Acısız Epilasyon & Emla Krem

ya kızlar nişey söyliycem hangi eczaneye sorsam bu emlayı suratıma tuhaf tıhaf bakıp yok bizde diyorlar ne iş anlamadım gitti.

Uyuşturan ilaçların doz aşımı, çok fazla ilacın cildinizden emilip kanınıza geçmesi halinde ölümcül yan etkilere yol açabilir. Tıbbi doktor tavsiyesi olmadan uyuşturan ilacın kullanılması halinde (örneğin lazer saç çıkarma gibi kozmetik bir prosedür sırasında) böyle bir durumun meydana gelmesi daha büyük bir ihtimaldir. Doz aşımı belirtileri arasında şu gibi durumlar gözlenebilir: düzensiz kalp atımları, nöbet, konvülsiyon (istem dışı kasılmalar), koma, solunumun yavaşlaması veya solunumun durması.

yaaa fazla emilmesi zararlıymış ama emilmezse uyuşturmuyor amann çok tehlikeli bir durum

Uyuşturan ilaçların doz aşımı, çok fazla ilacın cildinizden emilip kanınıza geçmesi halinde ölümcül yan etkilere yol açabilir. Tıbbi doktor tavsiyesi olmadan uyuşturan ilacın kullanılması halinde (örneğin lazer saç çıkarma gibi kozmetik bir prosedür sırasında) böyle bir durumun meydana gelmesi daha büyük bir ihtimaldir. Doz aşımı belirtileri arasında şu gibi durumlar gözlenebilir: düzensiz kalp atımları, nöbet, konvülsiyon (istem dışı kasılmalar), koma, solunumun yavaşlaması veya solunumun durması.

yaaa fazla emilmesi zararlıymış ama emilmezse uyuşturmuyor amann çok tehlikeli bir durum

evet dikkat edilmesi gereken bir durum kızlar.ama ben hem eczacıya hem dr a sordum cok da korkulacak bişey değil bir tüpten fazla kullanılmadığı muddetce sorun yokmus merak etmeyin

eveet sonunda ladım ve denedim mucize gibi sürdm tam 1 saat 15 dk bekledim uyustuğunu hissetmiosunuz işe yaradımı die düşünürken dedim bi cımbızla bi tüy cekim bakalaım ne olacak bi tüy bi tüy daha derken enteresan hiç bişey hissetmiyorum.agda bantlarımı ortadan 2 ye kestim yapıstır cek yapıstır cek derken 15 20 dk da en fazla işim bitti ufak tefek kalan agdanın alamadıklarını da epilatörle temizledim oldum missss....ben denedim ve memnun kaldım.1 tüp komple sıktım genital bölgeye üstüne buzdolabı posetini oldugu gibi koydum ve çamasırımı giyip bekledim sonrada mendlle silip agdamı yaptım etkisi yaklasık 1 bucuk saat sürdü bende agdamı yaptım bitrdim hala uysukluk devam ediodu yani.işte böyle kızlar

çok iyi yaa en kısa zamanda bende denemek istiyorum cildim aşırı hassas bu arada epilasyon makinada bile kanama oluyor.ağda morartıyor hayırlısı artıkkkkk:KK30:

yaa bu krem sadece üstteki tabakayı etkiliyormuş kıl köklerine inmez o yüzden mucize beklemeyin diyorlar.ne yapcam bilemedim cildim çok hassas ama denemeye değer.kafam karıştıııı.:KK36:

yaa bu krem sadece üstteki tabakayı etkiliyormuş kıl köklerine inmez o yüzden mucize beklemeyin diyorlar.ne yapcam bilemedim cildim çok hassas ama denemeye değer.kafam karıştıııı.:KK36:

tatlım zaten önemli olan derinin uyuşması hepsi bu.kıl kökleri ile alakası yok durumun.bence dene bi zararı falan yok eczacıya jinekologa da sordum ben.zaten kullansan kullansan ayda 1 defa kullanacaksın her gün kullanılan bişey değil sonucta.inan ben de agda yaparken acıdan kıvranan biriydim bir kez kullandım ve sonuc mükemmel.zerre kadar acı hissetmedim. 15 dk da işimi bitirdim.herkeste aynı etkiyi vermemesi normalmiş ama umarım sen de de işe yarar.ben cok cok memnun kaldım.kk ya ve emlaya very very thanks:21: :KK19::nazar:

Son düzenleme:
ha bişey daha etkisi geçmesine ragmen agdanın verdiği o kızarıklık veya tahriş acıma hisside bu kremle tuylerinizi aldıktan sonra dahi yok onu da belirteyim.tuylerimi acısız alırım peki ya sonra diye düşünenler için söylüyorum.kremin etkisi gectikten sonrada bişey hissetmiyorsunuz

ben bu kremi jinekologuma soracagim sonucta zararli birsey olabilir ve tuylerimizden kurtulurken sinirlerimize zarar veriyor olabiliriz..
sizi de haberdar ederim.
selamlar.

ben ilk kez kullandım ve sonuç mikemmel :nazar: bundan sora emlasız bi ağda düşünemiyorumm.

kızlar bende aldım bu emla dan 1 tüp mü iki tüp mü sürmeliyim. okuduklarımdan sunu çıkardım;
ilk önce 1 tüpü bölgeye yedirerek normal krem gibi sürüyoruz emince ikinci tüpü fazla dagıtmadan kendi kendine çekmesini bekliyoruz ortalama da 1 veya 1.5 saat...
dogrumudur?

%60 değerinde acıyı azaltıyor benim canım çokkk tatlıdır bende çok işe yaradı
teşekkürler emla :KK66:

biriside nasıl kullanıldıgını yazsa ne güzel olcak yaw.ya şimdi sürdünüz bekletiiniz agda nasıl alıo yapış yapış olmazmı kremden krem durulanıomu anltırmısınız uygulamayı

bu mucizevi birşeeeeeeeeeeey denemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim :KK52: artık emlasız hayat düşünemiyorm o derece yani:KK66::KK66:

inanmıyorum böyle bişey varmışda benim haberimmi yokmuşşş ayy burdannn paylaşım yapanlardann Allah razı olsunn.yarın ilk işim bunu almak olacak.tam hepsini okuyamadım ama bunun yan etkisi felan varmı acaba?:KK1:

X