Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

yha burun komple kesılıo kırılıo cnmmm vallaı ben maffoldum bende ocagın basında yada sonunda olucam kesınkez yada aralık sonu yanı suanda olsamda bıtse dıorum suanda baskasına mı gtsem dıorum umay ne dıosun gııdyımmı muhammedı bırakmıyımmı deger mı gercı sender gormedınkı alcı cıkınca nasıl bır sekıl alıcak acABA cnm vallahı acı cekıosun ama sonucu dusun sadece sonucu sen kalkık mı yaptırdın?duzmu ıstedın

ben hıç bişey istemedim, doktor beye bıraktım,şimdi nasıl oldu ne yaptı bilmiyorum.

lady cnm sen ne zaman gıdıorsun muhammede

Canım ben telefonla görüştüm. Hafta içi gel dedi ama ben çalışıyorum, Cumartesi günü gelebilirim dedim. Muhammet bey Cumartesi şehir dışına bir konferansa gidecekmiş bu haftasonu galiba ama gitmezse gitcem görüşmeye.

selam kızlar... ya bende gorusmeye gıdıcem ama hangı hastaneye gıtmem gerektıgını bılmıyorum bilgi werirseniz cok sewinirim :)

kızlar bugun daha ıyıyım, şişliklerim doktorun dediği gibi aşağı ınmeye başladı. :)

bendeee op oluyooorrum hayırlısıylaa pazartesi en gec salı günüüüüüüüüüüüüü.:KK9::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

doktorumla konuştum yarın oğlen gıbı tanponları aldırmaya gıdeceğim inşallah, bunuda atlattıkmı tamam dıyeceğim artık. inşallah acımadan cıkar da gozumde cok buyutmuşum derim hepinize.
darısı ameliyat olmak ısteyenlerin başına.

UMAY23 gecmiş olsun canım. doktor bey bana hiç acımadıgını soylemişti tamponların.bende onu özellikle sordugum icin.bir hastası hatta oldumu hadi cıkar demiş galiba. inşallah acısız atlatırsın.

çokmu acı cektın hadı ya kesınlıkle bende oyle olucam mafoldum ben yha kı agrı sızıdan olcem gıbıme gelıo bırde acık amelıyat yandık kısaca cnm vallahı suanda gel gıt yasıorum acaba muhammede olsammı olmasammaı baskasınamı olsam 5 bın tl degermı:S

daimagozde yanlıs anlamazsan beni gozume takılan birsey soylemek istiyorum. hemen hemen butun doktor onerilerini okumaya calıstım.ve sayfalarda senin yazıların ozellikle dikkatimi cekti.doktorlardan bahsederken sanki senin arkadasınmıs gibi konusuyorsun. sonucta senin akranın degil ve bahsettigimiz isimler doktor. öyle alalade isimlerinden ziyade bi bey yada muhammet doktor diyebilrsin .sonucta babanın oglu degil bu kişiler. bukadarcık saygıyı haketsinler diye düşünüyorum.. amacım kavga cıkarmak degil fakat uslubunda değişik geldi ne biliyim...

UMAY23 gecmiş olsun canım. doktor bey bana hiç acımadıgını soylemişti tamponların.bende onu özellikle sordugum icin.bir hastası hatta oldumu hadi cıkar demiş galiba. inşallah acısız atlatırsın.

sağol canım inşallah dediğin gibi olur, inşallah hiç acımaz

doktorumla konuştum yarın oğlen gıbı tanponları aldırmaya gıdeceğim inşallah, bunuda atlattıkmı tamam dıyeceğim artık. inşallah acımadan cıkar da gozumde cok buyutmuşum derim hepinize.
darısı ameliyat olmak ısteyenlerin başına.

Benim hiç acımadı umaycığım doktor beyin eli çok hafif. Seninki de acımaz sanırım çünkü sende de akıntı çok oldu.

candela darısı başına, inşallah sende hayırlısı ıle atlatırsın.

inşallah inşallaah :) bir an önce olmak istiyorum artık tarih saat net 31 ekim pazartesi saat 11de ameliyat oluyorum. korkmuyorum ama bi heyecanlanmaya başladım sanki :) bi amlyt olaym şiş mor alcılı alcısız tamponlu tamponsuz her evresini inşallah cekip koyucam

kızlar bırı bana yardım etsın alcım cıktı bugun ama burnumun 3 4 yerınde esek arısı sokmus gbı delıkler var alcı alerjı yapmıs :KK43::KK43::KK43: bole bu komplıkason basına gelen varmı

X