Göz Makyajı Eeose kirpik uzatıcı kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
işe yarayacağı ümidiyle bend e2 gün önce aldım eosse ürününü 2 gecedir sürüyorum temiz kirpik diplerime ve kaşıma :) bakalım ne olucak :KK53: sonuçlarını yazarım kızlar :KK1:

kasınızın hıc cıkmadıgı yerlerde cıkarttımı bu eeso
yanı kök olusturdumu acıkcası sanmıyorum hcı cıkmayan yerden cıkartcanı belkı kusmus yerlerı cıkartıyordur ama egerkı benım hıc am ahıc cıkmayan yerımde cıkartıyor dıyen olursa gercekten cok sevınıcem ve almayı dusunucem :KK16::KK16::KK16::KK16:

Neulash kullandım ben oldukça güzel diğer kullandıklarıma göre hemen etkisini gösteriyor onu tavsiye ederim.

Canım sen olmayan yerde kaş çıkarmak istiyosan sarımsağı mutlaka dene.deli gibi kıl çıkartıyor değdiği yerde.koku berbat ayrıca yakıyo fekat 3 4 gün sonra bile farkedeblrsin kesinlikle.

Canım sen olmayan yerde kaş çıkarmak istiyosan sarımsağı mutlaka dene.deli gibi kıl çıkartıyor değdiği yerde.koku berbat ayrıca yakıyo fekat 3 4 gün sonra bile farkedeblrsin kesinlikle.

hmm vala denaeyım cnm ya madem send eolmus belkı bende de olur :21::21:
zaara gelmez denemkten evdeyımde bu ara nasılsa
pekı sarımsagı ezerek mı suruyosun yoksa normal alıyosun soyuyosun o sekılde mı suruyosun ve yakıyormu

Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum.Son zamanlarda bazı günler unutsamda genel anlamda her akşam kirpiklerime sürüp yattım.Kaşlarıma hiç kullanmadım.Burda bir kaç arkadaş kaşa hiç etki etmediğini yazınca ben de ziyan etmek istemedim.Kirpiklerde ilk 15 gün etkisini göstermiyor.Ama 3 haftadan sonra uzamayı farkediyorsunuz.Ama malesef gürkeşmesine pek bir etkisini göremedim.Belki belki çok az faydası olmuştur.Benim alt kirpiklerim çok az ve açık renkli,hiç görünmüyor.Gürleşmesini çok istiyordum.Yani demem o ki öyle ok gibi kirpikler beklemeyin.

ya benm kirpiklerimi badem yağı hint yağı falan hiç bişi uztmadı. bu gerçktn uzatıyormu

Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum.Son zamanlarda bazı günler unutsamda genel anlamda her akşam kirpiklerime sürüp yattım.Kaşlarıma hiç kullanmadım.Burda bir kaç arkadaş kaşa hiç etki etmediğini yazınca ben de ziyan etmek istemedim.Kirpiklerde ilk 15 gün etkisini göstermiyor.Ama 3 haftadan sonra uzamayı farkediyorsunuz.Ama malesef gürkeşmesine pek bir etkisini göremedim.Belki belki çok az faydası olmuştur.Benim alt kirpiklerim çok az ve açık renkli,hiç görünmüyor.Gürleşmesini çok istiyordum.Yani demem o ki öyle ok gibi kirpikler beklemeyin.

cnm uzun bı sure hınt yagı kulln bak gor nasıl gurlesıyo benımde cok cok seyrektı gurlestı ama uclarında sarılık var bende ıste rengının koyu olmasını ıstıyorum

kesinlikle ben de kaşıma sadece 3 gece sürdüm badem yağıyla sarımsağı karıştırıp 3 günde bile çıkardı çok çıkcak diye bıraktım sonra. ama kirpiklerime sürdüğümde gözüm yandı süremedim daha fazla. belkide badem yağı yakmıştır bilemiyorum ama sarımsak işe yarıyor

BURDA ne okuduysam denedim arkadaş yinede yok olmadı uzamadııı inat etti sankiii kaşım ,kipriğim....

arkadaşlar ben eczacıyım. geçen gün ankara eczacı odasının sayfasında bir yazı yayınlandı. kaş ve kirpik uzaması için muhakkak sistemik(vücudun içinden etki gösteren) bir etki olmalı, bu şekilde dıştan kullanılan ürünler etki göstermez, eczanelerinizde satmayınız diye. odamız çok saygın bir kurumdur. dolayısıyla önerilerine itibar ederim. ürünün sitesini de inceledim. hep yuvarlak ibareler kullanılıyor. yardımcı olur v.s. gibi. kısacası ben bu tür ürünlere itibar etmiyorum.

arkadaşlar ben eczacıyım. geçen gün ankara eczacı odasının sayfasında bir yazı yayınlandı. kaş ve kirpik uzaması için muhakkak sistemik(vücudun içinden etki gösteren) bir etki olmalı, bu şekilde dıştan kullanılan ürünler etki göstermez, eczanelerinizde satmayınız diye. odamız çok saygın bir kurumdur. dolayısıyla önerilerine itibar ederim. ürünün sitesini de inceledim. hep yuvarlak ibareler kullanılıyor. yardımcı olur v.s. gibi. kısacası ben bu tür ürünlere itibar etmiyorum.

Evet ilgili duyuruyu ben de Balıkesir Eczacılar odasının sayfasında buldum, duyuru aşağıdaki gibi;
----
KAŞ VE KİRPİK ÜRÜNLERİ HAKKINDA

T.C Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü resmi web adresinde yayımlanan 13.03.2012 tarihli, “Kaş ve Kirpik Ürünleri Hakkında Duyuru” başlıklı aşağıda yer alan şekilde bir duyuru yayımlanarak vatandaşlarımız bu tarz ürünlere rağbet etmemeleri konusunda uyarılmıştır;

“Son zamanlarda bazı kaş ve kirpik ürünlerinin “kirpik uzatıcı” iddiayla gerek internet ve gerekse satış noktaları üzerinden tüketicinin kullanımına sunulduğu tespit edilmiştir.
“Kirpik uzatma” vücudun fizyolojik fonksiyonlarına bariz etki gerektiren bir işlem olup “kozmetik” tanım ve kapsamının dışındadır.
Bu türden ürünlerin etkinliğine ve güvenliğine ilişkin şimdiye kadar Bakanlığımıza sunulmuş ve ilgili Bilimsel Komisyon değerlendirmesinden geçmiş bilimsel literatür bulunmamaktadır. Ayrıca bu ürünlerin Bakanlığımızca düzenlenmiş herhangi bir izin/ onay/ sertifika vb. belgesi de yoktur.
Vatandaşlarımızın “kirpik uzatma” amacıyla piyasaya arz edilen ürünlere rağbet etmemeleri ve bu konuya hassasiyet göstermeleri gerekmektedir.”

Bilgilerinizi ve konunun üyelerinize duyurulmasını saygılarımla rica ederim.

Uzm.Ecz.Harun KIZILAY
Genel Sekreter

..:: BALIKESiR ECZACI ODASI DUYURU - HABER PANOSU ::...

ben mavala kullanıyorum kaşlarımı çok besledi artık dökülmüyolar uzamasınada kısmen yardımcı oluyor..

iki kişi kullanacaksanız sterilize açısından sürme aparatı değiştirmek mantıklı ama kendi gözünüze sürüyorsak yarısından fazlası pamukta kalıyor çünkü zaten tam saydam değil. kolay kolay akıvermiyor kirpik dibinize.

eeose
ben şu metodu uygulayacağım beni dikkatle takip edin: ilk bir hafta normal şekilde süreceğim, sonrasında eğer çok bariz bir uzama olmazsa kirpiklerimi kesmeyi göze alıp o şekilde devam edeceğim zira büyüme dipten beslenir uçtan gerçekleşir.

kaş
kaşı ile ilgili sorunu olan arkadaşlara bana yatıp kalkıp dua edecekleri bir yöntem anlatacağım ; biraz zahmetli ama denedim gördüm süper düper etkili ; kaşınızın çıkmasını istediğiniz yeri sterilize ettiğiniz bi iğne ile hafifçe çiziyorsunuz. öyle kan akacak kadar falan değil üst deri açılacak kadar. sonra oraya yana yakıla sarımsak sürüyorsunuz. bu şekilde kaşlarımın şeklini değiştirdim arkadaşlar

şunu da belirteyim , ortasından tren geçecek kadar açık kaşlarımı gürleştirmek için hint badem yılan yağı bioksin serum ve aklınıza daha ne gelirse denemiş biridir bu hatun

kızlar ya bu iş çapraşık olmaya başladı hepimiz için. beğenene reklam diyoruz bi yandan da tavs,te istiyoruz.
ben an itibariyle bugun aldım ve kullandım size gun be gun en guvenilir kaynak olacağım söz:)
bi kere aman diyim o çubuklarla sürmeye kalkmayın yarısı boşa gider zaten bi kırık bi şey

bugun beşinci gun. en tasarruflu sürme şeklinin serçe parmağa damlatılarak olduğunu keşfettim. henüz hiç bir gürleşme yada gürleşme emaresi farketmedim. ama uzamaya başladılar
r

buradakı yazılanlrı takıp edıyorum o kadar daha halen yay gıbı ok gıbı oldu kırpıklerım dıyenı duymadım valla yaw ıse yaramıyormu acaba ne de dusunuyordum almayı bakıyorum umut yok gıbı

X