Göz Makyajı Eeose kirpik uzatıcı kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

efora

bildiriyor..
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2011
13
0
Arkadaşlar,
eeose kirpik uzatıcı kullanan var mı? Almaya niyetlendim ama 93 liraymış. Klinik çalışmaları falan var sayfasında, iyi görünüyor ama az para değil önce sorayım dedim? Kullanan varsa lütfen yazsın

spora başlıcam bakırköy ya da ataköyde önerebileceğiniz bir salon lütfen varsa önerirmisiniz

Arkadaşlar,
eeose kirpik uzatıcı kullanan var mı? Almaya niyetlendim ama 93 liraymış. Klinik çalışmaları falan var sayfasında, iyi görünüyor ama az para değil önce sorayım dedim? Kullanan varsa lütfen yazsın
merhabalar ben bu serumu kullandim daha yeni cikti diyolar, 93 liraya kirpiklerimde fark yaratmaya deger dersen ben tavsiye ediyorum,acikcasi guzellik bana gore gozlerde basliyor ve benim kirpik takintim var rimelsiz cikmam disari acaba daha ne kadar uzar ki :):KK61:

Arkadaşlar,

şekercim ben kullandım.kirpiklerimde uzadı. ikinci kez aldım hala kullanıyorum. kaşlarıma da kullanıyorum. onlarda da etkisini görüyorum.

valla ben neulash kullanıyorum 2 aydır çok memnunum ama çok pahalı.bu eeose ilemi devam etsem diye düşünüyorum nerdeyse dörtte bir fiyatına :)

valla ben neulash kullanıyorum 2 aydır çok memnunum ama çok pahalı.bu eeose ilemi devam etsem diye düşünüyorum nerdeyse dörtte bir fiyatına :)

ben daha once eeose kirpik uzatıcı serumu bir kür kulandım. ipek kirpik uygulamasından sonra kirpiklerimde dökülmesi sorun yaşıyordum. eeose kirpik uzatıcı kirpklerimi güçlendirdi ve hacminde artış gözlemledim. geçen hafta şehirfısatında yarı fiyatına indirime girmişti yeniden aldım ve kullanmaya devam edeceğim. en azından klinik çalışmaları mevcut.

ben de mavala double lash kullanmıstım fakat bırakınca kullanmayı kırpıkler eskıye döndü.bazı arkadaslada kırpıklerının dokuldugunu soylemıs mavala double lashtan sonra..bende de bı ıkı tane dokulmustu cunku surdukten sonra kuruo kırpıkte.latisse yi merak etmıstım denemedımm..zaten Türkiye'de satılmıyor..yurt dısından getırtmekte problem olabılılır artık...

ben de denemek ıstıyorum

ben de bu ürünü denemek istiyorum ama işe yaramaması canımı çok sıkar.Fiyatı da az değil sonuçta

slm,,,,bu ürün kaşlarda(özelikle ve özellikle de küsen yerlerde) sonuç veriyor mu belirgin olarak? mesela 2 ay içinde felan?

arkadaşlar her yerde reklamını görüyorum eeose'nin ama uzatıyor mu uzatmıyor mu kesin sonç yok..sadece kendi sitelerindeki yormlar var haliyle onlarada güvenmiyorm..aranızda kullanan varmı?

K.K'da reklamını görüyorum sürekli yokmu kullanan. Bence kimse cesaret edip satın alamadı. Hale bak öyle bi hale geldikki parasını verdiğimiz ürünlerin foss çıkma ihtimalinden korkuyoruz:KK50:

:21: ben detaylı inceledim sitesini,,,,açıkcası inandırıcı gelmedi,,,çünki daha önce yabancı dilde yazılmış çok tıbbi rapor okudum ben... (onu bunu almadan önce çok araştırma yaparım)bunlar zekice bişiyleri taklit etmişler ,bilimsel süsü vermişler ama gerçekten nasıl derler yemedim:KK9:.... misal olarak; bazı kişilerde %72'lere varan uzama......böyle bir girizgahın bilimsel hiç bir anlamı yoktur.....o bazı kişiler hangi yaş grubu,kaç kişi,kipik uzunluk ortalamalrı ne,,,vs..vs.....hiçbişiy açık değil....işe yarayan bişiy olduğunu farzetsek bile; atıyorum 0,02mmlik kirpiğin ilaca vereceği yada vermesi muhtemel tepki uzama aralığı ile 0,5 mmlik kirpiğin ilaca vereceği yada vermesi muhtemel tepki uzama aralığı aynı değildir,,,,şu %72lik uzama tamamen palavra....

offf karasız kalmaktan sıkıldım..ben alıp deneyeceğim...çünkü almazsam aklım kalacak..kullanan biriside cıkıp bi yorum yapmadı..artık ben kullandıktan sonra size yorum yaparım..umarım param boşa gitmez..

benim de kirpiklerim müthiş kısa. canımı sıkıyor bu durum. ne yapsam ne etsem ? Lash food diye bir marka var. o 2 katı fiyat. çok pahalı minick şişeler... kullanıcı yorumlarını bekliyorum..

ReinedelAmour; bu dediğin LASH FOOD adlı ürünü AYŞENUR YAZICI kendi sitesinde kullandığını ama tam bir hayal kırıklığı yaşadığını yazmış.Daha önce NEU LASH kullanmış ve gerçekten etkili olduğunu yazmış.Alacaksanda bunu al derim.Yazık olmasın o kadar verilen paraya.

X