Kk'ya Teşekkürler :)

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
12 Temmuz 2006
2.779
183
şu yarışmayı açmayı aklına getireni, açanı, yayınlayanı alnından öpcemmmm:sm_cool:
Allah razı olsun acayip güzel oldu
artık oyunlardan sonra burda birbirimizi yeriz:Roflol:

nerde oynuyozzz kimse bilgi vermeyecekmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

asix daha oyun tam anlamıyla başlamadı.oyun derken bilgi yarışması gibi bişey yani.en üstteki panelde kk yarışmayı tıklarsan görebilirsin.ama şuan deneme aşamasında olduğu için hata veriyo.tamam mı canım.:))

Evet çalışmıyor, sinir oldum, hem firefoxta hem de iexplorerda denedim, çalıştıran arkadaşlar, nasıl başardınız?

kendine güvenenler hemen atlamış. :) benim iddiam yok meraktan baktım. :))

18 Mart 1915 çanakkale Deniz Zaferi’nin 92. Yilini çoşkuyla Kutlarken,
Bizlerin Gelecegi Için Canlarini Pahasina Destan Yazan Atalarimizi Saygiyla Aniyoruz.

asix daha oyun tam anlamıyla başlamadı.oyun derken bilgi yarışması gibi bişey yani.en üstteki panelde kk yarışmayı tıklarsan görebilirsin.ama şuan deneme aşamasında olduğu için hata veriyo.tamam mı canım.:))
teşekkür ederim bende bilgi yarışması olduğunu tahmin etmiştim ama nerden girileceğini bilmiyodum saolasın

Allah bize bir dha o günleri göstermesin ve bugünümüzü de onlara layık yaşamayı nasip etsin. Hepsini saygı ve minnetle anıyoruz.

Ne takdir nede teşekkür onlara ve yaptıklarına olan duygularımı ifade etmeye az gelir saygıyla anıyoruz ve emanetlerine elimizden geldiğince sahip çıkmaya çalışıyoruz.

biz ogunleri görmeyızde iyi onlarda bu gunleri yaşamıyorlar (belki görüyolardır)
kahırdan ölürlerdi, hepsi nurla yatsın
belgesellerde özellikle havada çarpışan kurşunaları görünce ogunku hali düşünüyorumda...

Amin nur icinde yatsinlar insallah, haklari odenmez, bugunler icin atalarimiza minnettariz

nur içinde yatsınlar ne mutlu onlara ki bugünleri görmediler

X