Göz Makyajı En iyi kaş tasarımı yapan 10 adres

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
M
Merhaba,
Kontör de vs gözüm yok ben hala İstanbul Anadolu tarafında iyi kaş alan birini arıyorum. Mümkünse kızıltoprak feneryolu göztepe civarında, şu yaşa geldim hala ne kaşımı alabiliyorum ne de iyi bir kaşçı edinebildim çok sinir olmuş durumdayım :KK43:
Merhaba, ben de tam oralarda bir yer arıyorum ama şu ana kadar bulamadim. Senin buldugun ve hoşuna giden bir yer oldu mu?

Antalya da iyi kaş tasarımı yapan Betul Bayramoglu var, benim kaşlarımı kurtardı tanışalı 4 yıl oldu hala devamm ;-) çook memnunum buradan ona teşekkür etmis olayım, kaş göz dedin mi orada duracan arkadaş. Bu arada bu ilk 10 da kim varmış kaç sayfa gittim ama tam listeyi bulamadım

kizlar, sonunda gecen gun kasimi aldirdim ama sonuc tam HUSRAN :KK43: tam salon bianco ya gidecektim buradaki ovguler sonucunda, ama tesadufen baska bir yer duydum, yeri iyi biryerde, sadece kas dizayn yapiyolar dediler, iyi dedim o kadar kasi uzattim, oraya gideyim. Ankara Nenehatunda AYCA SEN kas tasarim guzellik salonu diye bir yer. Kas alan kiz, gayet ozensiz, kaba, 5 dakikada, ne dizayn ne bir sey, iki kasimi BAMBASKA aldi. ikisininde farkli oldugunu soyleyincede zaten senin kasin soyle boyle , boyle olmasi mucize gibi asalayici soyler soyledi, resmen yapamayinca asagiladi... ustura ile alacagini soyledi ama sonradan bi dahaki sefere ustura yapacam dedi, ne alaka anlamadim. Ve ankarada 5 dakikada cimbizla kas alimina odenebilecek en fazla parayi odedim sanirim, 40 tl istedi. halbuki burayi duydugum kisi 30 tl demisti, yani kafasina gore fiyat verdi. ben magdur oldum, baska kimse olmaz umarim, kasimi o kadar uzattim uzun suredir kimseye gitmedim, iyi bir sey olsun diye ama sonuc husran, uzuntum buyuk :KK43:

X