok burada satış yapamam pek:KK31:

Son düzenleme:
Merhaba herkese evde hem oyalanabileceğim hemde para kazanabileceğim ne tür şeyler olabilir acaba fikri olan var mı acaba:26:Hem boş oturmamış hemde para kazanmış olurum avon türü şeyler pek düşünmüyorum çünkü çevrem fazla yok burada satış yapamam pek:KK31:

ben bi ara bakındım da pek bişi bulamadım ya satış yapcan yada gunde 10 20 kurusluk seyler 100 200 dolmadanda alamıosun parayı

ben bi ara bakındım da pek bişi bulamadım ya satış yapcan yada gunde 10 20 kurusluk seyler 100 200 dolmadanda alamıosun parayı

Kapalı çarşıya hani mutfak peçeteleri oluyor ya ufak onlardan örüp satılabiliyor bir o var öğrendiğim onunda tanesi 75 kuruş uğraştığına deymez gibi ya :26:

O nasıl oluyor ilk defa duyuyorum da :26:

Ben önceki senelerde yapmıştım canım. Dayımın bi yayınevinde arkadaşı vardı o dayıma söylemiş bi sözlük basılacakmış onun dizgisinin bir kısmını ben yapmıştım word prog.ına hakim olmak gerekiyor biraz. Araştırırsan bulabilirsin belki böyle bişi canım.

Ben önceki senelerde yapmıştım canım. Dayımın bi yayınevinde arkadaşı vardı o dayıma söylemiş bi sözlük basılacakmış onun dizgisinin bir kısmını ben yapmıştım word prog.ına hakim olmak gerekiyor biraz. Araştırırsan bulabilirsin belki böyle bişi canım.

Teşekkür ederim kitapçılara sormam gerekiyor herhalde :KK31:

evet bu yazın üzerine netten bakıp buldum.ne kadar kazancı var sonuçta pc başında oturup onunla uğraşacaksın.

Kazanç farklılık gösteriyor işe göre hatta yazılan dile göre bile. Genelde sayfa başı oluyor ücret heryer farklı söyler bunu konuşmak lazım kızlar.

Kazanç farklılık gösteriyor işe göre hatta yazılan dile göre bile. Genelde sayfa başı oluyor ücret heryer farklı söyler bunu konuşmak lazım kızlar.

Zor mu peki herkes yapabilir mi sen Bursalısın sanırım hangi kitapçıyla çalıştın:26:

Zor mu peki herkes yapabilir mi sen Bursalısın sanırım hangi kitapçıyla çalıştın:26:

Office proglarına hakimiyet gerekiyor biraz canım. Bursalı değilim Bursaya evleneceğim inşallah 4 hafta sonra canım.

kızlar bende Bursadayım. şu kitap dizme işini nerde bulabilirim. yeni taşındım buraya. ve oyalanacak bısey bulmak istiyorum. çok sıkıldım.

Balhuzur bu arada sende hoşgelirsin İnşallah.

Son düzenleme:
kızlar bende Bursadayım. şu kitap dizme işini nerde bulabilirim. yeni taşındım buraya. ve oyalanacak bısey bulmak istiyorum. çok sıkıldım.

Balhuzur bu arada sende hoşgelirsin İnşallah.

Kitapçılara sorabiliriz belki :26:

merhabalar öncelikle..kitap dizgisini bende çok merak ettim şimcik :)
ama başka fikrimde var mesela bi çiçekçi ile anlaşıp el becerin varsa yapma çiçek süsleye bilirsin kapı organizasyon şirketleri var oralara baş vurup bebk şekerleri nikah şekerleri yapabilirsin... tekbir gibi bazı firmalar kiyafetlerin üzerine ufak tefek takı koyuyorlarmış ve o takıların yapımınıda evlere ayanlara iş olarak veriolarmış o firmaya falan sorabilirsin aklıma glen duyduğum olursa yine yazarım :)

X