Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kimse yok mu? Önümüzdeki hafta ameliyat olacağım. Bilgisi olanlar yorumlarını paylaşabilirlerse çok sevineceğim.

ceymey ben muhammet beye ameliyat oldum resimlerimde var bakabilirsin 6 ay oldu benim sorun yaşamadım hiç çok memnunum

ceymey ben muhammet beye ameliyat oldum resimlerimde var bakabilirsin 6 ay oldu benim sorun yaşamadım hiç çok memnunum

Resimlerine baktım çok beğendim harika olmuş burnun. Ben önümüzdeki hafta ameliyata gireceğim, doktorumla planlama yapmadık o yüzden biraz tedirginim. Umarım benimki de sorunsuz güzel bir burun olur.

6 aylık fotolara baktın mı daha farklı değişti baya o süre boyunca.. sen ne söyledin peki nasıl bi burun istediğini konuştunuz mu?

Son düzenleme:
Ecemula arkadasimizi gordukten sonra bende dr muhammet dilbere meraklandim.. cok kafam karisti kizlar, ayni zamanda hasan findigida dusunuyorum..

6 aylık fotolara baktın mı daha farklı değişti baya o süre boyunca.. sen ne söyledin peki nasıl bi burun istediğini konuştunuz mu?

Benim burnum ince derileri, üstte çok az bir deviasyon var, ucu da biraz düşük. Kolay bir burun olduğunu benim yüzüme gidecek en doğal ve güzel burunu yapacağını kendisine güvenmemi söyledi. Benim de istediğim bu yönde zaten. Sadece planlama yapmadığımız için merak ediyorum nasıl olacak diye.

Ecemula arkadasimizi gordukten sonra bende dr muhammet dilbere meraklandim.. cok kafam karisti kizlar, ayni zamanda hasan findigida dusunuyorum..

Biz Muhammet bey ile tek bir görüşme yaptık. Beni ikna etti, hemen ameliyat tarihine karar verdik. Bir görüşmeye gidin isterseniz, çok ilgili bir doktor ayrıca yaptığı burunları gördüm, inanılmaz problemli burunları harika yapmış. Ben biraz da bu yüzden ikna oldum, benimki kolay bir burun nispeten çünkü.

Bas_belas1 arkadaşında burnunu yaptı resimleri var albüm herkese açıkmı bilmiyorum artık uğramıyor buralara ama resimleri görünüyor, doktor beyin gerçekten kendine güveni müthiş çok pozitif biri onlarca doktor gezmiş biri olarak söylüyorum bunu ve yüzyüze görüşmeden karar vermeyin kızlar

Bas_belas1 arkadaşında burnunu yaptı resimleri var albüm herkese açıkmı bilmiyorum artık uğramıyor buralara ama resimleri görünüyor, doktor beyin gerçekten kendine güveni müthiş çok pozitif biri onlarca doktor gezmiş biri olarak söylüyorum bunu ve yüzyüze görüşmeden karar vermeyin kızlar

Ecemula 6 aylık burnunun resimlerini şimdi gördüm. Gerçekten güzel olmuş. Umarım benimki de güzel olur...

merhaba ecemula ben Naci Bey'le gorustum fakat yaptigi burunlar hosuma gitmedi emin olamadim kotu degil ama cok duz burunlar .. Muhammet Bey' den memnun musun? Ne kadara ameliyat oldun ?

merhaba ecemula ben Naci Bey'le gorustum fakat yaptigi burunlar hosuma gitmedi emin olamadim kotu degil ama cok duz burunlar .. Muhammet Bey' den memnun musun? Ne kadara ameliyat oldun ?

bende naci beyle gorustum , iyi bi bey ama gercekten yaptigi burunlar cok duz herkese o tarz burun yakismiyor ..

Yukarıda yazdım ya ameliyat olacağınız hastaneye göre değişiyor. Ben Ethica'da olacağım 4500 TL herşey dahil. Benim bildiğim 4 hastane ile anlaşması var. Fiyatlar bu nedenle değişiyor.

Kizlar bugun muhammet beyle telde konustum.. Cok guvenilir geldi fakat kafam cok karisik.. Acaba tasarim yapiyomu.. yaptigi burun tarzlari nasil?

ceymey hersey dahil derken 8/9 gun o hastanedemi kaliyosun? tanidiklarin varmi dr.a olan ? neden onu sectin?

Son düzenleme:
X