Acısız Epilasyon & Emla Krem

gizarcım slm.valla bende senın gbi ince eleyip sık dokudum arkadaşım.işin püf noktası nedir demişsin.şimcik ben nasıl yaptığımı anlatarak başlıyım.ben 2 tüp kullandım.ilkini yedirerek (ama sakın genıtal bölgenın içine yanı kaçırmamaya özen göstererk.sadece dış dudaklara ve göbek altında kalan kısma yani) kullandım.sonra 2. tüpü açtım ve onuda tabaka halınde sürdüm ve serayla kapattım.sera yapışmıyo canım.sadece krem olduğu için o bölgede bıras kayabılıyo aşğılara fılan.ama büyük bir sera koyarsan sorun olmaz.sonrada serayo koyduktan sonra birde havlu peçete koydum.çunku o bölgenın havasız kalması gerekıyo uyuşukluk hissinin olması için.sonrada en son işlem olarak :) iç çamaşırımı giydim ve 1.5 saat bekledım.bu zaman sonunda tüyllerımıı çektiğimde hiç acımıyodu gerçekten ama sen yınede 2 saat beklet bu sefer hiç birşey hissetmezsın:) yaşasın ağdaaaaaaaaaaaaaaaaaa........bu arada gizar bu kremı SSK karşılıyo.sağlık ocağına gidip yazdırabılırsın.fıyatı 27 ytl.ssk 24.50 ytl sini verıyo sanada 2.5 lira vermek kalıyo :))öptümmm kolay gelsınnn

tsk cok ıı anlatmıssında ya ıcerıye kacarsa zararı??:eek:

bende yarın sağlık ocağına gidip yazdırayım diyorum epilasyon için istiyorum desem hemen yazar mı acaba?

yahu kıslar anlamadım ben şu emla denen krem tüy dökücü özelliğindemi sadece uyuşukluk verici özelliktemi ağza acısı falan duyulmasın diye biri net bilgi versin yaw herkes bişii yazmış anlamadım valla

hiç mi acı duymuyosunuz ağdayla bile mi? (özellikle hassas bölgelerde)

kızlar ben bugün kuaförüme gittim kendisi ağda konusunda özellikle eğitim almış doktor hemşire müşterilerim var dedi bu çeşit kremleri kesinlikle tavsiye etmiyor.çünkü sürüldüğü bölgelerde uyuşukluk hissizlik duygusu verdiği için zamanla kadınlık duygularınızada zarar verir dedi.ben kullanmayın derim.

kızlar ben bugün kuaförüme gittim kendisi ağda konusunda özellikle eğitim almış doktor hemşire müşterilerim var dedi bu çeşit kremleri kesinlikle tavsiye etmiyor.çünkü sürüldüğü bölgelerde uyuşukluk hissizlik duygusu verdiği için zamanla kadınlık duygularınızada zarar verir dedi.ben kullanmayın derim.

:çok üzgünüm: nasıl yani.. bende dah yeni okudum burada bu keremi... ilk sayfaları okuyunca cok cok memnn kaldım yani hemen başlamalıyım diye düşündüm... ama kadınlık duygularına zarar vermesi düşündürdü şimdi....:1shok: ne yapcaz şimdi.. ben heralde böyle bir mucize bulamam....

:çok üzgünüm: nasıl yani.. bende dah yeni okudum burada bu keremi... ilk sayfaları okuyunca cok cok memnn kaldım yani hemen başlamalıyım diye düşündüm... ama kadınlık duygularına zarar vermesi düşündürdü şimdi....:1shok: ne yapcaz şimdi.. ben heralde böyle bir mucize bulamam....

e kuaföre sorarsan öyle der tabii arkadaşım..kendi işi o ağda yani...sana tavsiye etse sende başkasına tavsiye edeceksin..ee onun işi nolcak fısss..şakkıdı

arkadaşlar daha önceki yorumlarda herkes sigortalılar reçeteye yazdırsın bütün doktorlar yazıyo demişlerdi. ama ben geçen gün doktordan yazmasını istedim kesinlikle olmaz dedi kızar gibi baktı. 30 liralık ilacı öyle her isteyene yazarsak...... düğünüm var 18 gün sonra kendim mi alsam acabakafamçokkarıştı

canım orada aile hekimliği uygulaması başlamadımı burda başladı ve ben sağlık ocağına gidip yazdırdım onlar çok fazla sorun yaratmıyorlar daha olmadı hemoroid var dersin benim doktorum karneye teşhis yazmak zorunda oldukları için hemoroid yazdı onda kullanılıyo çünkü istersen birde böyle dene hem ona neki parası onun cebinden mi kesiliyo sanki allaallaaaa hayret bişi

evet bende bugün sağlık ocağına yazdırdım. kadındı doktor epilasyon için istiyorum diyince hemen yazdı

merhaba arkadaşlar.sayenizde emla kremi öğrendim.henüz tıp 2. sınıf olduğum için ilaçlara geçmedik daha..ben de hemen gittim bizim hastanedeki cildiye doktoruna..genital bölge için ilk defa jiletten ağdaya geçcem dedim,bunun için emla krem varmış,uygun mu dedim..o da tabi yazarım dedi.yalnız yüzde 30 azaltır,o da yeterli olur sanırım dedi..teşhise de YANIK yazdı.bağkur ödüyormuş yanık yazılınca..eczacı ağda için vb olursa ödenmez dedi.iyiki de yanık yazmış doktorum.yoksa taa 25 ytl ödeyecektim..bakalım şimdi sürdüm,ssera ile kapladım kolay oldu.yakmadı hiç..bekliyorum şimdi 1.5 sa..sonra da kuaföre gidip aldırcam.bakalım inş yararı olur kızlar.çünkü jiletten bıktım artık..önceden lazer yaptırıp kurtulurum diyordum ama tıpta birçok sinir,damar vb görünce korktum lazerden.aman nolur nolmaz..en iyisi doğal yol.git gide azalıp gidiyoo zaten.bu arada bacaklarım için de bioder kullanıyorum...kendinize iyi bakın.

kızlar bu emla hakkaten süper bişi...hiçbişi hissetmedim inanın.vee 21 yaşındayım,bu zamana kadar hep jilet kullanmıştım..şimdi ağda yaptırdım ama hiçbişi hissetmedim..şiddetle tavsiye ederim herkeseeee.:teytey::teytey::teytey::teytey:

Emlayı çok sık kullanınca zaralarından korkan arkadaşlar bence ilk kullanımınızda emla krem kullanın,daha sonralarda tüyler tamamen çıkmadan az iken alırsanız zaten acıyı çok az duyarsınız.Emlaya da gerek kalmaz.Ben öyle yapmayı düşünüyorum.Ancak doktor yazmazsa giidip 30 ytl bir kreme vericeğime ağdacıya giderim ,hem hızlı alırlar,hem daha az para ödemiş olurum.
Bu arada streçle sarma işlemini okurken aklıma bir fikir geldi.Streçlerin kenarlarına flaster yapıştırıp bacağınızla streçi sabitleştirip ayrıca hava almamasını da sağlamış olursunuz.Bilmem ne derece etkili olur ama iyi bir yöntem gibi geldi bana.

buradan öğrendim emla kremi ve cesaret edip sağlık ocagına gittim, doktor bay'dı ama birşey sormadan yazdı:) Deneyecegim en yakın zamanda.

arkadaşlar bana yardımcı olabilecek varmı hemde acil!!!!! ben bu emla kremi yazdıramadım ya sağlık ocağındaki doktora. 25ytlde vermek istemiyorum çok pahalı bana yazdırıp yollayacak biri olabilirmi aranızda.yakın zamanda düğünümde olacak nasıl yapıcam bilmiyorum

ben bugün denedim bakalım 1 saat sonra uyuşmuş olacak mı eğer işe yararsa size de yazarım :-)

kızlar bu krem süper bişi bugün ikinci kez kullanım ilkinde fayda görememiştim yanlış kullanmışım ama bu sefer oldu 1 saatten fazla ağda yapmaya uğraşırdım ve kalıntılar kalırdı dayanamazdım şimdi ise 10 dk da işlem tamam kesinlikle tavsiye ederim

bende aldım ufak bi kısımda denedim ama streçle kapatıldını bilmiyodum içinde bulunan bantlarla zor olur diye ugraşmadım ama tekrar deniycem ben parayla almıştım yazmazlar diye bide sürdükten ve sildikten sonra bebek pudrası dökerek yapın diye okumuştum bi bilginiz varmı hani kuru olması gerekiyo ya agdada cevap yazarsanız sevinirim

bana etki etmedi bu krem küçük bi alana süürp 2 saat beklettm ama uyuşmadı şimdi hertarafa sürdüm hafif bir yanma var sanki beklicem tekrar işallah bu sfer olur ya

arkadaşlar siz iç taraflara değdireeyin diyorsunuz da içindeki kağıtta genital mukozaya da gerekli zamanlarda uygulabildiği yazyor demek ki zararlı değil ayrıca bu krem bana hiç etki etmedi ne yazık ki 2.yi sürdüm bekliyorum

X