Sayfa: 105/257 İlkİlk ... 5595103104105106107115155 ... SonSon
Toplam 2567 adet sonuctan sayfa basi 1,041 ile 1,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acısız Epilasyon & Emla Krem

1. Konu Sahibi : puff #1041
    Giriş tarihi
    May 2008
    evet canım bende kağıt havluyla temizledim öyle içine falan da kaçmaz dikkatli sürersen

2. Konu Sahibi : puff #1042
    Giriş tarihi
    Mar 2009
    tesekkürler kızlar cevaplarınız için cok nazıksınız...:)

3. Konu Sahibi : puff #1043
    arkadaşlar ben de haftasonu ağda bantlarıyla bikini bölgeme ağda yapayım dedim yarım yamalak aldım.. canım acıdı ağlayacaktım nerdeyse.. sonra aklıma dişçideki uyuşturan krem ya da spreyler geldi aklıma.. böyle bişey varmıdır acaba diye. eczaneye gittim sordum bayanlar vardı zaten.. ne için istediğimi de söyledim... bana emlayı söylediler hem de devlet karşılıyo dediler... güzellik salonuna gidenler falan alıyo zaten dediler. ben de sağlık ocağına gittim dedim emla krem yazarmısınız.. ne için dediler bayandı doktor ağda için dedim.. hemen yazdı..

içinde nasıl uygulandığı pek açık olarak yazmıyo... ben de int. ten araştırayım dedim ve burayı gördüm... yorumlarınızı tavsiyelerinizi(ilk sayfaları) okudum ve oldukça sevindim... bugün hemen uygulayacağım... inşallah iyi sonuçlar alanlardan olurum ben de..

benim de kafamda krem varken ağda yapışmazsa ne yapcam diye sorular vardı... ama peçeteyle silenler varmış... kupkuru oluyo mu ki?

ya da 1.5-2 saat bekledikten sonra bölgeyi yıkasak kurutsak bi güzel olur mu acaba?bu kuruluk açısından güvenmiyorum ben tenime de...

ha bir de üzerini kapladığımız sera daha mı etkili oluyo....işlevi nedir seranın tam olarak?

4. Konu Sahibi : puff #1044
    ooof yaa iki saat beklediim uyuşur gibi oldu ama olmadı çook heveslenmiştim 2 tüp kullandım yedirmedim streçlediim 3 tuple acaba tekrarmı denesem yaa:((((((((((

5. Konu Sahibi : puff #1045
    Giriş tarihi
    May 2008
    2 tüple olmadı ha ben 1 tüp kullandım ama ablamın arkadaşı 3 tüple yapmış
    rainbow walla suyla yıkasan olurmu bilmem hem niye yıkıycanki peçeteyle siliver olsun bitsin ama bilen vardır belki suyla etkisinin nasıl olduğunu streçi ben burda okudum da yaptım yoksa bir şey kaplamadan giyinmeden duranda var

6. Konu Sahibi : puff #1046
    Giriş tarihi
    Sep 2007
    ben sildikten sonra suyla da yıkamıştım, olumsuz etkilemiyor

7. Konu Sahibi : puff #1047
    Alıntı mge kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben sildikten sonra suyla da yıkamıştım, olumsuz etkilemiyor
    teşekkürler arkadalşlar.. 2 saat oldu bekledim.. yokluyorum biraz acı var çünkü yıllardır jiletle alıyorum... artık başlayayım ben...

8. Konu Sahibi : puff #1048
    ben 2 tane sürdüm sonra streçle bacaklarımla beraber sardım üzerine bir poşeti kenarlarından ayağımı geçecek kadar açıp giydim üzerinede çamaşırımı giydim 1.5 saat sonra başladım ağdama yıllardır bu bölgemi ağda ile alamıyordum ama böyle çok rahat aldım 10 dk.da bitti hiçbiryerinde acı hissetmedim

9. Konu Sahibi : puff #1049
    merhaba kızlar belki daha önce sorulmuştur ama sayfalar çok ilerleyince okuyamadım ben hamileyim acaba sorun olurmu içersinde herhangi bir uyarı varmı kremi olan okuyup yazabilirmi acaba teşekkür ederim

10. Konu Sahibi : puff #1050
    ya ne dicem bu emla kremini yedireyim mi sonucu mukemmel çıkanlar!!
    yedirsem de yedirmesem de farketmez mi yok önemli olan iyice kat kat giyinmem mi:S

Sayfa: 105/257 İlkİlk ... 5595103104105106107115155 ... SonSon