Acısız Epilasyon & Emla Krem

merhaba kızlar bende bugun emla aldım yanlız kullanımı tabak diyorsunuz tam olarak kalıntı şeklindemi sürülüyor yani beyaz ve kalın mı olacak emdirmeden?
bide karınca yağı kullananlar en çok hangi kremden memnunsunuz gutto son kararmı ona gore:)
bide şu ayın hali ile davranan arkadaşlar bu ararlar yapsak iyimi nedersiniz :)))))) cevabınızı bekliyorum...

emdirmeden sürülcek görüncek yani krem
karınca kremlerinden de guttoyu kullanıyorm ve memnunum
agda olarak da sesunun bantları :p :)))

aman epilasyon aletiyle o bölgeyi yapmayın :)
ben hep onla yapıyodm bişi olmuyodu dikkat ediyodm okdr
ama son seferde nası olduysa kaptırdım fena oldu korktm
bi daha aslaaaaaa agda en iyisi...

kızlar bu karınca yağı tüyleri azaltıyo dimi?
ne kadar sürede etkisini gösteriyo acaba?

bu arda guttoyu hemen sonrasında suruyon demi
azaltıyor ve geciktiriyor diye biliyorum?

kızlar emlayı sürünce bişey değmiycek yani kıyafet falan giyme diye duymuştum streçi bikini bölgesine nasıl sarcaz

merhaba kızlar ya ben şu ağda için söylediğiniz emla kreminin bazı sakıncaları olabileceğini duydum bunu kulananlar varsa his kaybı vs.. bir yan etkisi oldu mu veya herhangibir doktora danışıp kullanan oldu mu acaba ? bir de son olarak tüylerin kalınlığına göre etkisi nasıl oluyor ve nasıl uygulanması lazım? şimdiden teşekkür ederim..

dün lazer epilasyon yaptıracağım yere gittim ordaki doktorla görüştüm önce test atışı yaptı ama canım çok acıdı, acı eşiğim çok düşük ne yazıkki ve bana emlayı önerdi gitmeden 1 saat önce sür dedi. bugün sağlık ocağında yazdırıp alıcam umarım işe yarar ve tabi umarım yazarlar... denedikten sonra etkisi olup olmadığını yazarım.

kızlarr şu anda emla kremi sürdüm emlalı emlalı size yazıyorum 1 saat oldu süreli 1 saat daha bekleyip ağdacıma gidicem çok merak ediyorum sanki uyuşmadı gibi geldi bana ama belli olmaz sonucu yazıcam

uzun zamandır takip ediyorum forumu elimde emla krem olmasına rağmen cesaret edip kullanamamıştım!!! Şimdi o kadar pişmanım ki az önce kullanıp ağda mı yaptım zerre kadar acı duymadım bu krem kesinlikle yüzyılın buluşu :) denedim ve herkese tavsiye ederim süper süper süper...

bende dün yazıcaktım sonucu unuttum gerçekten süperdi en rahat ağdam oldu 5 dk da kadın aldı kurtuldum oh beee

selam kızlar dün gittim sağlık ocağına gittim ilacı yazdırmaya ama oradaki gıcık adam yazmadı, neymiş devlete yazıkmış:KK43: neyse başka bi sağlık ocağına yazdırdım. az önce de kolumun az bir yerine uyguladım acaba işe yarayacak mı diye gerçekten yarıyo o bölgedeki kılları çektim çok hafif bi acı duydum ama daha iki saat olmamıştı bile. umarım herkeste işe yarar...

ya ben aldımda nasıl kullanacağımı bilmiyorum :çok üzgünüm:
yardım kızlar

bişey yok canım onu kullanmakta nereye uygulayacaksan oraya yeteri kadar sür ilk etapta emer sonra kalıntı kalacak şekilde sürersin istersen streçe sar 1.5 2 saat bekle bukadar

müjdeci: ben nasıl kullandığımı anlatayım sana...
Benim elimde bir buçuk tüpp vardı krem sürdüm bi güzel.. evde streç olmadığı için poşet koyup bekledim... ÖYLE TABAKA HALıNDE FALAN SÜRMEDıM YANı..
Ben yarım saat bekledim sonra 10 dk da bir açıp cımbızla en çok acıyan yerden bi kıl çektim..
Kremi sürdükten 50 dk sonra tamamen uyuşmuştu hemen ağdayı ısıtıp işleme başladım :)
UYUŞUKLUK YARIM SAAT SÜRDÜ... O YÜZDEN BENCE BU YÖNTEMı DENE :) TAMAMEN UYUŞUNCA VAKıT KAYBETMEDEN ıŞLEME BAŞLAMAK GEREK...

teşekkür ederim kızlar bi müsait olsam yapcamda vaktim olmuyo hiç :))
bu arada yarım kalmış tüpleri kullanmayın yazıyo prospektüsünde zararlı olabilirmiş haberiniz olsun a.s.

cildiye bna yazmadı ustelk ozele de gttm yuzum alerji falan yaptı onları yazdı emlayı ısrarla yazmadı.aile hekmi denicem.yedirsem daha etkli olmaz mı

X