Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kışın ameliyat olmak daha iyi diye biliyorum ama yazın olmakta da bir sakınca yok diyor doktorlar. Benim de bir ay sonra randevum var ama bir aksilik çıkarsa yazın olacağım ben de

bugün üçüncü günüm canım.10 gün raporluyum.evet cuma günü alçı ve tampon salı günü de dikişlerim alınacak.muhammet bey burnum alçıya alınmadan önce remimi çekmiş güzel görünüyodu inş bakalım :)

karpe rapor ne raporu oluyor? ssk raporu mu kbbden falan mı veriliyor? iş yerin kabul ettimi? beni ekler misin ark. olarak

yldzbs ve htc88, ben aslında görüştüm daha önce muhammet beyle. ofislerini de kaç kere aradım ama işten ve aileden engeller çıktı. o yüzden kesinleştirmeden aramak istemiyorum bi daha yüzüm kalmadı pek:))
yldzbs ocağın ilk iki haftası uygun mu ki sana gerçi geldik ocağa artık süre çok kısıtlı biliyorum ama.. gerçi tabi bize uysa bile muhammet beye de uyması lazım... sen görüştün mü doktor beyle en yakın ne zaman uygunsun sen?

canım sen ankaradan mısın?ben hoca ile görüşmek istiyorum ankaraya gelince. eğer gelmezse şubat tatilinde istanbula gidicem muhakkak görüşmem lazım il dışı olunca karar vermekte zorlanıyor insan canım yaaa.daha tlf da görüşmedim.görüşüp öyle bi yol izlicem inşaallah

evet ankaradayım senin daha olmana var galiba. benim ocağın yarısından sonra olmam zor gibi. sasortikali burun ucu ne zaman yumuşuyor hareket edebiliyor 9 ay 1 yıl falan mı?

rica ederim ne demek...biraz geyige takılıp asıl konudan sapıyorum kusurabakmayın:9

olur mu aşkolsun ne geyiği yaaa. güzel sohbet ederken tatlı dille aslında çok bilgi veriyorsun:) bende il dışından geleceğim o yüzden kararsızım. ailem ankarada ol yakın olur yollarda perişan olmazsın dedi.bide benim 3. ameliyat olacak benim burnu kim toparlayacaksa artık:))) ankarada serdar öztürk var ama ben muhammat hocayı istiyorum aile engeline takıldım ama dur bakalım ne olacak. bu seferde kötü olursa annem öldürür beni:)))

Son düzenleme:
Kışın ameliyat olmak daha iyi diye biliyorum ama yazın olmakta da bir sakınca yok diyor doktorlar. Benim de bir ay sonra randevum var ama bir aksilik çıkarsa yazın olacağım ben de

ya bende randevu aldım..hatta il dışından geliyorum diye amelyat gününü ile aldım..ama şimdi uçak işi çıktı..aşırı basınçtan problem olabilirmiş.
o kadar zahmet o kadar masraf yıllardır bekliyorum bi 6 ay daha bekliyim de ağustos sonu gibi yaptıriim diyorum..riske atamam ki.
hem memleketten arabayla gidip gelmek daha mantıklı.çocuk sürünmez ortalarda en azından..şimdi düşününce daha mantıklı geldi..
tüh ya çokta heves etmiştim.adama da söyledim randevu aldım..ama 2 yaşında kızım var.kar kış kıyamet oralarda o kadar yol git.
off

evet ankaradayım senin daha olmana var galiba. benim ocağın yarısından sonra olmam zor gibi. sasortikali burun ucu ne zaman yumuşuyor hareket edebiliyor 9 ay 1 yıl falan mı?

yüz yüze görüştün mü canım yani ankarada ameliyat olursak bizim bu alçıyı falan kim alacak istanbulda 3 gün kalıp gelmek mantıklı geliyor. sen ne yapmaya karar verdin.

bence burnu once yaptırmak daha mantıklı burnun otursun, sonra goz yaptırırsın, ıkısı aynı anda olabılıyorsa doktora bı sor belkı onerebılecegı bırı olur. yuzde hem burun hem göz aynı anda yapılması agır olmaz mı baya şişer yuzun:S

burunda muhammet beyde kesınsen goz ıcınde onerebılecegı bırı vardır belkı. kuzenım gogus estetıgı oldu burunla bırlıkte... muhammet beyın onerdıgı doktorla goruştu, begendı gogsunede muhammet beyın onerdıgı doktor gırmıştı. şukru yazar plastık cerrah kendısı goz estetıgıde yapıyordur muhtemelen

acıbadem maslakta calışıyor şukru yazar çokta ıyı bırı bız araştırmıştık ıbrahım tatlı sesın su son operasyonundakı doktoru. bengu falanda onun hastası bızım araştırmalarımızdan gordugumuz bu akdar ama unlu bır doktor:) plastık cerrahların ışı degıl mı zaten goz kapagı :S ben bılmıyorum o konuyu fazla ama bı fıkır verım dedım:)

canım sana bişi sorcam istanbula gelmek istiyorum ben ama ailem illede ankara derse kimi tavsiye edersin burun için.

hızınıza yetışemedım yaa... okuyamadım mesajları:)

heyyy benım donemımdekı aksıonlu halı almış:) hareket gelsin, enerjı verin birbirinize... şuncacık bi operasyon, yaşayan görüyo işte endişelenmeyin walla, amelıyat oldum 1 yıldır huşuuuu içindeki kendimi süzmelerimi, foto çekinmelerimi anlatamam:):)
sizde aynen bunları yaşayın ohh miss...

pearly87 sende bir sasortikali ruhu görüyorum:):) aktifligin taktire şayan, aferin kıs amelıyat olup, kaçmadın:) herkes burda soruyo, edıyo, bende cevaplıyorum, sonra kımsecıkler yok, yalnız kalıyordum. güzelleşiyonuz nere gidiyonuz aaaa...

hehee canımm yaa çoook teşekkür ederimmm :)) vallaa karar verme süreci çok zorluydu bende senin gibi pozitif düşünürümde Muhammet Beyden sonra pozitifliğime pozitiflik katıldı maaşallah :)) artık elimden geldiği kadar bu yoldan geçen arkadaşlara yardımcı olayımm senide yalnız bırakmıycam forumda yok öyle güzelleşip kaçmak :)))

kızlarrrr merabaa :)) ben size bişey soracam, şimdi doktor bey hastaneye göre farklı fiyatlar söylüyo ya mesela diyelimki acıbademde 7000'e yaptırdım. hastanede 1 gün yatıyomusuz galiba bunun için artı ücret veriyo muyıuz? bi de daha sonrasında doktor beyle görüşmeye gittiğimizde artı muayene parası veriyo muyuz? yani bu ameliyat bize tam olarak kaça patlıyo yaklasık olarak? çünkü bana bir tanıdıgımız dedi ki amerikan hastanesine 10000 diye girersin 40000e çıkarsın. sorular sorular aklımdaki sorular :KK70: hadi bana bi cevap please :KK70:

merhaba arkadaşlar.daha düne kadar kararım kesin di muhammed beyi düşünüyordum.ailem bahçelievlere daha yakın olduğu için muhammed beyin yerinde bir karar olduğunu düşünüyordum.ta ki emre beyin yaptığı burunları görene kadar.muhammed beyin yaptığı burunları da gördüm ama ne bileyim.şu an çok kararsızım.kadıköy bize çok uzak.eğer hemen hemen aynı yapıyorlarsa yine de muhammed beyi düşünüyorum .ama yine de sizlere de bi sormak istedim.sizce hangi doktoru düşünmeliyim.

ikisinin yaptığı burunlar arasındaki fark ne??

Ben iğne yaptırmktan bile korkuyorum ameliyata nasıl giricem ya nasıl girdiniz kızlar gerginlik olmadı mı girerken

yazın ameliyat olur mu?
memleketteyken yaptırayım bari
uçak derdi olmaz.arabayla gider gelirim

Canim bende Hollandadan yazin gelecegim ( 7. ay) Muhammet beye, ama ben Ankarada olmayi dusunuyorum. Istanbulda kimsem yok.
Eger sende yazin amaliyat olmaya karar verirsen, Ankarada olabiliriz beraber. Hem Ankara sana daha yakin olur :)

merhaba arkadaşlar.daha düne kadar kararım kesin di muhammed beyi düşünüyordum.ailem bahçelievlere daha yakın olduğu için muhammed beyin yerinde bir karar olduğunu düşünüyordum.ta ki emre beyin yaptığı burunları görene kadar.muhammed beyin yaptığı burunları da gördüm ama ne bileyim.şu an çok kararsızım.kadıköy bize çok uzak.eğer hemen hemen aynı yapıyorlarsa yine de muhammed beyi düşünüyorum .ama yine de sizlere de bi sormak istedim.sizce hangi doktoru düşünmeliyim.

ikisinin yaptığı burunlar arasındaki fark ne??

Ben de başta kararsız kalmıştım ama sonradan muhammet beyin yaptıklarını daha güzel buldum biraz daha araştır istersen acele etme . Bana sorarsan ben emre ilhanın yaptıklarını doğal bulmamay başladım ve önden çokta güzel durmuyolar muhammet bey daha başarılı geldi bana kendi burunları gibi duruyo ameliyat olanlara bakrsan. burda kimse kimseyi kötüleyemez tabi karar srnin araştırmaya devam et :))

Son düzenleme:
Ben de başta kararsız kalmıştım ama sonradan muhammet beyin yaptıklarını daha güzel buldum biraz daha araştır istersen acele etme . Bana sorarsan ben emre ilhanın yaptıklarını doğal bulmamay başladım ve önden çokta güzel durmuyolar muhammet bey daha başarılı geldi bana kendi burunları gibi duruyo ameliyat olanlara bakrsan. burda kimse kimseyi kötüleyemez tabi karar srnin araştırmaya devam et :))

benim de içimden sizin söyledikleriniz geçiyor.ama ekşi sözlüğe baktığımda emre bey hakkında 10 yorum varsa muhammed beyin hakkında 1 yorum var.insan acaba diyor.
Op. Dr. A. Emre İlhan - HABERTURK 1GÜN Programı - YouTube şu videoya bakabilirmisiniz kızlar.ben ordaki burnu pek beğenmedim.ucu düşmüş sanki.fazla yapılı durmuş.ya da ben mi acaba hiç bir şeyi beğenmez oldum.

Son düzenleme:
benim de içimden sizin söyledikleriniz geçiyor.ama ekşi sözlüğe baktığımda emre bey hakkında 10 yorum varsa muhammed beyin hakkında 1 yorum var.insan acaba diyor.
Op. Dr. A. Emre İlhan - HABERTURK 1GÜN Programı - YouTube şu videoya bakabilirmisiniz kızlar.ben ordaki burnu pek beğenmedim.ucu düşmüş sanki.fazla yapılı durmuş.ya da ben mi acaba hiç bir şeyi beğenmez oldum.

önemli olan işlev canım :) ekşi sözlüğü bakarak burun estetiği mi olunur :KK1: kimse bilemez oradaki yazan kişinin tanıdık olup olmadığı..bunu sadece emre ilhan için demiyorum herkes için..kendisi de çok güzel burunlar yapıyor ama Muhammet bey kadar değil..zaten işi ortada..

X