Sayfa: 214/1374 İlkİlk ... 164204212213214215216224264 ... SonSon
Toplam 13731 adet sonuctan sayfa basi 2,131 ile 2,140 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dr. Muhammet Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

1. Konu Sahibi : ceymey #2131
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    Alıntı Atalanta kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    teknologgg beni ekle ben köfte civciv köftesi =))
    civcivköfteside hiç sevmem...piliç olsun
    HAYATTA ÜÇ ÇEŞİT İNSANDAN KORKACAKSIN!!.. DAĞDAN İNME, DİNDEN DÖNME, SONRADAN GÖRME.. !!!!!!!!!

2. Konu Sahibi : ceymey #2132
    Alıntı Teknolog kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    civcivköfteside hiç sevmem...piliç olsun
    karar ver artık hangi tür bi köfte sevdiğine =)) bu arada fotolarına baktım cnm maşallah burnun cok güzelleşior ;)

3. Konu Sahibi : ceymey #2133
    kizlar bugun atelim cikti. aksama kadar sokaklarda gezdim, dolastim (bu arada burnumun goruntusu korkunc. tam bir patlican) yalniz canimi sikan bir sey oldu bir kac saat once. sag burun deligimden ufak ufak kan geliyo. sizce normal midir? gece gece doktoru aramak da olmaz, sabaha kadar bekliycez artik...

4. Konu Sahibi : ceymey #2134
    Alıntı earthsea kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kizlar bugun atelim cikti. aksama kadar sokaklarda gezdim, dolastim (bu arada burnumun goruntusu korkunc. tam bir patlican) yalniz canimi sikan bir sey oldu bir kac saat once. sag burun deligimden ufak ufak kan geliyo. sizce normal midir? gece gece doktoru aramak da olmaz, sabaha kadar bekliycez artik...
    şimdi durmuştur herhalde ya da muhammet bey goruşmuşsndr ama benımde sızıyodu dıım:)

5. Konu Sahibi : ceymey #2135
    Kizlaaaaar ben geldim:)))

Yaaa kusuruma bakmayin lutfen is hayatim o kadar yogun geciyo ki nete giremiyorum yorgunluktan :((( ben muhasebeciyim butun gun pc karsisinda bitiyorum yani :((. Affettiniz mi :))))

Foto da ekliycem telefonda vardi aktariyim onlari.

Yine benim kacirdigim arada ameliyat olan kizceleer hepicinize gecmis olsun , gule gule saglikla kullanin yeni burnunuzu. Bol bol foto cekin ekleyin oooohhhh sefaniz olsun :))))

Kacirdigim gunlerin yorumlarini okudum , simdi ismini hatirlayamadim ( kusuruma bakma lutfen) begendimiz burunlari sormustu bi arkadas glbhr vardi onun burnu da cok guzeldi, hatta acayip guzeldi. Digerleri listende var zaten :)

Opuyorum hepinizi simdi bilgisayari aciyim foto yukliyim size Hepimize

6. Konu Sahibi : ceymey #2136
    fotoğrafları ekledim kızlar :)

hala şişlerim var. burun ucum hala sert mesela. ben söylemesem bakınca anlaşılmıycak şeyler var. söyleyince dikkat edersiniz anlaşılır gibi ;) yani şuraya gelmek istiyorum size sorun gibi gelen tuhaflıkları bi tek siz farkediyosunuz he birde kusur var mı diye inceleyenler :)))) dr. bana ne dediyse bu günüme kadar hepsi dediği zamanlarda oldu.bundan sonra da öyle olucak diye umuyorum. sıkıntı etmeyin kendinize valla yazık . geçiyo oluyo. sihirli değnek değil sonuçta narkoz neşter vs. değen burnumuza :)) olucak olucak süper olucak :) olmuşları var görüyoruz. en iyisi olmasa da eskisinden iyi olmasına bile razı olarak giriyoruz bu işe. eskisinden daha iyi olduğu garanti (muhammet dilber hastaları için diyorum ) ben şikayet edene rastlamadım.

7. Konu Sahibi : ceymey #2137
    Alıntı earthsea kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bendede oluyordu o sıkma cannı cnm normal geç olsada cvp rahatlatır umarım ;)

8. Konu Sahibi : ceymey #2138
    Alıntı Snmr kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

hala şişlerim var. burun ucum hala sert mesela. ben söylemesem bakınca anlaşılmıycak şeyler var. söyleyince dikkat edersiniz anlaşılır gibi ;) yani şuraya gelmek istiyorum size sorun gibi gelen tuhaflıkları bi tek siz farkediyosunuz he birde kusur var mı diye inceleyenler :)))) dr. bana ne dediyse bu günüme kadar hepsi dediği zamanlarda oldu.bundan sonra da öyle olucak diye umuyorum. sıkıntı etmeyin kendinize valla yazık . geçiyo oluyo. sihirli değnek değil sonuçta narkoz neşter vs. değen burnumuza :)) olucak olucak süper olucak :) olmuşları var görüyoruz. en iyisi olmasa da eskisinden iyi olmasına bile razı olarak giriyoruz bu işe. eskisinden daha iyi olduğu garanti (muhammet dilber hastaları için diyorum ) ben şikayet edene rastlamadım.
    çok merak ediyoruummmm.. beni ekler misiiinn?

9. Konu Sahibi : ceymey #2139
    Alıntı Snmr kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

sende kemr gibi cıkıntı oluştumu cnm benim 2 haftadır var ve hala geçmedi ameliyat olalı 1 ay oluo =((

10. Konu Sahibi : ceymey #2140
    Alıntı Atalanta kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sende kemr gibi cıkıntı oluştumu cnm benim 2 haftadır var ve hala geçmedi ameliyat olalı 1 ay oluo =((

evet canım , kemerin alındığı yerde bi ödem var henüz geçmeyen. kaş arasıda da biraz var. ucunda çok var. var yani :)

dr. dediki kontrol de ;

1. ay = eh işte zamanları

3. ay = idare eder zamanları

6. ve 8. aylar = oldu bu iş zamanları

Sayfa: 214/1374 İlkİlk ... 164204212213214215216224264 ... SonSon