Göz Makyajı En iyi kaş tasarımı yapan 10 adres

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

meldanur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2010
130
2
KIRMIZI YAŞAM DERGİSİ : Kaşlar, yüz ifademizde en önemli rolü üstlenen unsurlardan biri. Zaten bu nedenle iyi bir kaş uzmanı, her zaman kadınların baş tacı oluyor. Kimisinden günler öncesinden randevu almanız gerekiyor, kimi web sitesi aracılığıyla bireysel hizmet veriyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’den, fiyatları 10-25 TL arasında olan 10 kaş uzmanını seçtik.

5- Gül Güzellik Merkezi (Gül Abbasoğlu)
Uzun yıllar güzellik ve kaş uzmanı olarak çalışan Gül Abbasoğlu birkaç yıl önce kendi merkezini kurmuş ve müdavimlerine artık buradan hizmet veriyor. Kaşların, yüz ifadesinde büyük rol oynadığını belirten Abbasoğlu, düşük kaşları kaldırma konusunda çok iddialı. “Başkalarının aldığı kaş bir haftada çıkıyorsa, benim aldıklarım 15 gün dayanıyor çünkü en ince detayına kadar alıyorum” diyor.
xxxxxxx

gül abbasoğlu 3 büyük ilde ilk 10 da kaşda 5.ci seçilmiş büyük bir başarı bu bu bilgiyi kırmızı dergisinden aldım isterseniz bakabilirsiniz bende aldırdım gül abbasoğluna denildiği kadar güzel alıyor kaşı tam bir uzman kendisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
bence abartıcak kadar güzel almıyor.
hatta son zamanlarda baya bozmuştu.
daha güzel alanlar vardır.

ben gördüm iyi alıp almadığını okadar yoğunki randevuları ful dolu iyi olmasa bu kadar yoğun olmaz anlıyamadım sanırım sizin gül hanımla bir sorununuz var galiba bence en iyilerden biri haketmiş ilk 5.ciyi ben asla başkasına aldırmam kaşımı.

Kartal Atalar
Dilk kara
Dilek kara kuaför
kaş:15 lira
Süper alıyor.
Ayrıca kalıcı makyaj konusunda süper Adapazarından kalkıp yaptırmaya gelen müşterisiyle tanıştım :)))

kızlar izmirde ve ankarada en iyi kaş tasarımı yapan yer neresi bilen varsa paylaşır mısınız benim kaşlar berbat halde

izmit ,adapazarında güzel kaş tasarımı yapan varmı ..uzun zamandır aldırmıyorum işini bilen ve uzman biriniin eli değsin istiyorum .şimdiden teşekkürler..

bende kaşlarımı uzattım ve düzgün bir şekilde aldırmak istiyorum.hiçbir zaman tam istediğim gibi aldıramadım hep inceltiyorlar. izmitte iyi kaş tasarımı yapan biryer tavsiye edebilicek varmı?

KIRMIZI YAŞAM DERGİSİ : Kaşlar, yüz ifademizde en önemli rolü üstlenen unsurlardan biri. Zaten bu nedenle iyi bir kaş uzmanı, her zaman kadınların baş tacı oluyor. Kimisinden günler öncesinden randevu almanız gerekiyor, kimi web sitesi aracılığıyla bireysel hizmet veriyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’den, fiyatları 10-25 TL arasında olan 10 kaş uzmanını seçtik.

Uzun yıllar güzellik ve kaş uzmanı olarak çalışan Gül Abbasoğlu birkaç yıl önce kendi merkezini kurmuş ve müdavimlerine artık buradan hizmet veriyor. Kaşların, yüz ifadesinde büyük rol oynadığını belirten Abbasoğlu, düşük kaşları kaldırma konusunda çok iddialı. “Başkalarının aldığı kaş bir haftada çıkıyorsa, benim aldıklarım 15 gün dayanıyor çünkü en ince detayına kadar alıyorum” diyor.

gül abbasoğlu 3 büyük ilde ilk 10 da kaşda 5.ci seçilmiş büyük bir başarı bu bu bilgiyi kırmızı dergisinden aldım isterseniz bakabilirsiniz bende aldırdım gül abbasoğluna denildiği kadar güzel alıyor kaşı tam bir uzman kendisi.

Ya kızlar bu Gül denilen kadının resmine baktım merak edip, eğer bir ikizi falan yoksa bundan 2 sene kadar önce Antalya Kr....n da (marka vermek yasak olabilir diye) makyözlük yapıyordu, hatta ben normalde İstanbulda çalışıyorum falan diye de anlamsız bir kurulması vardı. Makyajını sorarsanız iğğğğrenççç. Profesyonel makyaj malzemeleri satılan bu yerde çalışıyor olmasına rağmen bebek gibi cildinizi bile sanki 60 yaşında kadın cildi gibi kat kat malzemeyle boğuyor. Makyajı silmem bile yarım saat sürdü. Kaş gibi hassasiyet isteyen bir işte açıkçası ne kadar iyi olabileceğini düşünmek bile istemem.

Ya kızlar bu Gül denilen kadının resmine baktım merak edip, eğer bir ikizi falan yoksa bundan 2 sene kadar önce Antalya Kr....n da (marka vermek yasak olabilir diye) makyözlük yapıyordu, hatta ben normalde İstanbulda çalışıyorum falan diye de anlamsız bir kurulması vardı. Makyajını sorarsanız iğğğğrenççç. Profesyonel makyaj malzemeleri satılan bu yerde çalışıyor olmasına rağmen bebek gibi cildinizi bile sanki 60 yaşında kadın cildi gibi kat kat malzemeyle boğuyor. Makyajı silmem bile yarım saat sürdü. Kaş gibi hassasiyet isteyen bir işte açıkçası ne kadar iyi olabileceğini düşünmek bile istemem.

ohaaaa diyorum bu kadarda iftira olmaz diyorum ben bildim bileli gül abbasoğlu ilker yavrutürkle birlikte çalışıyor en az 3 yıldır makyaj yaptığınıysa hiç görmedim iftira atacağınıza arayıp sorun benzetmekle yorum yapılmaz bi sorun bakalım istanbuldamı antalyadamı çalışmış benim bildiğim gül abbasoğlu sadece kaş almıyor tam güzellik uzmanı iğneli epilasyon cilt bakımı ve kalıcı makyaj yapıyor bide satış elemanımı olmuş hiç duymamıştım bunu onu tanıyanlarda bunun böyle olmadığını söylücektir çokda iyi bir uzmandır gidip tanışın ve sorun o kişimi değilmi ondan sonra burda yazabilirsiniz yaptığınız hiçde yasal değil. ayrıca çok ilgili.

KIRMIZI YAŞAM DERGİSİ : Kaşlar, yüz ifademizde en önemli rolü üstlenen unsurlardan biri. Zaten bu nedenle iyi bir kaş uzmanı, her zaman kadınların baş tacı oluyor. Kimisinden günler öncesinden randevu almanız gerekiyor, kimi web sitesi aracılığıyla bireysel hizmet veriyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’den, fiyatları 10-25 TL arasında olan 10 kaş uzmanını seç9 tik.

Fiyat: 15 TL.
Adres: Göztepe Bağdat Caddesi Ergün Apt No: 44 Kadıköy/ İstanbul
Tel: 0 539 269 74 73

Arkadaşım diğer 9 kişinin de adını yazsaydın da biz de görseydik..

o zaman kaş tasarımında da kalıcı makyajdada 1. sırayı alan yeri ben söyliyim NİŞANTAŞI LEYLA İNANIR yani bunu gerçekten canı gönülden söylüyorum. ben kaşımı yaptırmaya gittim ve sekreteri telefonda biri ile görüşüyodu dayanamadım kapatınca sordum (meraklılık :) almanyadan bir bayan gelmiş nur yerlitaşa kıyafet diktirmeye hem de aynı zamanda hatice hanıma (işyeri sahibi hatice inanır yani ) kaş yaptırtacakmış sekreter telefonda randu veremiyceğini dolu olduunu söyledi ve akşam 10 buçuğa randevu yazdırdı bu bayan. şaka gibi ama çok mutlu oldum ben doğru yerdeydimmmmm :) ve şu an çok güzel gözüken kaşlarım var :)

o zaman kaş tasarımında da kalıcı makyajdada 1. sırayı alan yeri ben söyliyim NİŞANTAŞI LEYLA İNANIR yani bunu gerçekten canı gönülden söylüyorum. ben kaşımı yaptırmaya gittim ve sekreteri telefonda biri ile görüşüyodu dayanamadım kapatınca sordum (meraklılık :) almanyadan bir bayan gelmiş nur yerlitaşa kıyafet diktirmeye hem de aynı zamanda hatice hanıma (işyeri sahibi hatice inanır yani ) kaş yaptırtacakmış sekreter telefonda randu veremiyceğini dolu olduunu söyledi ve akşam 10 buçuğa randevu yazdırdı bu bayan. şaka gibi ama çok mutlu oldum ben doğru yerdeydimmmmm :) ve şu an çok güzel gözüken kaşlarım var :)

maalesef yanlış bilgi kaş tasarımı ilk 10 yazılınca kimin olduğunu okursunuz bu kişiler gerçekten seçilmişler başkalarının hak ettiklerini almıyalım 1.ci kişide ayna güzelliktan çıkmış googleye yazın bakın isterseniz doğrusu orda

Fiyat: 15 TL.
Adres: Göztepe Bağdat Caddesi Ergün Apt No: 44 Kadıköy/ İstanbul
Tel: 0 539 269 74 73

siz kimsiniz bilemeyeceğim ama kaçtane kaşla ilgili başlığa girip gül hn öve öve bitiremişsiniz:KK1:. memnun bile kalsanız sizin adınızla bu kadar ısrarla mesajlar görünce huylanıyor insan. bana samimi gelmediniz açıkcası . daha az göze batacak şekilde överseniz daha etkili olur canım:KK37::KK37:

kuaför falan değilim ama en berbat haldeki kaşları bile adam etmekte üstüme yok,bi kere kaşını bana aldıran bi daha başkasını dokundurtmuyor kaşlarına ayıptır söylemesi ama söyledim artık(a)

neden sureklı ovuorsunuz ? ve asırı tepkıler verıorsunuz olumsuz yorumlara babanızın kızımı ?

komıksınız gercekten herkesın beynı var çok sukur kımın ne ıcın burda oldugu anlaşılıor :))

siz kimsiniz bilemeyeceğim ama kaçtane kaşla ilgili başlığa girip gül hn öve öve bitiremişsiniz:KK1:. memnun bile kalsanız sizin adınızla bu kadar ısrarla mesajlar görünce huylanıyor insan. bana samimi gelmediniz açıkcası . daha az göze batacak şekilde överseniz daha etkili olur canım:KK37::KK37:

Reklam için girmiştir.

Paprikan ile meldanur isimli üyelerin aynı kişi olduğunu hatta hatta bu kişinin gül abbas olduğunu biliyor muydunuz ?

Hatta Hatta naz1970 isimli üyeninde aynı kişi olduğunu ?

X