Kk'ya Teşekkürler :)

doğum günümü her yıl aksatmadan kutladığınız için çok teşekkür ederim kadınlar kulübü:KK9::KK9::KK9:

kk ya çok teşekkür ederim pro olmuşum, çok mutlu oldum :KK70: , dışardan yeni geldimde başıma güneş mi geçti acaba dedim bi an :KK1:

Yaaaa :) neresinden baslasamkii :KK52:burası tam aradığım mükemmel bi site ilgi duyduğum her konu hemde tecrübelisiyle burada zor zamanlarimda akıl danisabilecegim mutluluklarimi paylaşacağım kocaman bi aileye sahibim :KK5: hiç tanımadığım ama dertli arkadaşlarımın derdine ortak olmanin mutlularin mutluluğunu paylaşmanın verdiği haz paha bicilemez :KK16:kocaman bi teşekkür KK ve kurucularina iyikii varsinizzz En Büyük KK:nazar:

qqqqqqqqq.gif Bu konuya yazmışım ama nerde ne biliyim:)KK ya teşekkür ederim internette beni evsiz bırakmadığı için qqqqqqqqq.gif qqqqqqqqq.gif qqqqqqqqq.gif qqqqqqqqq.gif qqqqqqqqq.gif qqqqqqqqq.gif qqqqqqqqq.gif qqqqqqqqq.gif
qqqqqqqqq.gif

Kk ya teşekkür ederim boş zamanımi ve sıkıldığını m zaman ki vaktimi burda değerlendirebiliyorum.. arti çok iyi arkadslklarda kurdum gayet güzel bir site :))

Son mesaj 3,5 yıl önceymiş 😊
Gitmeden bende teşekkürlerimi ileteyim.
Hepimiz için aşağı yukarı aynıdır sanıyorum bi yaşam standardımız var, altına da üstüne de yabancıyız. Burada bambaşka yerlerden, bambaşka hayatlara, hiç bilmediğimiz dertlere , en iyi bildiklerimize, farklı çözümlere ortak olduk. Bu platformda bulunmayı çok sevdim.
Beni kendi kendime güldüren mesajlar, günlerce düşündüren konular, ulaşıp çare olsam dediğim dertler, Hayat işte deyip havaya bıraktıklarım...
Ne çok şey var zihnimde buraya dair.
Teşekkür ederim buraya gelipte bunları sunan herkese, tek tek hepinizi öpüyorum.
Ve buralara emek veren herkese çok teşekkür ediyorum
Etiket yapmayım şimdi iş çıkmasın. Kazen’e çok teşekkür ediyorum her sorumu yanıtlayıp, zaman ayırdığı İçin.
Sevgiyle kalın

X