Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

teknologcum ben değilim o ikinci kişi keşke ben olsaydım:) ben yaza doğru düşünüyorum mayıs gibi ayarlayabilicem kendimi fiyatları paylaştığın için çok teşekkürler. aslında çok da fark yok istanbulda olmasıyla 700 lira falan fark ediyor heralde..doktor bey ameliyatı yapıp gidicek demi? ateli falan çıkarmaya ya da kontrole yine istanbula gitmek gerekiyo o zaman öyle mi?

canım aynı şeyleri konuştummm alçı tampon çıkarımını arkadaşına devredecekk....

kendiside gelip gittiğinde kontrollerini yapacakk.....

öyle konuştukk.....bendne haber bekliyorr....bende karar verdimmm ama çok korkuyorumm....acayip bir korku sardı beniii..

benden haber bekliyor okeylersem ikimiz için ankaraya gelip birgün önceden tahliller yapılacakkk ertesi sabah büyük ihtimal cumartesi sabahtan ameliyata alacak......birgün hastanede kalışş sonra eve döneceğizz...

çok çabucka oldu bana karar vermem içinde çok az bir vaktim varr.....

kararverince tekrar bilgilendiririmm.....düşünmekle ciddiyete binmesi çok farklıymış gerçekten..

insanın aklından bin tane soru geçiyorr.....yaa kötü olursaa..ya istediğim gibi olmazsa ya beğenilmese tepki çekersem vs vs..

birde ameliyat masasına yatmak var tabi....

birde sorun çıkarsa burunda....eşimi zar zor ikna ettim...kabul ettirdimm...ve herkesten gizli olcak bir kız kardeşim bilecek..ortalıkta olmayacağım bir süree..çaktırmayacağım yani...

benim burun alın ortasından itibaren kavis vermeden başlıyorrr....Muhammet beyde söledi ama bende farkındaydım ama o benim dezavantajımm....şekil vermek daha zahmetli olacak sanırımm birde çok morarıp şişecekmişim gibi geliyor bana.....genelde ameliyat olan diğer arkadaşların burunları kaviss şeklinde gelip ortadan veya ucdan problemliydi....şimdi benim nasıl olur diye tereddütteyimm...

işte böle sorularlaa kafam karman karışık...

birde ameliyata giren arkadaşlarr....çamaşırlarlamı girdiniz....çıplakmıydınızz..... öncen pijama daamı mantıklı ameliyat çıkışı....

bilgi verebilirlermi....[/QUOTE]

canım inşallah ayarlamaları yaparsın da herşey istediğin gibi olur..ameliyatın bu hafta cumartesi mi olacak acaba? ben de doktoru arasam da o buraya gelmişken bir görüşsem acaba nasıl olur..sonuçta mayısta falan ben de yaptırıcam. hangi hastaneyi tercih ettin? aslında benim kuzenim de olmak istiyor bu ameliyatı, bir daha bahara doğru acaba tekrar gelebilir mi ankaraya bizim için diye bir sorarım hem. beni de heyecan sardı şimdiden. gerçekten söyledigin doğru uzaktan düşünmek kolay oluyor ama zaman kısaldıkça insan panikliyor. Allah kolaylık versin canım..

öyle konuştukk.....bendne haber bekliyorr....bende karar verdimmm ama çok korkuyorumm....acayip bir korku sardı beniii..

benden haber bekliyor okeylersem ikimiz için ankaraya gelip birgün önceden tahliller yapılacakkk ertesi sabah büyük ihtimal cumartesi sabahtan ameliyata alacak......birgün hastanede kalışş sonra eve döneceğizz...

kararverince tekrar bilgilendiririmm.....düşünmekle ciddiyete binmesi çok farklıymış gerçekten..

insanın aklından bin tane soru geçiyorr.....yaa kötü olursaa..ya istediğim gibi olmazsa ya beğenilmese tepki çekersem vs vs..

birde sorun çıkarsa burunda....eşimi zar zor ikna ettim...kabul ettirdimm...ve herkesten gizli olcak bir kız kardeşim bilecek..ortalıkta olmayacağım bir süree..çaktırmayacağım yani...

benim burun alın ortasından itibaren kavis vermeden başlıyorrr....Muhammet beyde söledi ama bende farkındaydım ama o benim dezavantajımm....şekil vermek daha zahmetli olacak sanırımm birde çok morarıp şişecekmişim gibi geliyor bana.....genelde ameliyat olan diğer arkadaşların burunları kaviss şeklinde gelip ortadan veya ucdan problemliydi....şimdi benim nasıl olur diye tereddütteyimm...

birde ameliyata giren arkadaşlarr....çamaşırlarlamı girdiniz....çıplakmıydınızz..... öncen pijama daamı mantıklı ameliyat çıkışı....

bilgi verebilirlermi....
[/QUOTE]

KORKUMU hiç gerek yok. ınan hiçbişi yok bu amelıyatta. acele karar mı!!! ben pazar görüştüm, pazartesi amelıyat oldum:):):)boyle olması çok daha guzel emin ol... amelıyatda iç çamaşırın seninle:)üst yok, alt seninle...metal hiçbirşey olmayacak uzerınde küpe, piercing, toka vs...ayrıca kaş arası oyugu olmayan biri olarak ben sana en ıyı ornegım sanırım.benımde kaş arası oyuk degıldı ve çokda mukemmel bişi beklemıodm ama muhammet bey gayet de en bi güzelini yaptı elleri dert görmesin:))önce ve sonra resmlerım var bakabılırsın...

KORKUMU hiç gerek yok. ınan hiçbişi yok bu amelıyatta. acele karar mı!!! ben pazar görüştüm, pazartesi amelıyat oldum:):):)boyle olması çok daha guzel emin ol... amelıyatda iç çamaşırın seninle:)üst yok, alt seninle...metal hiçbirşey olmayacak uzerınde küpe, piercing, toka vs...ayrıca kaş arası oyugu olmayan biri olarak ben sana en ıyı ornegım sanırım.benımde kaş arası oyuk degıldı ve çokda mukemmel bişi beklemıodm ama muhammet bey gayet de en bi güzelini yaptı elleri dert görmesin:))önce ve sonra resmlerım var bakabılırsın...[/QUOTE]

tşkler canımmm...çok iyi geldi bu.....düşünmekle karar verip heycan çok farklıymış ciddenn...inşallah hatalı bir akrar vermiyorumdurr....herşey güzle olur umarımm....:18:

bilgi verebilirlermi....

canım tşkler inşallah aksilik çıkmaz .....21 de belki 20 si akşamı gelecek doktor bey....21 de alacak ameliyata istersen ara görüş dönmeden birr inceleme yaptırr...

eşimi bekliyorumm..şuan....gelsin konuşup okeyimi veriyorum hayırlııs ile....birtek çocukları bırakacağım kız kardeşimin gezisi varmışş kime nasıl emanet edecem onun derdindeyimm......işte tek başıam olmayınca bölee ayarlamalar insanı tedirgin ediyorr...herkestende gizli oalcağı içinn bakalım ne yapacağımm..

Son düzenleme:
evettttttttttt .. ONAY VERDİMM EN SON 21 DE ameliyat.....hayırlıısysa aksilik çıkmaz inşallahh......

bende kervanınıza katıldım son aşamaya geldim yanii:KK9::KK53: acayip heycan yaptımmmm:18:

hadi bakalım hayırlı olsun canım.. arıycam yarın ben de doktor beyi..

canım senide söledim doktor beyee..benim telefonumu ver arasın beni görüşelim dedi geldiğimiz günn oda gelsin dedi..ameliyattan sonrada olur dedi...ara görüş ayarlama yaparsınızz...

tşk ederim evet hayırlısı........

canım senide söledim doktor beyee..benim telefonumu ver arasın beni görüşelim dedi geldiğimiz günn oda gelsin dedi..ameliyattan sonrada olur dedi...ara görüş ayarlama yaparsınızz...

tşk ederim evet hayırlısı........

tamam canım çok sağol internet sitesindeki telefonundan arıyayım ben o zaman çok iyi olucak benimde gelmişken görüşmem:)

evettttttttttt .. ONAY VERDİMM EN SON 21 DE ameliyat.....hayırlıısysa aksilik çıkmaz inşallahh......

bende kervanınıza katıldım son aşamaya geldim yanii:KK9::KK53: acayip heycan yaptımmmm:18:

ayyyyy çok sevindim kesinleşmesine canımcımmmmm... kusura bakma msjlarım dolmadığı için özelden cvp yazamadım... ağrı sızı acı diye bişi hiç hissetmiceksin emin ol, herşey o kadar çabuk geçiyo ki bu muydu diyosun... bikere kendinde değişiklik yapacaksın, en mükemmeli olsun diye yola çıkarsan hiçbişey seni mutlu edemez ama ufak tefek şeylere takılmaz ve iyileşme döneminin psikolojisine şimdiden kendini hazırlarsan hiç sıkıntı yaşamazsın... herkeste farklı iyileşme süreçleri var, kiminin biyeri şişerken öbürünün başka yeri şişiyo, bugün benim de en yakın arkadaşım ameliyata girecek 2 saat sonra, bende hiç ağrı sızı, bozuk psikoloji görmediği için o kadar rahat gitti ki hastaneye anlatamam..:))) ben de burdaki diğer ameliyat olan arkadaşlarımdan enerji almıştım, sen de bizden al...
herşey çok güsel olacak, evrene pozitif enerjimizi yayalımmmm...:)))

arkadaşlar ben izmirde oturuyorum doktor araştırırken muhammet beyin yaptığı bi burnu gördüm tam istediğim gibi ama istanbula gelinir mi ameliyat için gelsem bile hastanede 1 gün kalabilirim sanırım.sonra kontroller , atel çıkarma vs. için nasıl gelicem??

arkadaşlar ben izmirde oturuyorum doktor araştırırken muhammet beyin yaptığı bi burnu gördüm tam istediğim gibi ama istanbula gelinir mi ameliyat için gelsem bile hastanede 1 gün kalabilirim sanırım.sonra kontroller , atel çıkarma vs. için nasıl gelicem??

canım ankaradan bazı arkadaşlar Muhammet Bey'e Ankara'ya gidip gidemeyeceğini sormuşlardı, istersen sen de bi şansını dene... olmazsa da istanbul'da ameliyat olursun, tamponlarını ve alçını doktoruna sorup İzmirde bi doktora aldırırsın sonra dikişlerin için ortalama 10 gün sonra Muhammet Beye gelirsin olur biter... sonrasında 1 ay sonra falan bi kontrole daha gelirsin diye şimdi kafamdan bi senaryo yazdım...:))) sen yine de bi telefonda görüş istersen Muhammet Bey'le...

canım ankaradan bazı arkadaşlar Muhammet Bey'e Ankara'ya gidip gidemeyeceğini sormuşlardı, istersen sen de bi şansını dene... olmazsa da istanbul'da ameliyat olursun, tamponlarını ve alçını doktoruna sorup İzmirde bi doktora aldırırsın sonra dikişlerin için ortalama 10 gün sonra Muhammet Beye gelirsin olur biter... sonrasında 1 ay sonra falan bi kontrole daha gelirsin diye şimdi kafamdan bi senaryo yazdım...:))) sen yine de bi telefonda görüş istersen Muhammet Bey'le...

tamponlar ve dikişler ortalama kaç günde alınıyor?

muhammet beyle konuştum bugün..ben de ankaraya geldiğinde görüşücem kendisiyle haftaya cumartesi günü:)

kızlarrr biraz daha foto koyun,merak ediyorum.gün gectikce şişler indikce nası oldu burnuşlarınız

Dikişler alınırken acıyor mu iz kaldı mı?

Arkadaslar bende yakında amelıyat olacagım..acaba buz torbası getırsem mı amelıyattan hemen sonra yuzume koyarım morluklarım azalır.Onerır mısınız?Arnıca adında bı krem vardı onu surup uzerıne buz kompleksi yapmayı dusunuyorum.Amalıyat olan arkadaslar onerıde bulunabılırse sevınırım..butun gun amelıyat sonrası resımlere bakıp yorumları okuyorum.Şisliklerın gecmesı ıcın odem gıderıcı bıseyler ıcmek lazım galıba..Biran once olsamda kurtulsam:KK43:

kızlar ben ameliyatı ertelemek zorunda kaldımmm haberiniz olsunn diye yazıyorumm....tarih almadım henüzz...

kızlar ben ameliyatı ertelemek zorunda kaldımmm haberiniz olsunn diye yazıyorumm....tarih almadım henüzz...

evet ben de muhammet beyle konuştum dün tekrar ankaraya gelemeyeceğini söyledi siz ertelediğiniz için..kısmet..belki birlikte oluruz ameliyatı. ben mayısta düşünüyorum, ama bi öngörüşme olabilseydi keşke bu haftasonu muhammet beyle..neyse artık daha sonraya kısmetse:)

X