Göz Makyajı Eeose kirpik uzatıcı kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Almaya çok niyetlenmiştim ama buradaki yorumları görünce caydım. kirpiklerim doğal olarak kısa ve seyrek; ürün ciddi anlamda sonuç vaat etmiyorsa kullanmama gerek diye düşünüyorum. diğer konulardan birinde kayısı çekirdeği kremi önermişler, onu deneyeceğim bunun yerine.

bakalım, sonuç alabilirsem bilgi vereceğim. benim kirpiklerim uzar ve gürleşirse sonuç almayacak kimse yoktur.

Son düzenleme:
Fizban hanim o yaglar maglar hc bseye yaramio cok uzun dnem kulanrsanz anck etki edr.bz byanlar duzenli olarak sene boynca bir urunu kulanamyruz.Ben 2buck haftdr eeose kulanyrm cok memnunum verdgm paraya degdi,şimdidn uzadi,alrken çok tereddutte kaldm ama şuan çok mtluyum hrkse cani gonuldn tavsye edrm.Bnim kprklerm çk seyrk ve ince tellydi şuan canlandilar farkndaym.

Didem hanim bn 22ysndaym,çk kez takma kprik taktm ve kiprklerm yiprandi,özundede cok ince telli kprklerm vardi.Ama bu eeose muhtesem ins saç icnde urun gelistrirler.Paranz cope gtmyck her gce surun,uyumadan önce.İcindn ckan cubuklarla surmeyn cnku pamuk bos yere urunu icio,en kuck parmagnzla surun tam 6hafta gder,bnim 18gunde kprklerm uzadi.

Arkadaşlar,
eeose kirpik uzatıcı kullanan var mı? Almaya niyetlendim ama 93 liraymış. Klinik çalışmaları falan var sayfasında, iyi görünüyor ama az para değil önce sorayım dedim? Kullanan varsa lütfen yazsın

ben kullandım şişe bitmek üzere 3 4 günlük kaldı ama pek etkisini görmedim sadece birazcık belirginleştirdi :KK43:

arkadaşlar yardımcı olun lütfen bende alıcam fakat kiminiz işe yarıyor çok güzel muhteşem diyorsunuz. Kiminiz almayaın günah paranız boşa gitmesin diyorsunuz lütfen yardımcı olun benim de kaşlarım çok seyrek kirpiklerim uzun ama seyrek yardımcı olursanız sevinirim. Gerçekten kullanan birisi ciddi bir şekilde yorum yaparsa benim gibi almak isteyen arkdaşları yönlendirmiş olursunuz arkdaşlar şimdiden çok teşekkür ederim, yardımınız için.

memnunum diyen arkadaşlar. size sorum var. 1 şişe (şişe dediğimde 10ml) bittikten sonra yenisini almaya gerek var mı. uazdıktan sonra ürünü kullanmayı bırakırsak etkisi kaybolur mu. yani rimel gibi hep kullanmamız gereken bir ürün mü yoksa 1 kere kullanmak yetiyor mu

Eeose yi bilmemde hint yağı aldım 3-4 gün sürdüm bir baktım kirpiklerim eskisinin 2 katı olmuş çipil gözlerim kirpik nedir bilmezdi. ben hint yağından çok memnun kaldım badem yağı da iyi hatta ikisini karıştırmak en iyisi.

Eeose yi bilmemde hint yağı aldım 3-4 gün sürdüm bir baktım kirpiklerim eskisinin 2 katı olmuş çipil gözlerim kirpik nedir bilmezdi. ben hint yağından çok memnun kaldım badem yağı da iyi hatta ikisini karıştırmak en iyisi.

hangi marka hint yağı aldın benim aldığım hint yağı işe yaramamıştı markayı bana özelden atarsan sevinirim

memnunum diyen arkadaşlar. size sorum var. 1 şişe (şişe dediğimde 10ml) bittikten sonra yenisini almaya gerek var mı. uazdıktan sonra ürünü kullanmayı bırakırsak etkisi kaybolur mu. yani rimel gibi hep kullanmamız gereken bir ürün mü yoksa 1 kere kullanmak yetiyor mu
Bnim 4hafta oldu,gozle grulur bi şkilde uzatyo,fakat gurlestrme etksni gormdm sadece minick diplerdki kiprkleride uzatdgi icn daha gür gbi duruyor

arkadaşlar yardımcı olun lütfen bende alıcam fakat kiminiz işe yarıyor çok güzel muhteşem diyorsunuz. Kiminiz almayaın günah paranız boşa gitmesin diyorsunuz lütfen yardımcı olun benim de kaşlarım çok seyrek kirpiklerim uzun ama seyrek yardımcı olursanız sevinirim. Gerçekten kullanan birisi ciddi bir şekilde yorum yaparsa benim gibi almak isteyen arkdaşları yönlendirmiş olursunuz arkdaşlar şimdiden çok teşekkür ederim, yardımınız için.
Cnim bn grcktn etskni gördm bir sisedn snra braz ara verip yeni bir sışeye bslamak terch meselesi,ama kiprkleri gurlestrmyo uzatyo ve telleri kalinlasiyo bi cnlilik geliyo

Bnim 4hafta oldu,gozle grulur bi şkilde uzatyo,fakat gurlestrme etksni gormdm sadece minick diplerdki kiprkleride uzatdgi icn daha gür gbi duruyor

cevabın için teşekkür edrim ama benim anlamadığım. her zaman kullanmak zorunda olduğumuz bişey mi. yani kullanmayı bırakırsak etkisi kayboluyor mu

dökülen kaşlarım için kullandım, var olan kaşları uzatıyor; ama kesinlikle gürleştirmiyor, yani dökülen kaşlarımın yerine kaş çıkarmadı. kaşlarım şuanda halen çok seyrek..

bende düzenli bir şekilde kullandım herkesin dediği gibi var olanı uzattı fakat gürleştirmedi öyle aman aman bir uzatmasıda yok bir arkadaş sarımsakla kaşlarımın şeklini değiştirdim demiş bende şimdi sarımsakla halis zeytinyağını karıştırıcam güzelce süzüp eossenin kabına koyup aynı eosse gibi kaşlarıma ve kripiklerime sürücem bakalım sonuçları yazarım arkadaşlar :KK52:

arkadaşlar ben bu ürünü çözemedim. kullanımda 3. haftam. kirpiklerimin 3 hafta önce fotosunu çektim. 3 hafta kullanımdan sonra tekrar foto çektiğimde çok ilginç bir sonuçla karşılaştım.kirpiklerim ok gibi dümdüz olmuştu. daha önce kıvrımlıydı... yani bu bir hile mi diye şüpheye düştüm. kirpikleri düzleştirme yöntemiyle uzun gösterme... çünkü uzamadılar , düzleştiler. yoğunlaşmada da da işe yaramadığı gibi,,, düzleştiği için biraz daha derli toplu ve seyrek bir görünüm kazandı...bu şekilde sonuç alan varsa yazsın lütfen....(bahsettiğim ürün eeose)

Son düzenleme:
melis benim kirpikler ok gibiydi uzadılar ama aynı ok gibi şeklinde olduklarından bişey hissetmedim benim kirpikler kirpik kıvırıcıyla bile kıvrılmıyor o derece kötü yani

Arkadaslar herkeste ayni sonucu verecek diye birsey yok. Kimi kirpiklerde olumlu sonuclar alinirken kimisinde evet maalesef cokta ise yaramayabiliyor. Herkesin bunyesi baska:) o kadar mavalayidi ovmuslerdi fakat uzayan kirpikte ollmustu uzamayanda:KK66:

X