Sayfa: 1/1371 1231151 ... SonSon
Toplam 13702 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dr. Muhammet Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

1. Konu Sahibi : ceymey #1

Dr. Muhammet Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Dr.Muhammet bey'e ameliyat olanlar yorumlarını paylaşabilirler mi lütfen :)

2. Konu Sahibi : ceymey #2
    Kimse yok mu? Önümüzdeki hafta ameliyat olacağım. Bilgisi olanlar yorumlarını paylaşabilirlerse çok sevineceğim.

3. Konu Sahibi : ceymey #3
    ceymey ben muhammet beye ameliyat oldum resimlerimde var bakabilirsin 6 ay oldu benim sorun yaşamadım hiç çok memnunum

4. Konu Sahibi : ceymey #4
    Alıntı ecemula kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ceymey ben muhammet beye ameliyat oldum resimlerimde var bakabilirsin 6 ay oldu benim sorun yaşamadım hiç çok memnunum
    Resimlerine baktım çok beğendim harika olmuş burnun. Ben önümüzdeki hafta ameliyata gireceğim, doktorumla planlama yapmadık o yüzden biraz tedirginim. Umarım benimki de sorunsuz güzel bir burun olur.

5. Konu Sahibi : ceymey #5
    6 aylık fotolara baktın mı daha farklı değişti baya o süre boyunca.. sen ne söyledin peki nasıl bi burun istediğini konuştunuz mu?
    Düzenleyen: ecemula Düzenleme Tarihi : 25-09-2011 Düzenleme Saati :12:37

6. Konu Sahibi : ceymey #6
    Ecemula arkadasimizi gordukten sonra bende dr muhammet dilbere meraklandim.. cok kafam karisti kizlar, ayni zamanda hasan findigida dusunuyorum..

7. Konu Sahibi : ceymey #7
    Alıntı ecemula kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    6 aylık fotolara baktın mı daha farklı değişti baya o süre boyunca.. sen ne söyledin peki nasıl bi burun istediğini konuştunuz mu?
    Benim burnum ince derileri, üstte çok az bir deviasyon var, ucu da biraz düşük. Kolay bir burun olduğunu benim yüzüme gidecek en doğal ve güzel burunu yapacağını kendisine güvenmemi söyledi. Benim de istediğim bu yönde zaten. Sadece planlama yapmadığımız için merak ediyorum nasıl olacak diye.

8. Konu Sahibi : ceymey #8
    Alıntı yasemin12 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ecemula arkadasimizi gordukten sonra bende dr muhammet dilbere meraklandim.. cok kafam karisti kizlar, ayni zamanda hasan findigida dusunuyorum..
    Biz Muhammet bey ile tek bir görüşme yaptık. Beni ikna etti, hemen ameliyat tarihine karar verdik. Bir görüşmeye gidin isterseniz, çok ilgili bir doktor ayrıca yaptığı burunları gördüm, inanılmaz problemli burunları harika yapmış. Ben biraz da bu yüzden ikna oldum, benimki kolay bir burun nispeten çünkü.

9. Konu Sahibi : ceymey #9
    Bas_belas1 arkadaşında burnunu yaptı resimleri var albüm herkese açıkmı bilmiyorum artık uğramıyor buralara ama resimleri görünüyor, doktor beyin gerçekten kendine güveni müthiş çok pozitif biri onlarca doktor gezmiş biri olarak söylüyorum bunu ve yüzyüze görüşmeden karar vermeyin kızlar

10. Konu Sahibi : ceymey #10
    Bas_belas1 arkadaşında burnunu yaptı resimleri var albüm herkese açıkmı bilmiyorum artık uğramıyor buralara ama resimleri görünüyor, doktor beyin gerçekten kendine güveni müthiş çok pozitif biri onlarca doktor gezmiş biri olarak söylüyorum bunu ve yüzyüze görüşmeden karar vermeyin kızlar

Sayfa: 1/1371 1231151 ... SonSon