Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

zaten amelıyatına plastıc cerrahla beraber anestezı doktorun gırcek korkulcak bişi yok onlar uzmanlar uyanmazsın benım amelıyatım 4 saat sürmüş uyudum we uyandım rabbıme şükür bişi hissetmmedım ne boyaz ağrısı ne burun ağrısı bence baskı yap babana we burnundan memnun olmadığını mutsuz oldugunu sole bunun hayatını olumsuz etkıledını anlat canım sen yoksa bu takıntıyla yasıcaksın we çok mutsuz olcaksın ben kendımden bılıyorum

Hahahahahha inanmıyorum yaaa :KK70: ben uyansam çok korkarım heralde

amelıyathane oyle korkutucu degılmış yaa geyık herkes:) ben geyık yaparken gıtmışım''sobayı yakamayınca napıyoruz?? benden cevapp anamızıı arıyoruz. bak bildi ne yapcaz dıo anamızı aryahh dedım ve hatrlamyrm''. uyandıgımda hala amelıyathanedeydm, dergıler nerde dedım, hemşırede amelıyatınız bıttı dedı... ne amelıyatı, ben dergı bakıyorum fln dedım. burun dedı nee nasıl yaa dogru ben amelıyt olacktm bıttı mı dedım. nasıl bı hafıflık geldı. ondan sonra benı susturana aşk olsun. kalkmaya falan calışıyorum. ben gıderım ben ıyıyım fln:)hemşıren geleck dedılr korıdorda bırktılr benı bekle bekle gelen yok bende gelen gıden doktorlara sataşıyorum pardon bışı sorcm nıe beklıyrm kı ben gıderım hemşıre gelck dıolr...bırılerı gelıyo dolaplarındn bışı alıo yaa bakarmısınız ben sıkıldm ama gelmıyo ben kendım gıderm...bılıyorum çok soru soruyorm ama bışı daha dıcm dıe dıe susmadm bı:)burnundan nefes alma dıolr ama nerden alıım nasıl yaa dıom:)ay unutamıyrm o gunumu cok komıktı

Son düzenleme:
sasortikalı ptesi amelyt gunu almaya gidiorm ben :KK43: offf ayın 21 inden soraki güne amelyt günü isticem babam umarım engel olmaz .... amelythanede mi uyandn ya amelytta uyanrsam :KK43:((( bogazında agrı oldu mu sennde ?

Canımmm inş. sorun çıkarmazlar ve sende ameliyatını olursun :) Ya ameliyatta uyanırsam demişsin yaa Allah iyiliğini versinnn :))) Doktorun başucunda ayrıca anestezi doktorunda, hiç olur mu öyle şeyy korkma rahat ol biraz bende çok korkuyodum ama olduktan sonra anladım -ki benim korkularımın çoğu Muhammet beyle konuşunca geçmişti - öyle korkulucak bişeyde yokmuş. Boğaz ağrısıda ben hiç hissetmedim yani kişiye göre değişebilir belki ama bundan çok şikayetçi olan bi Muhammet Dilber hastasıylada karşılaşmadım. Şimdiden bol şans ve sevgiler :))

merhaba arkadaşlar.az önce muhammed beyin ofisini aradım.yaz için randevu aldım.galiba biraz erken aramışım:)1 ay öncesinden aramam yeterliymiş:)ben işim garanti olsun istedim.
her neyse.arkadaşlar bir şey soracam.ameliyattan bir gün önce gidip tahlil falan yaptırılıyor mu?aç karına mı gidiliyor?

Evet yaptırılıyo ben bugun yaptırdım aç tok farketmiyo

bberry canım aramızda 1 hafta olucak. Gelişmelerden haberdar et emi beni. Bide bende keloid problemi olduğu için dr bey contractubex önerdi iz oluşmaması için, şimdiden başladım. Arnica kremede haftaya başlarım artık. Sen ne yaptın bide hangi hastanede olucaksın

merhaba arkadaşlar.az önce muhammed beyin ofisini aradım.yaz için randevu aldım.galiba biraz erken aramışım:)1 ay öncesinden aramam yeterliymiş:)ben işim garanti olsun istedim.
her neyse.arkadaşlar bir şey soracam.ameliyattan bir gün önce gidip tahlil falan yaptırılıyor mu?aç karına mı gidiliyor?

evet canım bir yada iki gün önce ve aç karnına gidiliyor :)

sasortikalı ptesi amelyt gunu almaya gidiorm ben :KK43: offf ayın 21 inden soraki güne amelyt günü isticem babam umarım engel olmaz .... amelythanede mi uyandn ya amelytta uyanrsam :KK43:((( bogazında agrı oldu mu sennde ?

hadi hayırlısı...çok mutlu olacaksın bebem hiçbir şeyi duşunme şu an kafandaki soru ışaretlerını yaşadıkca bumuydu yaaa dıyeceksın, boşa dert etmışım dıyeceksın. burnuna kavuştnmu unutyrsn hepsını. evet ben amelıyathanede uyandım belkıde benım uyanmamı orda bekledılr. cunku normalde uyanma odasına alıyrlar yanı ben erken fln uyanmadım. narkozu tek seferde vermıolr amelıyatn gıdışıne gore sureyı uzatıyrlar. evet bogaz agrım oldu malesef kı ben bir şey bilmeden amelıyata gittigim için bogaz agrıma hiç anlam vverememıştım. bıdır bıdır konusuyorm bı yandanda hıh hıhh dıe gıcık gıbı oksuruyrm ayy bogazm dıyorm halaa konuşuyrm:) muhammet bey gece geldıgınde soyledı boru salıyolr ondandr dedı ben boru salındıgını orda ogrendım. kız sız her şeyı bılıyosnz şu an ama bılmenızede gerek yoktu bence:)ben gıbı kafanz rahat gıreydınız ıyıydı. benım bogaz agrım oldu ama kuzende hiç olmadı herkeste olmuyr.

ya sana bir şey soracam fotolarına bakıyorumda inanılmaz doğal duruyor.hani fındık burun falan değil diğerleri gibi.acaba sen mi istedin böyle olmasını. bi foto falan gösterdin mi.yoksa doktora mı bıraktın.

bberry canım aramızda 1 hafta olucak. Gelişmelerden haberdar et emi beni. Bide bende keloid problemi olduğu için dr bey contractubex önerdi iz oluşmaması için, şimdiden başladım. Arnica kremede haftaya başlarım artık. Sen ne yaptın bide hangi hastanede olucaksın

senle de benim aramda 1 hafta olcak gibi gözküo ayın 21 inden soraki güne amelyt tarihi isticem :KK43: contractubexi amelyttan once mı kullanıorz ?? amelyttan kac gün sora sürebiliormusuz peki burun altındaki iz içn

Ethicada olucam bugun anestezi doktoru 45 dk bekletti beni çok sıkıldım ya eklerim buraya fotolar
Arnicaya da bugun başladım dün söylediler bana

benım amelıyatım 2deydı 11de gıtmıştım tahlıl de ogun ıcınde alındı. kuzen ıcın oncekı gun gıttık.

Ethicada olucam bugun anestezi doktoru 45 dk bekletti beni çok sıkıldım ya eklerim buraya fotolar
Arnicaya da bugun başladım dün söylediler bana

berry amaelyt oncesi tahlillerde ne yaptılar peki ? ve anestezi uzmanıyla o gün mü konusuosn ya ben 8 sene sıgara kullandım 4 ay once bıraktm bunu aılem bılmıo tabi amelyt gunu anestezi uzmanı soruo mu acaba sıgara ıcıp ıcmedıgmı yoksa tetkik içn önceden gıttıgnde mı soruo ??

senle de benim aramda 1 hafta olcak gibi gözküo ayın 21 inden soraki güne amelyt tarihi isticem :KK43: contractubexi amelyttan once mı kullanıorz ?? amelyttan kac gün sora sürebiliormusuz peki burun altındaki iz içn

canım bende keloid sorunu olduğu için riske atmadık ve ben 15 gün önceden başlamış oldum kullanmaya. Sabah akşam sürüyorum. Ameliyattan sonrada bayağı bi süre devam etmem gerekecek sanırım
dilerim sende gününü aileninde izniyle alır ve rahat bi şekilde girersin

berry amaelyt oncesi tahlillerde ne yaptılar peki ? ve anestezi uzmanıyla o gün mü konusuosn ya ben 8 sene sıgara kullandım 4 ay once bıraktm bunu aılem bılmıo tabi amelyt gunu anestezi uzmanı soruo mu acaba sıgara ıcıp ıcmedıgmı yoksa tetkik içn önceden gıttıgnde mı soruo ??

Bugun sordu kağıda yazdı anestezi uzmanı nefesimi dinledi bi de elindeki kağıtları doldurdu kilo sigara kullanıp kullanmadığım falan sonrada o kağıdı verdiler ameliyat günü götürücekmişim yani o kağıdı görmezlerse haberleri olmaz

Bi de kan tahlili yaptılar ama sonuçları beklemedim beklenmiyodu

Son düzenleme:
ya sana bir şey soracam fotolarına bakıyorumda inanılmaz doğal duruyor.hani fındık burun falan değil diğerleri gibi.acaba sen mi istedin böyle olmasını. bi foto falan gösterdin mi.yoksa doktora mı bıraktın.

ben ozel hiç bişi tarıf etmedım. sadece yıllardr gordgm kotu estetık burunlar gıbı kavıs sevmıyrm ve delıklerıde karşıdn gorunen burnlrdn nefret edıyorm dedım kı sızın hıç bır hastanız oyle degıl dedım muhammet beye dogal olsun yeter dedım. hatta ben erkek burunlarını sevıyorum, duz yere paralel burunlar hoşuma gıdıyo dedım okaa...aslında bı tarıfım olmadıgı ıcın beklentımde yoktu ama muhammet bey en guzelını yapmış. burnumun ucu gayet kadınsı aslında yuvarlak herkes burun ucumu çok sevıyo, ıyı ki de muhammet bey karar vermış:) kuzenın goruşmesıne gıttıgımızde bizim ki kagıt kalemle ıstedıgı burnu cızmeye falan başladı bende yanda kopuyorum:) muhammet bey burun ucunda soyle ucu sevıyorum dedı vee bı baktım kı benım burun ucumu tarıf edıoo aaa bana en bı sevdıgınızı yapmışsnz yanı dedım:KK66:

Son düzenleme:
Bugun sordu kağıda yazdı anestezi uzmanı nefesimi dinledi bi de elindeki kağıtları doldurdu kilo sigara kullanıp kullanmadığım falan sonrada o kağıdı verdiler ameliyat günü götürücekmişim yani o kağıdı görmezlerse haberleri olmaz

Bi de kan tahlili yaptılar ama sonuçları beklemedim beklenmiyodu

kagıdı amelyt gunu anestezı uzmanına mı verıceksın hay allah insallah gormezler benimki de tam olay ya :KK70: her şeyim olay oldu vallahi off gerildm bi de amelyt olcaz saka maka

Merhaba sevgili KK'cılar=) Ben de Muhammet Bey'e ameliyat olmayı düşünüyorum, sizleri de sonuçları görmek amacıyla arkadaş olarak ekliyorum=)

X