Hamişler Kaçıncı Ay Hamile Kaldınız

Korunmayı bıraktıktan sonra Kaçıncı ay hamile kaldınız?

• Ankete Katılan
    89

koalayim

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mart 2007
961
332
42
Arkadaşlar kaçıncı ay hamile kaldınız?
Bu bizim gibi bekleyenler için çok önemliyerimseniben
allah sağlıkla bebişlerinize kavuştursun...

kızlar bu anket
bizim gibi hamile kalmak isteyenler için çok önemli
ama bakıyorum da daha 5 kişi yanıtlamış :KK43:

kızlar bu anket
bizim gibi hamile kalmak isteyenler için çok önemli
ama bakıyorum da daha 5 kişi yanıtlamış :KK43:

Koalayım ben ılk hamılelıgıme ılk ay hatta ılk ılıskıde kalmıstım ama malesef bebek sorunlu oldugu ıcın aldırmak zorunda kalmıstık 2002 de :çok üzgünüm:

Koalayım canım inşallah sende en kısa zamanda hamile kalırsın canım. şükret en azından hamile kalabiliyorsun canım, uğraşıpta hamile kalamayan arkadaşlarımızda var biliyorsun. başından üzücü bir olay geçmiş olsada sıkma canını. Sende tombiş hamişler arasına katılacaksın en kısa zamanda öyle hissediyorum ben. Dualarım seninle canım

Koalayım ben ılk hamılelıgıme ılk ay hatta ılk ılıskıde kalmıstım ama malesef bebek sorunlu oldugu ıcın aldırmak zorunda kalmıstık 2002 de :çok üzgünüm:

cnm ya
ben de 3. ay hamile kalmıştım ama bende de malum son:KK43:
allah sağlıklı bebişler verecek hayırlısıyla bize de...

yanı aynı kaderı paylasıyoruz Rabbım bıdaha gostermesın cok zor bır durum kımseye boyle bır acı yasatmasın sevarında dedıgı gıbı bıras daha sanslıyız galıba en azından oluyo ya hala sansımız var

yanı aynı kaderı paylasıyoruz Rabbım bıdaha gostermesın cok zor bır durum kımseye boyle bır acı yasatmasın sevarında dedıgı gıbı bıras daha sanslıyız galıba en azından oluyo ya hala sansımız var

ewet ayticim ya
ben de sevarın dediğini yapıyorum
allahım şükür hamile kalabiliyorum diye halime şükrediyorum
Rabbim bizi de görecek...

ben hapla korunuyodum fakat 4 ay hap kullanıyosam 2 ay ara verip eşim korunuyodu.bu 2 seneye yakın devam etti ama arada geldi bizimki....

canım ben de ilk ay kalmıştım ama malesef bebeğimi aldırmak zorunda kaldım biliyosun, Allahım umarım en kısa zamanda tekrar bu duyguyu yaşatır hepimize...

merhaba arkadaslar. ben araniza yeni katiliyorum.
bende hic korunmadigim halde iki sene sonra hamile kaldim ve suan 40 haftalik hamileyim (dogum terminim yarin). allah herkese nasip etsin. isteyenlerin kucaklarini bos birakmasin yarabbim.

merhaba arkadaslar. ben araniza yeni katiliyorum.
bende hic korunmadigim halde iki sene sonra hamile kaldim ve suan 40 haftalik hamileyim (dogum terminim yarin). allah herkese nasip etsin. isteyenlerin kucaklarini bos birakmasin yarabbim.

cnm hoşgeldinn
ne güzel anne oluyorsun çok az kalmış
darısı başımıza:teytey::teytey:

hosbulduk nefinn. hesaba göre dogum yarin ama hic gelmeye niyeti yok gibi. allah nasip ederse insallah oglusum olacak

X