En iyi 3 kırışıklık kremi

asclepius78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
3
0
Hydroderm Age-Defying Wrinkle Serum,LifeCELL ,Aredian Anti-wrinkle Peptide Treatment.Bu 3 krem de klinik çalıması yapılmış kremler.Ben LifeCell i Amerika ya gittiğimde aldım,memnun kaldım.Burda Lifecell de satılanlar da orjinaldir diye düşünüyorum.Hydroderm in de kullandığım her ürününü beğendim.Bi de Fransa dan gelen bir krem aredian varmış sadece kırışıklık ve leke kremi üretilmiş.ben 3 ay önceside kullandım.etkisi 6 ay sürüyormuş.şu anda bişey kullanmıyorum.bu 3 kremi de çok tavsiye ederim.

Yeni üye olmuşsunuz ve sadece 2 konuya yazmışsınız 2 si de bu kremlerden bahsediyor.
Çünkü ben lifecell in bi çok kişiden hiç bi işe yaramadığını duymuştum.
Bilemem tabi ama size olumlu etki etmesi ne güzel.
Yoksa yazık insanlar bi dünya parasını veriyor.

best anti-wrinkle creams gibi arattığınızda ve kullanıcı yorumları okuduğunuzda çıkan sonuçlar tatmin ediciyse bence ürünü denemelisiniz.google academics ten etkin maddeleriyle ilgili klinik çalışmalar yapılmış mı takip edebilirsiniz.%80 başarı benim alıp denememi sağlayacak bir başarı olduğu zaman kreme veya ürüne bir şekilde temin edip kendim deniyorum.kendi deneyimi de ekleyip bu konuyu açtım.tabii herkes aynı klinik cevabı verecek değil. ama bahsetmiş oldugum incelemeleri yaparsanız özellikle kaynak okuyarak yanılgıya düşme oranınız azalır.kremin içindekiler;ingredients diye arattıgınızda teker teker etkin maddeleri ve bitkisel ekstraktları vs. google academicsten incelemelisiniz.kaldı ki onkoloji ilaçları bile %100 başarı veremezken kozmetikten %100 başarı beklemek hayalcilik olur.size uyan kremi ,markayı vs seçmek yerine size uyan etken maddeleri seçmelisiniz.ben kullanıp da memnun kaldıgım ayrıca kullanıcı yorumları ve etken maddeleri güzel diye bu kremleri önerdim.deneyip denememek size kalmış tabii

ben peptigue 4 aldım kullandım çok memnun kaldım en ucuz alabileceğim yeri arıyorum ben 138tlidi önerilerinizede teşekkür ederim.

Hydroderm Age-Defying Wrinkle Serum,LifeCELL ,Aredian Anti-wrinkle Peptide Treatment.Bu 3 krem de klinik çalıması yapılmış kremler.Ben LifeCell i Amerika ya gittiğimde aldım,memnun kaldım.Burda Lifecell de satılanlar da orjinaldir diye düşünüyorum.Hydroderm in de kullandığım her ürününü beğendim.Bi de Fransa dan gelen bir krem aredian varmış sadece kırışıklık ve leke kremi üretilmiş.ben 3 ay önceside kullandım.etkisi 6 ay sürüyormuş.şu anda bişey kullanmıyorum.bu 3 kremi de çok tavsiye ederim.

LifeCELL bu kremi hep gözüme giriyor birde günün fırsatları sitesinde indirimli fiyatı buldum :44:

en iyi etki eden olaymış paralı kremlere servet ödemeye gerek yokmuş araştırmaların sonucu olay seçilmiş.

ben bugüne kadar kimseden su kremi kullandım kırışıklıklarım geçdi diyen kimse duymadım kremler işe yarasaydı estetik olmazdı botoks olmazdı açıkcası inanmıyorum inandığım erken yaşdan cilt bakımı yaparak kremleri zamanında başlayarak en aza indirmek bu iyi olabilir ama başlamamış kırışıklıklar için diyorum başladımı yüzünüzde varsa bunlar estetiksiz asla geçmez

arkadaşlar annem kullanıyor shiseidonun bir kırışıklık kremini resmen arkadaşım gibi oldu bizi birlikte görenler arkadaş zannediyor kıskanıyorum yani xxxxxxxx bu sayfanın da müdavimi oldu kendisi bütün gün paylaşımları okuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olgun ciltlerde anneme aldığımız yoğun kırışıklık giderici Monteil Acti-vita ürünleri var araştırıp bakabilirsiniz ürünler başarılı.

Arkadaşlar bende lifecell krem kullandim.eczaneden almistim ve oldukca pahaliydi.krem bitince internette bir siteden kampanyali getirttim.bir alana bir bedavaydi..krem geldi bir actim şok oldum..lifecell sari renk yogun bir kremdi.internetten gelenler ise beyaz alakasiz bir kremdi.işe yaramiyor diyenler gercek lifecell kullanmamiş olabilir.siteye surekli sikayet ettim.surekli aradim ve 2 haftada paramiz zoraki geri alabildim.güvenmediginiz bilmediginiz yerlerden hic bir sey almayin

X