Acısız Epilasyon & Emla Krem

ya ben sımdı denıyorum 1 saat 45 dk oldu hala cekınce acı hıssedıyorm bı tup azmı ozel bolge ıcın acaba ???
ıkıncı tupude sureyımmı ? serayla da kapattım ama bı etkı olmadı
sımdı yıkayıp ıkıncı tupude sureyımmı yoksa 15 dk daha beklıyeyımmı :uhm::uhm:

canım valla ben bi tüp kullandım ...Ama belki kişiden kişiye değişiyodur bilemiyorum..bende cabuk etki ederken sende gec ediyo olabilir..bence simdi ilk kremi silmeden ikinciyi sür...bi saat kadar daha bekle ..bakalım nolcak...

arkadaslar 14,15 te surdum kremı hala bı etkı etmedı yaa :KK43:
okadar heveslenmıstım :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
gittim bi kutu aldım eczaneden 27,50 ytl ye ama bosuna yanı yada bana etkı etmıyo nebıleyım denemek ısteyenlerınde hevesını kırmıs gıbı olmayayım ama hayal kırıklıgı yanı bukadar saatte bosu bosuna bekledım en ıyısı utanıp sıkılmayı bırakıp bı bılene yaptırmak hızlıca alıverıyolar zten senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Canım cok uzuldum ya :a015: dedigim gibi demek ki ciltten cilde farkediyo ...cunku benim gibi biri bile malum bölgeyi alabildiyse bu krem mucize diyorum..ama sende olmamis cok üzüldüm :KK43:

kızlar emla krem hakkında şüphesi olan arkadaşlar varsa bende aynen sizin gibiydim ama puff'un tavsıyesıne uydum ve gittim sağlık ocağındaki doktora (erkek doktor) yazdırdım.adam o ne kremı hiç duymadım dedı baktı ilaç rehberınden ve hiç bişey sormadan yazdı.ben 2 tüp kullandım. ilk tüpü yedirerek sürdüm. ikincisini tabaka halınde yaydım.ve serayla kapattım ardından birde peçete koydum üstüne 1.5 saat bekledım:) baktım çekınce hiç bişey anlamıyom hissetmıyom.hemen kremı temızleıdkten sonra başladım soğuk ağda bantlarıyla almaya.ya gerçekten süper bişey.ama sadece bıras daha bekletmem gerekıyomuş.çunku bazı bölgeler daha hassas olduğu için acıyı hissedebılıyosunuz oralarda.o yuzden bıraz daha sabretmek şart.ben kesınlıkle tavsıye edıyorum tedırgın olan arkadaşlara..öpüyorum hepınızıiiiii

ben bugün dermatolojiye gittim kontrolüm wardı emla krem de yazarmısnz dedim epilasyon için yazdı dr. eczanede karşılıyo hiç para wermedim:)ama daha kullanmadım kutunun içinde poşet gbi şeyler war ojnları nasıl kullanıcam szin dediğinz sera yerine onları yağıştralım die koymuşlar sanırım tam anlayamadım:s

canim o kutu icindeki bantlar genellikle tibbi bi operasyon icin emla kullandildiginda emlayi sürdügün yere yapistiriliyo...mesela igne yapilicagi zaman emlayi sürüyosun uzerine o bantalrdan birini yapistiriyosun..ama senin emlayi sürücegin yer o kadar dar bi alan olmicak sonucta ..o yüzden yemeklerin uzerine örttügümüz serayi kullan..o bantlari bosver..ki mesela ben bi bacagima ordaki minik tüplerden birini kullandim..krem sürer gibi sürüp yaydim..serayla kapattim..2 saat sonra agda yaptim..hic his yok..

gizarcım slm.valla bende senın gbi ince eleyip sık dokudum arkadaşım.işin püf noktası nedir demişsin.şimcik ben nasıl yaptığımı anlatarak başlıyım.ben 2 tüp kullandım.ilkini yedirerek (ama sakın genıtal bölgenın içine yanı kaçırmamaya özen göstererk.sadece dış dudaklara ve göbek altında kalan kısma yani) kullandım.sonra 2. tüpü açtım ve onuda tabaka halınde sürdüm ve serayla kapattım.sera yapışmıyo canım.sadece krem olduğu için o bölgede bıras kayabılıyo aşğılara fılan.ama büyük bir sera koyarsan sorun olmaz.sonrada serayo koyduktan sonra birde havlu peçete koydum.çunku o bölgenın havasız kalması gerekıyo uyuşukluk hissinin olması için.sonrada en son işlem olarak :) iç çamaşırımı giydim ve 1.5 saat bekledım.bu zaman sonunda tüyllerımıı çektiğimde hiç acımıyodu gerçekten ama sen yınede 2 saat beklet bu sefer hiç birşey hissetmezsın:) yaşasın ağdaaaaaaaaaaaaaaaaaa........bu arada gizar bu kremı SSK karşılıyo.sağlık ocağına gidip yazdırabılırsın.fıyatı 27 ytl.ssk 24.50 ytl sini verıyo sanada 2.5 lira vermek kalıyo :))öptümmm kolay gelsınnn

canım birşey sorucam.genital bölgede iç taraflara sürme demişsin oralar ne olcak peki?bende kullanıcam da...

canım iç bölgeler derken vajina girişini kastediyo ..Zaten tüy kıl olmayan yerler oralar kremin ne işi var orda ..aman ha :)

Puff canım sanıyorum sende olması gerekenden daha etkili olmuş emla.. Ben bu kremi 2 senedir biliyorum lokal anestezik. Ben ilk kullandığımda 2 tüp kullanmıştım aynen anlattığın gibi sera ile kaplamıştım hatta :KK70: 2 saat bekletmiştim ve etkili olmuştu. İşte o gün, o kremden gördüğüm ilk ve son hayır oldu çünkü 4 tüp bile denememe rağmen (ve 2 saat beklememe rağmen) etkili olmadı. Sanıyorum kreme karşı hassasiyetini kaybediyor cilt tekrarladıkça. Tavsiye etmiyorum, çünkü boşa zaman harcıyorsunuz.

ayh insallah ikinci kullanimda oyle olmaz :) yazarim size eger oyle bi etkisi olursa:KK66:

bu krem süper ya.kızlar benim ikinci kullanışım.ilkinde dudak bölgesine kremi sürdüm ve yedirmeden bıraktım. üzerini herhangi birşeyle kapatmadım. pek bir uyuşukluk olmadı. hiç memnun kalmadım. sonra burdaki yorumları okuyunca tekrar deneyim dedim. yine aynı şekilde yedirmeden sürdüm. ama bu sefer üzeini hemen serayla kapattım. 1 saat bekledim ve sonuç müthişşş!!!!!tüylerin sadece kopma sesini duyuyorsunuz:)

ya kızlar ben de sizin gibiydim ama biraz cesaret biraz sabır sonucunda halloluyo bu sorun zamanla gerçekten acımıyo ben de geçen seneye kadar hep tüy dökücü ile alırdım ama artık sesu sirli ılık ağda ile alıyom acımıyo artık

kızlar bende denedim.işe yaramadı üstelik 4 tüp sürdüm.önce dibine sürdüm belki olmaıştır dedim,sonra kılların üzerine oda olmadı.ama inada bindirdim.buzla ovarak üst kısımlarını aldım.alt kısımlardaki hassa yerleri alamdım makina olmadı.zaten çok acıttı.buzda fayda etmedi.eldivenle deniyeceğim.en azından üst taraf biraz rahatladı.:teytey:

Arkadaşlar merhaba, Anesol diye bir krem var hem etkili hem de fiyatı 1.6 YTL.........bilgilerinize

bende emla kullanıyorum yüzüme epilasyon yaptırırken.ama ANESTOL Ü DE merak ettim açıkçası.kullanan var mı ?? varsa yazabilir mi???
Canım,eğer emla kullanmak için vaktin olmadıysa,anestol kullanabilirsin ama emla kadar uyuşturmaz, acıyı biraz olsun hafifletir, local anestesist ,yüzeysel bir uyuşma sağlar.

emla kremin anestoldan çok daha iyi olduğunu emlayı sorduğum eczacı söyledi epilasyon yaptırmadan 1,5 saat öncesinde sürüp beklenecekmiş etkisi çok iyiymiş

Saat 15:15'de önce yedirerek sürüp ardından tabaka halinde sürdüm ve serayla kapattım. baktım sonuç yok, 18:30'da tekrar aynı işlemi deneyip yine seraladım. Şu an saat yaklaşık 23:55 yine sonuç yok. 2 tüp krem harcadım. Bu kreme verdiğim not kocaman bir "0" (SIFIR).

kızlar emla muhtesem bır seyyyyy artık tüylerinmi alırken acıma derdi yok heryere rahatlıkla sürüyorummm ve cok memnum ben parayla almıstım ama bu sefer yazdırıp alıcam size kısa zamanda bılgı veririm ama herkes kullanmalı emladan sonra ister agda, ister eldıven ,istersenız epilasyon aletii hersey mübahdır

kızlar ben de emlayı kullandım ve çok memmun kaldım şuan hamileyim acaba malum bölgeye kullanabilirmiyim bi fikriniz var mı

hamileyken zararlı olabiliir prospektüsü okumadan kullanma sakın gebelik kategorisi a veya b olmalı c sakıncalı

arkadaşlar.bende bugün gidip aldım kremi.ama sigortaya yazdırmadan aldım.27 ytl ye mal oldu.şu an 1 saat oldu malum bölgeye süreli.bende çok yoğun kıl var bu bölgede..kenarlar tamamen uyuştu.alt bölgelerin uyuşmaya başladığını hissediyorum.

sabırla beklemek gerekiyor etkili olması için.sonuçta anestezi kremi.mutlaka etkisi olmalı. mutlaka 1 saatten fazla beklemelisiniz.''puff arkadaşıma çok teşekkür ediyorum tavsiyesi için.vücuttaki heryere ağda yapılıyor ama malum bölge çok hassas mümkün değil anestezi olmadan ağda yapmak..

kolay gelsin:içelim:

teşekkürler canım prespektüsü okudum ama net bişey anlamadım fetüse bazı maddelerin geçtiğinden bahsediyo ama zararlı olup olmadığı hakkında pek bişey demiyo yada diyo da ben anlamıyorum

ya doktora ya da eczaneye sorun bence bilmeden kullanmayın ne olur ne olmaz.

ben de çok heves ettim şimdi ya jiletten bıktım alıyorum ertesi gün geri geliyolar senağlama ama nereye yazdırıcam bilemedim. arkadaşlara sorucam tanıdık doktor olan var mı diye varsa yazdıralım 5-10 kutu sırnaşık şey işe yarasa benden mutlusu olmaz walla

sevgili pamukprenses ve yedicüceler,

emla yerine aynı iş gören etkili maddeleri aynı olan ve yalnızca yerli bir ilaç firmasının ürünü olduğundan fiyatı sadece 1.5 YTL (yanlış okumadın) olan ANESTOL bir krem var... onu kullanmanı tavsiye ederim.......

X