Acısız Epilasyon & Emla Krem

bir sorum daha olacakti.ben yurdisinda yasiyorum.acaba yurtdisindanda bu kremi temin edebilir miyim

Şuan kremimi alıp gelmiş bulunuyorum, bugün deniycem.. hadi bakalım inşallah bende de işe yarar.. son birkaç ağda girişimimde hep acıdan yarıda bıraktım çünkü, bu defa pırıl pırıl olmayı umud ediyorum.. :KK70: sonucu akşam yazarım artık

Kremi sürdüm, yaklaşık bi saat oldu.. ama daha beklicem.. İnşallah olur yaa, kendimi hediye paketi gibi hissediyorum şuanda, altımda sera kaplanmış durumda 2 kat çamaşır giydim :)) Hey Allahım, birinden bişiy duymayagörelim hemen nası deniyoruz :KK70: şimdi de gidip o külle diş beyazlatma olayını deniycem :KK70:

BEN SAĞLIK KURUMUNDAYI EMLAYI KOLAYCA YAZDIRDIK BÜYÜK BİR SEVİNÇLE
EVE GİDİP DENEMEYE KOYULDUM
SADE OLARAK KREMİ SÜRDÜM YARIM SAAT BEKLEDİKTEN SONRA YIKAYIP
AĞDAYA BAŞLADIM AMA NE FAYDA HİÇ UYUŞTURMADI UYUŞTUĞUNU
SÖYLEYEN ARKADAŞLAR NE YER NE İÇERSİNİZ TENE GÖREMİ FARK EDİYOR BU?

BEN SAĞLIK KURUMUNDAYI EMLAYI KOLAYCA YAZDIRDIK BÜYÜK BİR SEVİNÇLE
EVE GİDİP DENEMEYE KOYULDUM
SADE OLARAK KREMİ SÜRDÜM YARIM SAAT BEKLEDİKTEN SONRA YIKAYIP
AĞDAYA BAŞLADIM AMA NE FAYDA HİÇ UYUŞTURMADI UYUŞTUĞUNU
SÖYLEYEN ARKADAŞLAR NE YER NE İÇERSİNİZ TENE GÖREMİ FARK EDİYOR BU?

Arkadaşım büyük ihtimalle yarım saat beklediğin için olmuştur..
Ben az önce bitirdim işlemi yerimseniben sürdükten sonra 1 saat 45 dk kadar bekledim, ilk kez sürdüğümde acaba acıycak mı die zar zor çektim, ama varya hiçbişey duymadım??Başkasına yapıomuşum gibi.. Süper bişeymiş yaa, bundan sonra hep kullanıcam.. Normalde sadece malum bölgenin ağdası 2 saat alırdı acıya acıya çekmekten, 1 saatte bitti bu defa.. hemde bacaklarımla birlikte! müthiş ya, bu kremi öneren bütün arkadaşlara teşekkürler.. :sm_cool:

Arkadaşım büyük ihtimalle yarım saat beklediğin için olmuştur..
Ben az önce bitirdim işlemi yerimseniben sürdükten sonra 1 saat 45 dk kadar bekledim, ilk kez sürdüğümde acaba acıycak mı die zar zor çektim, ama varya hiçbişey duymadım??Başkasına yapıomuşum gibi.. Süper bişeymiş yaa, bundan sonra hep kullanıcam.. Normalde sadece malum bölgenin ağdası 2 saat alırdı acıya acıya çekmekten, 1 saatte bitti bu defa.. hemde bacaklarımla birlikte! müthiş ya, bu kremi öneren bütün arkadaşlara teşekkürler.. :sm_cool:

SIRF ISRARLISIN DİYE GELECEK AY BİRKEZ DAHA DENİCEM
1 SAAT TUTUCAM AMA SERA NE BİLMİYOM TABİ ONU DA BELİRTİRSEN :)
ZATEN ÖNÜMÜZDEKİ AY BEKARKENKİ SON AĞDAM OLACAK
DEDİĞİN GİBİ OLURSA VALLA BÜTÜN BALAYI SANA DUA EDERİM :))))

SIRF ISRARLISIN DİYE GELECEK AY BİRKEZ DAHA DENİCEM
1 SAAT TUTUCAM AMA SERA NE BİLMİYOM TABİ ONU DA BELİRTİRSEN :)
ZATEN ÖNÜMÜZDEKİ AY BEKARKENKİ SON AĞDAM OLACAK
DEDİĞİN GİBİ OLURSA VALLA BÜTÜN BALAYI SANA DUA EDERİM :))))

tatlim sera yemeklerin ustunu ortuyoruz ya.strec film.o na diyor arkadaslar.her markette bulabilirsin.ayrica bu kremi bende alicam kullanmak icin.herkez cok iyi diyor.dur bakalim deneyecegim.ins bir sonuc alirim

ben ilk yapışımda 2 tüp kullandım yedirdim biraz üstüne de tabaka yaptım. ama ikinci deneyişimde 1 tüp kullandım. çok yedirdim diyemem ama beyaz beyaz kalmamıştı. yani nasıl istersen öyle sür ama az bişi yedirirsen daha iyi olur diye düşünüyorum...

arkadaslar peki bu krem sayesinde bikini bolgesini rahatca aldik diyelim.kremin etkisi 2 bucuk saat sonra filan geciyomus.acaba etkisi gectikten sonra acirsa ben dayanamam valla.canim cok narindir:bbo:

ya niye kimse benim ssorulara cevap vermiyo.kac tane soru sordum birini cevaplayan yok.kustum vallaaaasenağlama

arkadaslar peki bu krem sayesinde bikini bolgesini rahatca aldik diyelim.kremin etkisi 2 bucuk saat sonra filan geciyomus.acaba etkisi gectikten sonra acirsa ben dayanamam valla.canim cok narindir:bbo:

epilasyon esnasındaki acı kadar olmasada elbette biraz şişme filan yapıyo ama dayanılmayacak kadar değil a.s.

Selam Kizlar Serayla kapatiyorum diyorsunuz ama ben bu Seranin ne oldugunu cözemedim biri bana almancasini yazarmi yada resmini koyarmi...?

Selam Kizlar Serayla kapatiyorum diyorsunuz ama ben bu Seranin ne oldugunu cözemedim biri bana almancasini yazarmi yada resmini koyarmi...?

tatlim almancasini bilmiyorum ama strec film olarak geciyor turkcede.yemeklerin ustunu kapamak icin kullaniliyor.seffaf.ama buzdolabi posetide kullanilabilirmis.onemli olan kremi surdukten sonra hava almamasi.aski halde etkisini gostermiyormus.vucut iyice emmedigi icin.:sm_confused:

arkadaslar bu krem anestol tarzı bi ürün galiba bölgesel yüzeysel uyusukluk saglıyor.Ama gercekten pahalı anestol ondan cok daha ucuz.dövme yaptıranlar falanda kullanır bu kremi bişiy merak ettim ben sera film le nasıl kapatıyosunuz vajina nızı anlamadım. tarif edip el atsanız bide aydınlansak:roflol:

arkadaslar bu krem anestol tarzı bi ürün galiba bölgesel yüzeysel uyusukluk saglıyor.Ama gercekten pahalı anestol ondan cok daha ucuz.dövme yaptıranlar falanda kullanır bu kremi bişiy merak ettim ben sera film le nasıl kapatıyosunuz vajina nızı anlamadım. tarif edip el atsanız bide aydınlansak:roflol:

Valla ben direkt eskiden bebeklerin bezlerinin üzerine konulan muşamba gibi kapladım kendimi? tatlicadiarzu
Göbeemin altından başlayıııp, arkadan kalçama gelene kadar koydum, zaten tene de yapışıyo o sorun olmuyo.. Ama altına sıkı tutan bi iki çift çamaşır giyersen daha iyi olur, tam kapatır hava almaz.. şutarafagitti

Valla ben direkt eskiden bebeklerin bezlerinin üzerine konulan muşamba gibi kapladım kendimi? tatlicadiarzu
Göbeemin altından başlayıııp, arkadan kalçama gelene kadar koydum, zaten tene de yapışıyo o sorun olmuyo.. Ama altına sıkı tutan bi iki çift çamaşır giyersen daha iyi olur, tam kapatır hava almaz.. şutarafagitti

:roflol:eek:k anladım cok sagol bezlenecez yani ben belden baglandıgını dusunemedimde:roflol::roflol:

arkadaslar ben bu kremi kullanacaktim ama vazgectim.cunku yan etkisi varmis.sonucta kimyasal bir ilac ve anestezik etkili.sunu unutmamak gerek.HER ILACIN BIR YAN ETKISI VARDIR..ayrica kadinlik duygularina zarar veriyormus.surekli kullninca.en iyisi normal yontemlerle bu isi yapmak.

AMA muthis bir krem bu.keske yan etkisiolmasa.

X