Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ben geçen hafta görüşmeye gittim. Tasarım yapmıyor, sadece doğal bir burun yapacağını özellikle vurguluyor. Bana benim için olabilecek en iyi burunu yapacağını söyledi.

Yaptigi burunlari gorunmu? tarzi nasil bisey? cok dogal derken bazilari dumduz yapiyo, yada kavislimi yaptiklari burunlari. Hayirlisi..

ceymey hersey dahil derken 8/9 gun o hastanedemi kaliyosun? tanidiklarin varmi dr.a olan ? neden onu sectin?

Ameliyat öncesi tetkikler, doktor ücreti ve hastane ücreti dahil. Ancak 8/9 gün hastanede kalmak gibi birşey söz konusu değil. Sadece ameliyat günü orada kalıyorsun. Ben daha önce kuzenimle Emre İlhan'a ön görüşmeye gittim, oldukçada etkilendim. Burada da hakkında bir sürü şey okumuştum zaten. Ancak ben bakırköyde oturuyorum ve aracım yok. Karşıya 7-8 kere gidip gelmek ve Emre İlhanın ameliyat tarihini çok geçe (yani kasım aralık gibi) vermesi nedeniyle vazgeçtim. (Kuzenim ona olmaya karar verdi buarada) Ben de bu tarafta bir doktor aramaya başladım. Sonra bu civardaki bir iki hastaneyi aradım dışarıdan hangi doktorların bu hastanelerde ameliyat yaptıklarını öğrendim. Biri Süreyya Şeneldir'di (ki tanıdığım bir kişi kendisine daha önce ameliyat olmuştu) diğeri Muhammet Dilberdi. Süreyya beyle görüşmeye gitmek istedim ama 250 TL muayene ücreti istediler. Ben de sadece burunum için fiyat almaya bu parayı vermek istemedim. Çünkü ön görüşme yapmıyor ayrıca araştırdığım kadarıyla fiyatları yüksek benim için. Sonra Muhammet beyi araştırdım biraz ve internette bişeyler okudum hakkında. O da diğerleri gibi KBB ci olduğu için görüşmeye gittim annemle. Yaptığı burunları gösterdi.Tasarım yapmadığını söyledi. Çok ilgili davrandı. Biz orada beklerken bir iki hastasını gördük ve beğendik yaptığı işi. Onlar da memnunlardı. Yani karar verecek kadar tatmin olduk.
Sadece diğer doktorların tasarım yaptıklarını bildiğim için tedirginim, doktoruma güveniyorum ama yine de burada kendisine ameliyat olanlar yorum yazsa içim daha rahat edecek tabi.

Anladim, :) okurken gulumsedim, ben yurtdisinda kaliyorum ve bende okadar beklemek istemedigim icin vazgectim. Ekimde olmayi dusunuyorum cunki.. benim burnumun birtarafinda egrilik oldugu icin kbbci olmasi etkiledi beni.. Yanliz hasan findik ile arasinda kaldim cok zor.. Hasan findik kbb degil, burnum guzel ama nefes almam sorunlu olmasindan korktugum icin kbb istiyorum.. Bu kararsizligimm cildirtcak beni.. bi yandanda Emre Ilhani dusunuyorum ama ozaman ararlikta olmam gerek...

Anladim, :) okurken gulumsedim, ben yurtdisinda kaliyorum ve bende okadar beklemek istemedigim icin vazgectim. Ekimde olmayi dusunuyorum cunki.. benim burnumun birtarafinda egrilik oldugu icin kbbci olmasi etkiledi beni.. Yanliz hasan findik ile arasinda kaldim cok zor.. Hasan findik kbb degil, burnum guzel ama nefes almam sorunlu olmasindan korktugum icin kbb istiyorum.. Bu kararsizligimm cildirtcak beni.. bi yandanda Emre Ilhani dusunuyorum ama ozaman ararlikta olmam gerek...

Ben bir estetikçiye de gittim buarada. Ondan bahsetmek istemedim çünkü adama genizimde et var diyorum o beni ilgilendirmez o KBB' nin işi diyor. Sözde tasarım yaptı, burnumun resmini çekti photoshopla bi ileri bir geri oynadı. Yok çenen ve alnın geride yok bunlara dolgu yapsak burnun daha iyi görünür vs. gibi şeyler söyledi. Yani ne koparsam kardır mantığında adam. Tabiki estetik doktorların hepsi böyle diye söylemiyorum aksine çok iyi olanlar var ama ben nefes alma problemi yaşıyorsam ve bunu söylüyorsam eğer doktor bu benim işim değil KBB' nin işi dememeli. Bilemiyorum herhalde adamın eşref saatine denk geldim :) Fazla düşünme bence, bu iş doktorla diyalog işi. Birkaç tanesiyle randevu ayarla görüş ondan sonra kararını ver. En doğrusu bu bence.

Ben bir estetikçiye de gittim buarada. Ondan bahsetmek istemedim çünkü adama genizimde et var diyorum o beni ilgilendirmez o KBB' nin işi diyor. Sözde tasarım yaptı, burnumun resmini çekti photoshopla bi ileri bir geri oynadı. Yok çenen ve alnın geride yok bunlara dolgu yapsak burnun daha iyi görünür vs. gibi şeyler söyledi. Yani ne koparsam kardır mantığında adam. Tabiki estetik doktorların hepsi böyle diye söylemiyorum aksine çok iyi olanlar var ama ben nefes alma problemi yaşıyorsam ve bunu söylüyorsam eğer doktor bu benim işim değil KBB' nin işi dememeli. Bilemiyorum herhalde adamın eşref saatine denk geldim :) Fazla düşünme bence, bu iş doktorla diyalog işi. Birkaç tanesiyle randevu ayarla görüş ondan sonra kararını ver. En doğrusu bu bence.

Evet canim, yurtdisinda kaldigim icin cok kisitli zamanim var simdiden arastirmam gerekiyor, cok zamanim olsa istanbulu turlardim valla iyi doktoru bulmak icin.. Genzinde et var dedigin halde adam ciddiiii ciddiiiiii beni ilgilendirmezmi diyo.anlamis degilim oyle dr.lara... Birde acaba hasan findiga burnunu olan birisini taniyomusun cnm? ismini pek fazla duymuyorum birisinden duysam artik ona gore kolaylasir kararim. Hissimi dinlemeye calisiyorum bi yandanda (herhun degisik hislere kapiliyorum)... bakicaz artik..

Burnun insAllah cok guzel ve saglikli olur canim.. Olduktan sonra haber edermisin ogrenmek isterim.. merak ettim.

Teşekkürler canım, inşallah sorunsuz olarak bu dönemi atlatırım. Ameliyattan 10 gün falan sonra resimleri buraya koyarım bakarsın sen de bir fikrin olu doktorumla ilgili. Hasan Fındığı hiç duymadım ama forumda onunla da ilgili sayfa vardı sanırım. Benim sık duyduğum isimler: Emre İlhan, Abdulkadir Göksel ve Süreyya Şeneldir. Yakup Avşar ve Onur Erol'dan bahsetmiyorum çünkü fiyatları çok uçuk. Neyse aklını karıştırmayayım. Umarım kendin için en iyi doktoru bulursun.

Teşekkürler canım, inşallah sorunsuz olarak bu dönemi atlatırım. Ameliyattan 10 gün falan sonra resimleri buraya koyarım bakarsın sen de bir fikrin olu doktorumla ilgili. Hasan Fındığı hiç duymadım ama forumda onunla da ilgili sayfa vardı sanırım. Benim sık duyduğum isimler: Emre İlhan, Abdulkadir Göksel ve Süreyya Şeneldir. Yakup Avşar ve Onur Erol'dan bahsetmiyorum çünkü fiyatları çok uçuk. Neyse aklını karıştırmayayım. Umarım kendin için en iyi doktoru bulursun.

:) iyi olur bakarim.. Yakup avsarida dusunuyodum telefon acasiya kadar. fiyatlari 12BINDEN basliyo!! sekreterin 2 bin dedigini sandim, 12bini duyunca inanamadim valla.. birde baslagic fiyatlari!! çok pahali! okadar pahali olmasaydi dusunurdum... yanliz ben bu sureya seneldiri duymadim hic onuda arastiriyim.. dermisimm. :p fiyatlari uçuksa hic baslamayim arastirmaya..

Süreyya beyi aradığımda sekreteri burnunuza göre 5000 ile 10000 arası fiyatlar değişiyor dedi. Sırf fiyat almak için 250 tl muayene ücreti ödemeyi göze alamadım. Forumda da fiyatının yüksek olduğunu okudum. Yani standart bir fiyatı yok. Yalnız Süreyya bey yanılmıyorsam Emre İlhan'ın hocası. Benim bir arkadaşımın burnunu o yaptı. Çok sorunlu bir burnu vardı, eskiye kıyasla güzel oldu burnu.

bende burun amelıyatım ıcın muhammet beye gittim ve burnumdan son derece memnunum.Kendısı cok ılgılı bı doktor sıze nasıl bır burnun yakısacagını hemen anlıyor.

bende burun amelıyatım ıcın muhammet beye gittim ve burnumdan son derece memnunum.Kendısı cok ılgılı bı doktor sıze nasıl bır burnun yakısacagını hemen anlıyor.

merhaba resimleriniz var mı KK' de? varsa beni ekler misiniz

Baya olmuş, ben bu hafta olacağım. Biraz heyecanlıyım, bakalım nasıl olacak

iyi olucagından hiç suphem yok muhammet bey cok ıyı bı doktordur ınsanın yuzune gıden burnu hemen anlıyor ben burnumdan hıc sıkayet etmedım ve kendısı her aşamada yardımcı oluyor gece 12de bıle aradıgım olmustur kendısını:)

Evet oldukça ilgili bir doktor. Bu yüzden tercih ettim zaten. ağrın oldu mu ameliyattan sonra

evet oldukça ilgili bir doktor bu yüzden tercih ettim zaten. ağrın oldu mu ameliyattan sonra

Evet oldukça ilgili bir doktor. Bu yüzden tercih ettim zaten. ağrın oldu mu ameliyattan sonra

agrım şöyle oldu yani öne eğilirken yada yan yatarken fln ama onlarda ameliyat olmanla alakalı cok normal onun dısında pek bı agrım olmadı zaten zor olan ılk 3-4 gün ondan sonrası kolay

X