Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

aaaaaaaaaaaaaaaaa :eek:
:KK70: e o zaman böyle yaptırırsın

cnm saol bu soruyu m. dilbere sordugun için
arastrmalarını gayet haklı buluyorum revizyon olma tehlikesi var işin içinde
içten bantlama tekniği şöyle anlatıyım haberi zaten okumussunuzdur burun derisi o miniltilen buruna dha fazla geldiği için burun kalın derili gibi oluyor ucu dha topik kalıyor bnm doktorum ameliyat öncesinde burnumun kalın derili olmadıgını gayet rahat atlatabilecegimi söyledi bide burun ucumla oynamadı ama smdi burun ucum dier kısımlara göre dha topik kaldı neyse kontrole gidip nie böyle oldu diye sordugumda burnun kalın derili dedi saka gibi:) oyüzden gercekten doktor cok cok önemli gerekirse biraz bekleyip iyi bi doktora olucaksın en basta. M. dilber gercekten iyi bi doktor
ameliyat olucak herkese simdiden gecmiş olsun:)

Son düzenleme:
yeni resimler koydum kızlar bakabilirsiniz :)

Baktık, hayran bile kaldık, maşallahımızıda ekledik:) canısı süper olmuşsun 12 gün sonra benimde değişim başlıyor. Umarım tüm Muhammet Dilber hastaları gibi bende mutlu olurum. Dua edin kızlar

msj gönderen arkadaşlar istediğiniz resimleri koydum önce sonra ..yinede merak ettiğiniz bişey olursa yardımcı olurum ..mesajlara hemen dönemiyorum kusura bakmayın :KK34:

Kızlar Muhammet Bey ameliyat sonrasında burna masaj yapıyor mu? Birde ona baska bir şehrde ameliyat olan oldu mu? Biz sagmer le ankarada olmak istiyoruz ama çoook soru işareti var malesef, dr bey ameliyatı yapıp istanbula dönüyor hemen

kızlarrrr tamponlar çıkarken çok acıyor mu??
şööle ayrıntılı başından geçenler bi anlatsa..
bir de şu dikiş alınma olayı varmış..onu da bi ayrıntılı betimlerseniz :)
çok uzun bu tamponlar?

annaaam ''durbakalım'' yaa hep bi dur diyesim geliyoo sana :)
uçma o kadar ya boruymuş, ekşi sözlükmüş boşver onları burda bu kadar mıllet yalan demıyo ya korkanda amelıyattan çıktıktan sonra gelip, aa çok kolaymış agrı magrı yok dıyo, bızım soyledıklerımızı onaylıyo, sen hala ekşi öyle boru agrısı şöyle:) sana hulya polattan dur dur ya bi dur habu kizz delidur şarkısını söyleyesim geliyo:):)

ekşiyi bende yıllar yıllar önce okumuştum. ordaki ameliyatlılar fii tarıhının amelıyatlıları şimdi o bahsedilen tamponu kullanan hiçbir doktor yok. eskiden lokal yapılırdı, şimdi lokal die bırşey yok. daha okuyup kafanı karıştırma.

evet boğaz agrısı oluyo, benımde olmuştu. yumuşak ve ılık şeyler yıyerek geçiyor. anam sizi sinektemi ısırmıyo, kolunuzda mı bır yere çarpıp, agırmıyo anlamadım ki sterilmi yaşıyonuz:))o anlık agrılardn fazla dayanılmıcak bır agrısı yok. aaaaaa de de de dilimde tüy bitti. adet agrınızda yok herhalde.ben adet donemımde bıle daha cok kıvrandım:) ben ki buka delleniyom, doktorları düşünemiyorum. onlarada aynı böyle soruyorsanız eger vay vay:):) allah sabır versin, bi de tüm doktorlara allah benim gibi hasta versin:) tek görüşme, mantıklı iki cümle, yetti arttı bana. sonuçdan ihyaa doktora teşekkur de teşşekkur. haa kusur bulunmaz mı, aramakla elbet bulunur. çok düşünmeyin kurcalamayın.

doktora inandın mı bitti, senin içten, dıştan batla ne işin var:) içten bantlamaz, başka bi teknikle içten bantlamadan öte bi saglamlık yakalar, onu bız ne bılcez. sen sonuca bak. artıstık isimlere mi takılcaz şimdi. benim ki içten bantlı mı, değil mi haberim yok ama bişiden haberim var, bu burunla ben darbelerın en agırını aldım, yerınden kımıldamadı. yıllar sonrası burun düşmesi diyosun yaa al ben burnumu resmen kayaya çarptım vee 1 saat boyunca kanadı şişti düşen burun burda düşer. haa 2-3 yıllık hasta degilim bunu ortaya koyamam derseniz eywallah ama ben daha net bir örnegim

benim de sana yürüüüüü be diyesim gelio hep :)
walla bayılıyoruz sana ailecek :)
böyle şeyler aklıma geldiğinde seni düşüüyorum walla ne yalan söyliim.diyom accık feyz al..kız gitti çat diye yaptırdı geldi..helal olsun...zaten sakınan göze çöp batar .
ama napem benimde huy bu..ataman sataman :KK70:
can çıkmadan huy çıkmıo..hep bu burcum yüzünden..başak burçları genelde böle ince eler sık dokur.
he ya napem..durup durup aklıma gelio..o nasıldı bu nasıldı :)
bak gene aklıma bir sürü soru geldi
öptümmm
ciaoo

walla rahat rahat soru soramaz oldum şekerim :)
korkuyom gene biri dur dicek diye
:KK70:
siz bana bakmayın arkadaşlar bırakın ben bi içimi dökiim rahatliim.sorularımı soriim
hepiizi öptümm.
yeni sorularla karşınızda olmak dieğiyle
esen kalın :p

arkadaşlarrr
doktorların yaptığı tasarım burunlarımı koydum
bi bakıverin..bi yorum yapıverin gari
:)
hangisi güzel ?
gerçi ben pekbeğenmedim,içime sinmediler ama

baktınız mı tasarım resimlerine..
ben beğenemedim ya hiç birini..
azıcık hüseyin beyin kini beğendim gibi..çünkü bitek o kibar ve zarif olmuş sanki benim yüzüme daha çok gitmiş gibi..diğerleri kalın geldi bana.

Selam kızlarrrrrrrrrr ben endişelerimi aşamıyorum böyle başka arkadaşlar da var eminim bir önerim var :

Ben de karar aşamasındayım ve ameliyat olmuş arkadaşlarımla bu hafta sonu buluşalım istiyorum hem tanışır kaynaşır hem de yardımcı oluruz biririmize son kararımı vermeme yardım edinn korkmamalıyım sizi görürsem cesaret alırım :)
ne dersinizzzzzzz???:KK52::KK52:

Selam kızlarrrrrrrrrr ben endişelerimi aşamıyorum böyle başka arkadaşlar da var eminim bir önerim var :

Ben de karar aşamasındayım ve ameliyat olmuş arkadaşlarımla bu hafta sonu buluşalım istiyorum hem tanışır kaynaşır hem de yardımcı oluruz biririmize son kararımı vermeme yardım edinn korkmamalıyım sizi görürsem cesaret alırım :)
ne dersinizzzzzzz???:KK52::KK52:

selam rashii, Dr beyin ofisinde ilaydasolmaz ve pearly ile karşılaştım. İkiside yeni olmalarına rağmen çok iyi görünüyorlardı. Bide ameliyatının üstünden daha fazla zaman geçmiş birini daha gördüm, onunla konuşamadık ama burnu resmen fıstık gibiydi. Onları canlı canlı görünce ve tabi bide forumda gördüğüm fotoğraflar ile kafam çok rahatladı. Bence olmuş birilerini görürsen karar vermen kolaylaşır. Ben henüz olmadım 16 sında inşallah çok az kaldı, acayip rahatım. Yinede bi buluşma olursa gelip sizlerle tanışmayı çok isterim. Dilerim kendin için en doğru kararı verirsin, sevgiyle kal

ben amelıyathanede uyandım ve hıç susmadım.

sasortikalı ptesi amelyt gunu almaya gidiorm ben :KK43: offf ayın 21 inden soraki güne amelyt günü isticem babam umarım engel olmaz .... amelythanede mi uyandn ya amelytta uyanrsam :KK43:((( bogazında agrı oldu mu sennde ?

merhaba arkadaşlar.az önce muhammed beyin ofisini aradım.yaz için randevu aldım.galiba biraz erken aramışım:)1 ay öncesinden aramam yeterliymiş:)ben işim garanti olsun istedim.
her neyse.arkadaşlar bir şey soracam.ameliyattan bir gün önce gidip tahlil falan yaptırılıyor mu?aç karına mı gidiliyor?

X