Göz Makyajı En iyi kaş tasarımı yapan 10 adres

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ümraniyede açelya kaş tasarımcısı vardı bi ara sokakta ufak biryer bundan 6 sene önceydi belki bikaçkere aldırdım kaşımı şekil versinler diye .çok güzel şekil verdiler kaşlarımda baya sık yapıda zor şekil verilir. bikaçkere aldırdıktan sonra bidaha gitmedim.senelerdir kendim çıkanları alıyorum. kaşımın şekli çok güzel olduğu için nerde aldırıyosun diye sürekli soruyolar.oraya gitmeden önce kaşımın şeklini başka biyer berbat etmişti.hergün bitane çıkan kaş bulup koparıyorum kaş aldırmama falan gerek kalmıyo :)

Gül Abbasoğluna bende gittim fakat hiç ama hiç memnun kalmadım, tasarım falan yapmıyor. Nasıl alayım diye size soruyor ve evde kendiniz yapabileceğiniz kadar kaş alıyor. Ayrıca kendisi bariz şekilde müsteri seçiyor kesinlikle abartıldığı gibi bir muamele yok.

KIRMIZI YAŞAM DERGİSİ : Kaşlar, yüz ifademizde en önemli rolü üstlenen unsurlardan biri. Zaten bu nedenle iyi bir kaş uzmanı, her zaman kadınların baş tacı oluyor. Kimisinden günler öncesinden randevu almanız gerekiyor, kimi web sitesi aracılığıyla bireysel hizmet veriyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’den, fiyatları 10-25 TL arasında olan 10 kaş uzmanını seçtik.

5- Gül Güzellik Merkezi (Gül Abbasoğlu)
Uzun yıllar güzellik ve kaş uzmanı olarak çalışan Gül Abbasoğlu birkaç yıl önce kendi merkezini kurmuş ve müdavimlerine artık buradan hizmet veriyor. Kaşların, yüz ifadesinde büyük rol oynadığını belirten Abbasoğlu, düşük kaşları kaldırma konusunda çok iddialı. “Başkalarının aldığı kaş bir haftada çıkıyorsa, benim aldıklarım 15 gün dayanıyor çünkü en ince detayına kadar alıyorum” diyor.
xxxxxxx

gül abbasoğlu 3 büyük ilde ilk 10 da kaşda 5.ci seçilmiş büyük bir başarı bu bu bilgiyi kırmızı dergisinden aldım isterseniz bakabilirsiniz bende aldırdım gül abbasoğluna denildiği kadar güzel alıyor kaşı tam bir uzman kendisi.
Burda dan da bakabilirsiniz. www.kadinkuaforu.com

bende kaşlarımı burdakı reklamlardan sonra ınanarak gıttım gül abbasoğluna aldırdım yazık verdıgım paraya hıçte haketmedıklerı halde 25 lıra aldılar...kesinlikle yalan reklamdan başka bişey değil ayrıca öyle sıraya girmiş insanlarda yoktu yalandan başka bişey değil :KK50:

ümraniye de semra kaş tasarım var çok güzel alıyor 10 tl'ye, orada oturanlara tavsiye ederim.

Kızlar Ankara Cinnah Caddesi'nde Aynur KUŞKONMAZ güzel kaş alır,ben daha önce aldırdım ve yaklaşık bir yıl önce de yine Aynur Hanım'a kaş konturu yaptırdım.Memnunum.İnternet sitesinden çalışmalarının fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

kızlar kaşlarım berbat durumda yardımınıza ihtiyacım var. kavissiz düz ve doğal alabilecek bir yer var mı ANkara da .lütfenn yardımcı olun

Efsunim kesinlikle
Çankaya Sancaktaki altın kuaföre Gülşah git Kasta Makyajda bi numara eksik yerleri ustura
ile alıyo istediğin şekli veriyor istanbuldan gelmis ünlü kaş tasarımcısı Esmeray la calismis

Son düzenleme:
canımm ya gerçekten güzel yapıyormu nasıl ulaşırız adresi tamam bizim ordaymış ama telefonu yada tam yeri neresi

Kızlar kaslarimin seyrek ve sekilsiz olmasindan rahatsizdim ve dün esmeray'a ikinci seans icin gittim cok ama cok memnunum sorulariniz varsa tek tek yanitlayabilirim ikinciden sonra bile istedigim gibi duz ve kalin olmaya basladi bosluklar doldu resmen kahramanim oldu kadin ya kesinlikle reklam yapmiyorum o kadar mutsuzdum ki bu konuda sizi anliyorum ve yardimci olmak istiyorum burda kas arttirmak icin yazilan her turlu seyi de tek tek denedim merak ettiginiz bi sey varsa ona da cevap veririm hepinizi cok cok opuyorum ❤️

Kızlar kaslarimin seyrek ve sekilsiz olmasindan rahatsizdim ve dün esmeray'a ikinci seans icin gittim cok ama cok memnunum sorulariniz varsa tek tek yanitlayabilirim ikinciden sonra bile istedigim gibi duz ve kalin olmaya basladi bosluklar doldu resmen kahramanim oldu kadin ya kesinlikle reklam yapmiyorum o kadar mutsuzdum ki bu konuda sizi anliyorum ve yardimci olmak istiyorum burda kas arttirmak icin yazilan her turlu seyi de tek tek denedim merak ettiginiz bi sey varsa ona da cevap veririm hepinizi cok cok opuyorum ❤️

bende gitmek istiyorum... aslında kaşlarımı herkes çok beğenir kalın doğal ve alınmamış gibi duruyo lakin seyrek yerler var ve daha düzgün dursun istiyorum ne yaptımsa dolmadı o birkaç yer... Esmeray ile ilgili yeri ve fiyatı hakkında bilgi verir misin canım...

bende gitmek istiyorum... aslında kaşlarımı herkes çok beğenir kalın doğal ve alınmamış gibi duruyo lakin seyrek yerler var ve daha düzgün dursun istiyorum ne yaptımsa dolmadı o birkaç yer... Esmeray ile ilgili yeri ve fiyatı hakkında bilgi verir misin canım...

Canim yeri cok basit etilerde akmerkezin karsisinda bi sitede hemen zaten internet sitesinde adresi yaziyordu ilk gidisimde cok rahat bulmustum ben fiyati da kisinin kas tipine gore 100-200 lira arasinda degisiyor ararsaniz da ayni bilgiyi verecekler zaten fakat benim onerim randevu alip mutlaka esmeray hanimdan bi yorum almaniz inanin ki degiyor ☺️

Canim yeri cok basit etilerde akmerkezin karsisinda bi sitede hemen zaten internet sitesinde adresi yaziyordu ilk gidisimde cok rahat bulmustum ben fiyati da kisinin kas tipine gore 100-200 lira arasinda degisiyor ararsaniz da ayni bilgiyi verecekler zaten fakat benim onerim randevu alip mutlaka esmeray hanimdan bi yorum almaniz inanin ki degiyor ☺️

tamamm canımm çok teşekkür ediyorum :KK16: ve ilk fırsatta arayıp etilerin yolunu tutuyorum...:KK8:

Kizlar izmir gaziemirde de Sibel kuafor var yeni yapilmakta olan belediye sokaginin orda abartmiyorum kesinlikle 3-4 senedir kas aliyrum nereye gttysen hep incelttler bnada ince hic yaksmyor zaten bnde hic sevmem arkdsmn onersyle sibel kuafre gttim kaslarim bi seye benzedi ya cok dikkatli bir skilde aliyo bastan sagma asla degil sac kesimide cok guzel 7 tl kas sacta 15 tl :cool:

ben bursada oturuyorum esmeraya gitmem imkansız. benim de çok boşluk var kaş kalemiyle dolduruyorum. kaş çıkması için ne yaptın ve esmeray ne yaptı da doldu

ben bursada oturuyorum esmeraya gitmem imkansız. benim de çok boşluk var kaş kalemiyle dolduruyorum. kaş çıkması için ne yaptın ve esmeray ne yaptı da doldu
Canim ilk once kafana takmaman gerekiyor cunku ugrastikca biseyler surdukce farkinda olmadan daha fazla dokulme sorunu yasarsin. Bi ustura al aldigim yerdeki adam icine bi jileti kirip takmisti ben boyle kirtasiye turu bi yerde bulmustum tesadufen ve uc dort lira gibi biseydi fiyati. Kasinin alt ve ust kisminda senin goremedigin sari tuyler var oraya kasinin tersi yonunde usturayi sür. Kalinlik istiyorsan alttan ve ustten bir sirayi ya usturaya vurman lazim ilk once daha da incelir ama bir iki hafta icinde degisimi goreceksin! Esmeray da tipki bu sekilde yapti ilk gidiste bi incelme oluyor iki hafta sonra gittigimde sekil vermeye baslamisti bile! Yalniz onemli olan kalinligi degil sekli bu yuzden esmerayi tercih ettim ben. Dedigim yontemle kasini kalinlastir ve bulundugun yerdeki en iyi kuafore sadece sekil icin git. Ustura vurdugun kisim biraz kurursa bebak acibadem kremi sur hem besliyor da. Yagla magla olmuyor bu is canim malesef :KK43: dedigimi yap insallah cok cok guzel sonuc alirsin eminim ben buna ❤️❤️

arkadaşlar Esmeray hanımı bilmiyorum ama bugün dilek kara isimli bayana gittim. kaşlarım kalın fakat şekli bozuktu. kendisine düz, kalın doğal bir model istediğimi söyledim. kendisini öve öve bitiremedi. sonuç hüsran. güzelim kalın kaşlarım gitmiş, ince kontur gibi kaşlar gelmiş. yaşımı büyük gösteren bir model yaptı kendisi. beğenmediğimi anladı ama nafile. kesinlikle tavsiye etmiyorum. kökü bende birkaç ayda eskisi gibi olur ama yazık. :KK20:

Ben kaş tasarımı için Bursa'da Le Professional kuaförde ki Meryem hanıma gidiyorum. Hem çok sevimli bir insan hem de ne yaptığını biliyor. Kaşlarım seyrek ve düzdü ilk seansta topraladı biraz ve gösterdiğim yerlere badem yağı ve sarımsak sür dedi. 2. seanstan sonra sen yüzüne ne yaptın diye sormaya başladı herkez. Geçenlerde saçımı da boyattım koyu ve gürdü saçlarım ama ilk seferde çok hoş bir kızıl elde ettik. Ben iki işlemden de çok memnun kaldım açıkçası. Birkaç ay da modum değişti resmen.

Son düzenleme:
Kizlar kaş kontürü icin bildiginiz bi yer var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X