Almor'un Mutfak Gereçleri :))

bütün mutfak eşyalarını almışsın çok güzeller güle güle kullan hepsini canım ama hiç nevresim ev tekstili falan almamışın sanıyorum:)
ben de geçenlerde kendime rendeyle kesme tahtası aldım diye dalga geçtiler evde benle :KK70:

Ev tekstili ile elektrikli mutfak aletlerine hiç girmedim daha canım mutfağın ıvırını zıvırını bitirmeye karar verdim öncelikle çünkü çok uğraştırıyor. Ayrıca onları da işe girince kendim alıcam bunları ailem aldı. Çeyizimin hepsini onlara aldırmak istemedim biraz da.Teşekkürler bu arada .:KK71:

Ev tekstili ile elektrikli mutfak aletlerine hiç girmedim daha canım mutfağın ıvırını zıvırını bitirmeye karar verdim öncelikle çünkü çok uğraştırıyor. Ayrıca onları da işe girince kendim alıcam bunları ailem aldı. Çeyizimin hepsini onlara aldırmak istemedim biraz da.Teşekkürler bu arada .:KK71:

ben zaten bütün maaşı yatırıyorum çeyize:) kendime kıyafet bakmaya çıktığım zaman bile çeyiz için ıvır zıvır alıyorum kıyafet bakmadan geri dönüyorum galiba alışkanlık oldu gerçi çok da zevkli geliyo bana bu çeyiz işi:)

bütün mutfak eşyalarını almışsın çok güzeller güle güle kullan hepsini canım ama hiç nevresim ev tekstili falan almamışın sanıyorum:)
ben de geçenlerde kendime rendeyle kesme tahtası aldım diye dalga geçtiler evde benle :KK70:

Teşekkürler öncelikle canım. Ev tekstil ile elektirikli mutfak aletlerine girmedim hiç henüz onları işe girince kendim alıcam kısmetse bunları ailemle aldım. Bir de mutfağın ıvırını zıvırını tamamen bitirmek istedim başlamışken ilerde bunlarla uğraşmamak için.

Teşekkürler öncelikle canım. Ev tekstil ile elektirikli mutfak aletlerine girmedim hiç henüz onları işe girince kendim alıcam kısmetse bunları ailemle aldım. Bir de mutfağın ıvırını zıvırını tamamen bitirmek istedim başlamışken ilerde bunlarla uğraşmamak için.
bence çok doğru yapmıssın cnm eğer evinde yer varsa mutfağa basladıysan bitrip kurtarıcaksn yarm bırakınca alıcaklarn konusunda da kararsız kalıosn ve aldıklarının farklı modellerini de almak istiosn, ben de mutfak ve yatak odasını bir arada götürmeye çalışıorm ama mutfakda çok ayrıntıya inmedim smdilik evlenince eksik görürsem bir günde bile alınır die düşünüorm
cnm bu arada sana korkmaz bıcak setini sorucaktm gayet şık görünüo ne kdra almıstn öğrenebilirmiym almorcm:))

canım hepsine bayıldım güle güle kullan iyi günlerde sağlıklaa mutlulukla aşkla:):KK69:

cnm hepsi çok güzelllerr güle güle kullanırsın inş hepsinii:21:

bence çok doğru yapmıssın cnm eğer evinde yer varsa mutfağa basladıysan bitrip kurtarıcaksn yarm bırakınca alıcaklarn konusunda da kararsız kalıosn ve aldıklarının farklı modellerini de almak istiosn, ben de mutfak ve yatak odasını bir arada götürmeye çalışıorm ama mutfakda çok ayrıntıya inmedim smdilik evlenince eksik görürsem bir günde bile alınır die düşünüorm
cnm bu arada sana korkmaz bıcak setini sorucaktm gayet şık görünüo ne kdra almıstn öğrenebilirmiym almorcm:))

Aynen öyle canm aslında bizim evde küçük o kadar şeyi nasıl sığdırdık anlamdım valla .:KK9:Mutfak içi elektirkli ürünler hariç hemen hemen bitti gibi. İlerde söz, nişan, düğün zamanları daha başka telaşlar olacak kap kacakla uğraşmıcam en azından.:KK8:

Almor çok güzel şeyler almışsın, güle güle kullan. Ivır zıvırları büyük telaşlar başlamadan halletmek çok rahatlatıyor insanı madden manen :)
Küçük orijinal parçalara her zaman alabilirsin bir de. Zamanla onlar da tamamlanıyor.
Kolay gelsin :)

Almor çok güzel şeyler almışsın, güle güle kullan. Ivır zıvırları büyük telaşlar başlamadan halletmek çok rahatlatıyor insanı madden manen :)
Küçük orijinal parçalara her zaman alabilirsin bir de. Zamanla onlar da tamamlanıyor.
Kolay gelsin :)

Teşekkürler canım.:KK71:

Son düzenleme:
Bugün aldığım 6 tane büyük beyaz servis tabakları bir de 2 tane uzun kayık tabaklar.

$Porland 6 tane büyük servis tabağı.jpg

$Porland 2 tane büyük kayık tabak.jpg

çok güzeller:nazar: güle güle kullan. nerden ve kaça aldığını söyler misin lütfen. ben de böyle kayık tabaklar arıyordum:KK61:

Tepehome'dan aldım canım markası Porland bunlar baton pasta tabağı diye geçiyor ama içine her türlü kuru olan şey konulabilir servis yapmak için yanılmıyorsam tanesi 21.50 tl.

güle güle kullan canım çok güzeller benimde çeyizim yavaş yavaş hareketleniyor:KK61:

ÇEyizlerine bayıldım. Güzel bir duygu olsa gerek. mutlu, sağlıklı günlerde kullanman dileğiyle canım.

güle güle kullan canım çok güzeller benimde çeyizim yavaş yavaş hareketleniyor:KK61:

Teşekkür ederim tatlım sana da kolay gelsin çeyiz yolculuğunda :KK71:. Mutfak için gerekli şeylerimin %95'ini tamamladım gibi elektrikli ürünler hariç onları evlenene yakın alıcam garanti süreleri dolmasın diye.

ÇEyizlerine bayıldım. Güzel bir duygu olsa gerek. mutlu, sağlıklı günlerde kullanman dileğiyle canım.

Teşekkür ederim canım. Güzelmiş valla yeni başladım sayılır geçen temmuz ayından beri alıyorum bir şeyler. :KK69:

Almor'um çok ciciler. Bayıldımmm:KK16::KK16:

Günlük yemek takımın mürdüm renk olanlar Karaca mı? Bende kabartmalı istiyorum ve o model çok hoşuma gidiyor:) Misafir takımın da çok güzel:)

Kısaca herşeyin çok güzel... Güle güle kullan cicimm:KK16::KK16::KK16:

X