Acısız Epilasyon & Emla Krem

bende emla kremi aldim fakat tam uygulamaya dogru yapamadigim için olmadi bana nasil kullanmam gerektigini açik bir sekilde yazarsaniz sevinirim. bu arada kremi saglik karnesine yazdirdim teshis istiyorlar yanik yazdirin arkadaslar böylece karsilamis oluyor. 4 ytl bi ücret karsisinda kreme sahip oluyorsunuz.... sizden kullanim hakkinda acil cevap bekliyorum

ağda veya epilasyondan 1.5 saat önce uygulaman gerekir etkisini görmen için.şutarafagitti

bugüan epilasyon kontrol seansım vardı bacaklarıma da sürdüm bu sefer ama bacaklarıma streç sarmamıştım faydası olmadı genitalde işe yaradı bir dahaki seansta her yerime bolca sürüp iyice saracağım 2 saat kadar öncesinden
ağrı eşiğim çok düşük bağıra bağıra bir hal oluyorum:KK43:

ağdayı emlaya hiç gerek duymadan rahatca yapıyordum ama lazer çok acıyor çookkk

bu ilacı bulandan ve bize duyuranlardan Allah razı olsun

bnmde annem doktr we biliyomuşş bu kremii yarın getiricekkmş inş:)

kızlar bende annemi gönderdim ilacı yazdırması için doktor hemen yazmış bayanmış ama ben bunu değilde futbolcuların kullandığı bi sprey varmış onu tavsiye ederim demiş ama benim canım annem ismini sormamışş yaaaa bilen varmıı???

arkadaşlarn bi arkadaşım söyledi ne kadar dogru bilemicem
koltuk altı için makineyle alır kendisi
saç kremi varya kullandıgımız onu koltuk altına tabaka halinde sürüm 15 dk bekleiyomuş acı %80 azılıyo dedi.

ben denedim gerçekten çok acı olmuoo acıyı azaltıo evt ama tamamen ortadan kaldırmıyoo :-)

bende tam böyle bişey arıyodum aslında
ama 25,00 ytl den bahsediliyo epeyde pahalıymış
bakalım yarın anneme söylicem sağlık ocağına gidip yazdırmayı denesin bi

bu sayfaya kadar üşenmedim okudum valla.. bazı arkadaşlarımızda eekili olmasada ben bu emla kremini deneyeceğim. jiletle aynı kökten birkaç dal çıktığı yetmiyormuş gbi birde dağılıyor yaz geldi bikini giyemeyeceğim yine ayol. teşekkürler..

arkadaşlarn bi arkadaşım söyledi ne kadar dogru bilemicem
koltuk altı için makineyle alır kendisi
saç kremi varya kullandıgımız onu koltuk altına tabaka halinde sürüm 15 dk bekleiyomuş acı %80 azılıyo dedi.

canım sen denedinmi peki.denediysen paylaşırmısın

yarın annem sağlık ocağına gidecek bakalım inşallah alabilirde yarın akşam bende paylaşırım sizlerle son durumu.

hayallerimdeki ürün bu yaa inşallah işe yarar..

ya bendemi denesem muallakta kaldım şimdi.işe yarıyomu yaramıyomu çözemedim.en iyisi deneyip kendim öğreneyim bari.sizinlede paylaşırım canlarım.

az önce bi arkadaşım aradı sağlık ocağına gitmişti doktor sigorta karşılamaz öyle şeyleri demiş:eek:klava:

bakalım annem gitcek yazdırabilcekmi acaba CADIARZU

az önce bi arkadaşım aradı sağlık ocağına gitmişti doktor sigorta karşılamaz öyle şeyleri demiş:eek:klava:

bakalım annem gitcek yazdırabilcekmi acaba CADIARZU

canım ben sigorta karşılıyor diye biliyorum ama.burda okuduğuma göre biçok arkadaşımız yazdırmış ve ssk karşılamış.

bencede karşılar karşılaması gerek bi ilaç çünkü sonuçta ciddi cerrahi müdahalelerde kullanıyormuş

gıcık bazı doktorlar çıkıyo işte

evet kızlar az önce sağlık ocağına gittim ve kendi karneme yazdırdım emla yı :teytey:
yalnız bi sorunum var burdaki eczanede kalmamış :1no2:
eczacı bi arkadaşı aradım dedim böyle krem lazım bana yazdırdım karneye bak çevre eczanelere birazdan haber gelcek :dance:

evet arkadaşlar zafer benim :hooray: buldum onu
şimdi sıra ilk denemeye geldi yalnız ben bunu nasıl kullanıcam kafamçokkarıştı
tüylerin uzunluğu ne olmalı azcıkında şeyler mincik tüpler çabuk biter bunlar yaw
zaten ter içinde kaldım yazdırana kadar ezcaneden alana kadar :bbo:

ben emlayı kulak deldirmek için kullandım ve hiç bir şey hissetmedim
arkadaşlar emlayı kullanmanın en önemli kuralı kremi sürdükten sonra bölgenin havayla ilişkisini kesmek. sürdüğünüz bölgenin üzerini serayla kapatın sonuç mükemmel.....

X