Göz Makyajı Eeose kirpik uzatıcı kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bu hint yağını bende kullandım fakat küsen yeri çıkartmadı,sadece olanı besliyor,,,,ve yapısı biraz katı bir yağ,tam likit ve akışkan değil,,,,baktım faydası yok saça sürmüştüm ben de:KK1: enteresan bi kaş benimksi,,,inadından belli :KK1:zaten...mesela çoğu kişide bademyağı fayda sağlar ama ben de tam tersine,,kaşıma sürdüğümde döküyo,,,,yanlız ben şimdiye kadar bir şeyden fayda gördüğüme inanıyorum,,o da güneş kremi:) sanki fayda etti biraz gibi,,,,,ama abartı bi etkisi olmadı,,,biraz daha uzasınlar zaten kuaföre gidicem ben de,,,,yanlız bi kaç ay beklemeyi düşünüyorum....son demler yani,,

hınt yagının zaten ben cok akıskan olmamasını sevıyorum daha ıyı oluyo kırpıgıme de surdugum ıcın goz yakmıyo cnm
ben sanırım kastan umudumu yıtırdım en azından kırpıgım uzun olsun ınsallah :2:
gunes kremı de enteresanmıs cıdden ya badem yagınını dokmesı de ılgınc geldı bence bı cıldıyeye:KK14: gıt sen ben de bı ara gıdıcem bakalım

kızlar ben kullanıyorum şimdilik aman da aman bir gelişme yok..yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum görücez bakalım..ama şunu belirtmek isterim gözü çok yaşartıyor..alerjik bir gözünüz varsa size gelmeyebilir.

sağol canım gelişmeleri yaz lütfen

Kaşlara ve kirpik diplerine fındıkları ezerek ya da orjinal fındık yağı temin ederek uyguladığınız zaman çokk hızlı ve sağlıklı sonuç alırsınız. Bütün bitkisel formüllerde fındık ve yağı yazar hiç kimsenin henüz yazmayışına şaşırdım.Kirpiklerim hatrı sayılacak kadar uzun genelde takma sanılıyor hatta ama doyumsuz ben Neulash aldım.Ürün henüz yurtdışında. Elime ulaşınca adım adım kullandıp yazarım.O kadar parayı kimse heba etsin istemem.
sevgiler=):nazar:

cnm evde bolmıktarda fındık var yesek olmuyomu :))
ezıp nasıl suruluyokı goze kacmazkı anlatırmısın bıraz

Kaşlara ve kirpik diplerine fındıkları ezerek ya da orjinal fındık yağı temin ederek uyguladığınız zaman çokk hızlı ve sağlıklı sonuç alırsınız. Bütün bitkisel formüllerde fındık ve yağı yazar hiç kimsenin henüz yazmayışına şaşırdım.Kirpiklerim hatrı sayılacak kadar uzun genelde takma sanılıyor hatta ama doyumsuz ben Neulash aldım.Ürün henüz yurtdışında. Elime ulaşınca adım adım kullandıp yazarım.O kadar parayı kimse heba etsin istemem.
sevgiler=):nazar:

fındık yağını ben de denedim ama küsen kaşta etkili değil,,bir de bir fındığı teflonda ısıtıp ılık ılık kaşa sürmek var..onu da denedim..o da fayda etmedi,,,ahhh,,,hep bunları ben denedim yaa,,,,bu konuda bilmediğim bişiy yok nerdeyse:KK52:

yıllardır ben de küsen kaşlarımdan muzdaribim. eoseyi 1 şubattan beri hem kirpiklerime hem kaşlarıma kullanıyorum. kirpiklerimde az da olsa etkili oldu ancak kaşlarımda hiç bir etki göremedim ne yazıkkı. umutlarım boşa gitti. fındık yağını denemedim acaba bir faydası olur mu ki? kaşlarımı boyamaktan bıktım artık...:KK43:((((

Esim kullanıyor kirpikleri açık renk ve seyrek.yaklaşık 15 gün oldu.hiç bir degişiklik yok.bitinceye kadar kullanacak.sonucu yazarım.ama umutlu değilim.tavartan damlayı sürmek daha mantıklı.kaşlar için dün eczaneye gelen güzellik uzmanı doğum kontrol hapı aldı.badem yagıyla karıştırıp sürüyormuş.çok güzel sonuc veriyormuş.kadınlar için problem olmaz ama erkekler için sakat.

Esim kullanıyor kirpikleri açık renk ve seyrek.yaklaşık 15 gün oldu.hiç bir degişiklik yok.bitinceye kadar kullanacak.sonucu yazarım.ama umutlu değilim.tavartan damlayı sürmek daha mantıklı.kaşlar için dün eczaneye gelen güzellik uzmanı doğum kontrol hapı aldı.badem yagıyla karıştırıp sürüyormuş.çok güzel sonuc veriyormuş.kadınlar için problem olmaz ama erkekler için sakat.

dogum kontrol hapının ne gıbı alakası varmıs pekı ??

doğum kontrol hapı mı:KK1:....doğum kontrol hapları hormon içerir...kaş ve kirpik büyük oranda hormonlardan bağımsız gelişir ve uzarlar..ne gibi faydası olabilir ki,,,,tıbben pek mantıklı değil...ona iyi gelen olsa olsa, bademyağıdır ki çok kişinin kirpik ve kaşlarını beslediği ve uzattığı bilinir....

Ben de bu ürünü yaklaşık 20 gündür kullanıyorum.Akşam yatarken pamuk çubukla değil de serçe parmağımın ucuna bir damla damlatıp hem üst hem de alt kirpiklerime yavaşça yedirerek sürüyorum.İlk 15 gün pek bir değişiklik olmadı.Ama gerçekten iki haftadan sonra uzamaya başladığını farkediyorsunuz.Üst kirpikte durum daha iyi,uzadığı daha belirgin.Alt kirpiklerim benim hem çok az hem de çok kısa.Onlarda henüz etkisi daha az.Kendim aynada iyice bakınca az da olsa onların da uzadığını görüyorum.Ama henüz bir gürleşme yok şimdilik.Benim de gürleşmesine çok ihtiyacım var.Şişe çok küçük.Bitene kadar kullanıp gürleştirip gürleştirmediğini göreceğim artık.Sonucu yine burda paylaşırım.

arkadaşlar sadece kendi sitesindeki mi orjinal ben birkaç eczane sitesinde birkaç tl daha düşük fiyatlara görüyorum.orjinaldir demişler.ama emin olamadım. :S birde istanbulda eczanelerde falan satılıyor mu alan oldu mu eczaneden adres verirseniz sevinirim.

arkadaşlar sadece kendi sitesindeki mi orjinal ben birkaç eczane sitesinde birkaç tl daha düşük fiyatlara görüyorum.orjinaldir demişler.ama emin olamadım. :S birde istanbulda eczanelerde falan satılıyor mu alan oldu mu eczaneden adres verirseniz sevinirim.

Ben saskinbakkal tarafındayim Bağdat caddesindeki tüm eczanelerde var haberin olsun evet birkaç lira farklı söyleyebiliyorlar ama gerçekmiş ben eeoseyi direk aradım alabilirsiniz eczanelerden dediler

Ben saskinbakkal tarafındayim Bağdat caddesindeki tüm eczanelerde var haberin olsun evet birkaç lira farklı söyleyebiliyorlar ama gerçekmiş ben eeoseyi direk aradım alabilirsiniz eczanelerden dediler

banada yakın canım saskinbakkal çok sağol bakayım bende.bu arada sen kullanmışsın etkisini gördün mü? az bir para değil çünkü boşa almak istemem :KK43:

okadar düzenli kullanmama rağmen etkisi olmadı.yani alırken düşünün bikaç kere az para değil.
badem yağını kullanıyorum şimdi.off moralim çok bozuk :KK43:

ben bloglarda falan okudğum kadarıyla baya etki gösterdiğini söylemişler ona dayanarak alıcaktım.şimdi siz etki etmedi diyince tereddüt ettim pahalı çünkü dediğiniz gibi:S

kizlar bende forumdan okudugum kadar bilgiyle almaya karar verdin ve aldim... badem yagi fln hic etki etmedi benim kipriklerime... benim kiprikclarimin uclari yok acik renkti kisalardi ve seyreklerdi... gecen hafta aldim bende 1 haftadir kullaniyorum ve cok memnunum su anki durumundan azicik uzadigini fark ettim veen önemlisi biraz olsun gürlestigini:) 1 haftada bile rimel sürünce belli etti kendini:KK70:

ben bloglarda falan okudğum kadarıyla baya etki gösterdiğini söylemişler ona dayanarak alıcaktım.şimdi siz etki etmedi diyince tereddüt ettim pahalı çünkü dediğiniz gibi:S

ben bayagi bir faydasini gormustum eczacilar da cok iyi diyorlar kisiden kisiye farklilik gosteriyomus canim en az alti hafta kullanin diyorlar sonuc almak icin..biraz sabirli olmak lazim anlayacagin ben al derim :)
:KK8:

yani bende niye etkisi olmadı anlamadım.kullanan ve memnun olan baya kişi var.benim kirpiklerim kısa ve seyrektir.
kaşlarımda aynı şekilde seyrek.kıl yapısı elverişliyse ürün etkili oluyo sanırım :KK43:((

arkadaşlar;alıp kullananlar yorum yazın,kaşa faydası var mı ?

2 hafta kadar oldu kullanmaya başlayalı daha önce kardeşim kullandı kirpiklerine faydalı olunca bende aldım kaşlarım için doğrusu düzenli kullanamadım unutuyorum sürmeyi gün aşırı kullandım çoğunlukla şimdilik net bişey yok

X