Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

canım ya ben gittim görüşmeye ama içime sinmedi ��

sinmedi derken doktor harika ama. neyse dur söylediklerini yazayım;

- burnunuzun kemik yapısı harika, deriniz mükemmel, kötü bir yanı yok sadece ucu düşük ama; aks var burnunuzda, %10 ileride kayma ihtimali var ama cok nadir olur ve de çeneniz burnunuz yapılınca ifadenizi değiştirebilir, buda nadir olur ama yüzünüz müsait.

yaa çok üzgünüm ben ne yapsam��

kızlar size bu tarz seyler soyledi mi? sorun yasadınız mı?

canım ben 16 gün önce ameliyat oldum muhammet beye. büyük ihtimalle burun şeklimiz aynıya yakın :) çünkü banada bu tarz yorumlar yapmıştı ve dedikleri doğruydu. çünkü ben aynada baktığımda burnum yüzümün ortasında değildi ve ucuda düşüktü. ama canım şunuda göz ardı etme, bütün burun estetiğinde risk var. ben çok araştırdım ve %5 bu ihtimal söz konusu. hocaya nasıl bir burun istediğini çok iyi anlatmalısın. senin ne istediğini bilemez sonuçta. ve gerçekten güvenebileceğin bi doktor. ayrıca ifadeni tabiki değiştirir. en önemlisi insanın bakışı değişiyo burun yapılınca. çünkü burun küçülünce gözler dahada açığa çıkıyo...

Son düzenleme:
canım ben 16 gün önce ameliyat oldum muhammet beye. büyük ihtimalle burun şeklimiz benzermiş çünkü banada bu tarz yorumlar yapmıştı ve dedikleri doğruydu. çünkü ben aynada baktığımda burnum yüzümün ortasında değildi ve ucuda düşüktü. ama canım şunuda göz ardı etme, bütün burun estetiğinde risk var. ben çok araştırdım ve %5 bu ihtimal söz konusu. hocaya nasıl bir burun istediğini çok iyi anlatmalısın. senn ne istediğini bilemez sonuçta. ve gerçekten güvenebileceğin bi doktor. ayrıca ifadeni tabiki değiştirir. en önemlisi insanın bakışı değişiyo burun yapılınca. çünkü burun küçülünce gözler dahada açığa çıkıyo...

ah canımm cok tesekkur ederim icimi rahatlattın. öncesi/sonrası resim ekleyebilir misin canım rica etsem? yada mesaj da atabilirsin. biliyorsun biraz sıkıntılı bu aşamalar ben yaptırmaya kararlıyım ama korkuyorum işte😞

ah canımm cok tesekkur ederim icimi rahatlattın. öncesi/sonrası resim ekleyebilir misin canım rica etsem? yada mesaj da atabilirsin. biliyorsun biraz sıkıntılı bu aşamalar ben yaptırmaya kararlıyım ama korkuyorum işte😞

canım bana özelden mailini yaz fotomu atayım

ay mailimi buraya yazmışım. mesaj atıyorum hemen 😊

Son düzenleme:
canım bende 16 gün önce ameliyat oldum ve bende de aks eğriliği vardı. yani burnum yüzümün ortasında değildi ve benim burnum kırıktı. burun ucumda kırıktan dolayı bi garip duruyodu. ve yamuk olan burnum maşallah kalem gibi oldu. bence muhammet dilber'e güvenebilirsin. ayrıca benim burnumun kırıklığı öyle bir iki senelik bişey değildi. 18 yıldır kırık, yamuktu. düşün yani kemik iyice o yamukluğa alışmıştı yani. ben memnun kaldım şuan baya şişlik olmasına rağmen beğeniyorum.

canım resim gönderebilirsen öncesi sonrası süper olur çünkü herkes forumda yorum yapıyor en çok resimliler bizi inandırıyor resim olursa güzel olur kardeşimin burnuda 4-5 yıldır böyle

Merhaba erkek kardeşimde burnunda eğrilik var yada yatıklık diyim yastıga yüz üstü yattıgında burun nasıl yatıyorsa yattıgınız yöne dogru kardesiminkide öyle bunu muhammet hoca düzeltebilir mi bide burun ucunda nasıl birde küçülmesinide istiyor. Eki Görüntüle 1203023 burnu bu şekilde ilk burun olmasını istedigi 2.si kendininki diğerleride profil anlarsınız zaten.

Merhaba canim muhammet bey kardesinin ne sikayeti varsa hepsini duzeltir canim facebook sayfasinda erkek hastalri var resimleriyle beraber inceleyebilirsiniz. Resimlerini gordum kardesinin egrilik var isterseniz muhammet beyden randevu alin zaten herseyi size gostererek anlatacaktir.

Merhaba canim muhammet bey kardesinin ne sikayeti varsa hepsini duzeltir canim facebook sayfasinda erkek hastalri var resimleriyle beraber inceleyebilirsiniz. Resimlerini gordum kardesinin egrilik var isterseniz muhammet beyden randevu alin zaten herseyi size gostererek anlatacaktir.

muhammet bey ne zamana randevu verir bilmiyoruz ama kardeşim ağustosun ilk haftası ameliyat olması lazım yani 2-3 gün 4-5 gün sonra muhammet bey randevu + ameliyat randevusunu verebilcek mi o zamana ? ayrıca erkek hastalarına baktık çok kişi yok zaten, genelde bayan hastalarının çoğu. erkeklerin çoğu 30-40 yaşında adam yapılan burunlarda 30-40 yaşındaki adamlara gidicek burunlar büyük. küçük olanlar nerdeyse hiç yok 1 tane görmüştüm kemerli bir çocuk ucu düşük ama benim kardeşimde kemerde yok ucuda o küçük çocukdan daha iyi onuda beğenmedik zaten ama eskisinden daha iyiydi tabii. kardeşimin burnunun ucu zaten sorun değil ucunun büyüklüğü eğrilikden kaynaklanıyor düşüklüğüde eğrilikden zaten dün paylaştığım fotoğraf kardeşim gülerken diğer olmasını istedigi siyah beyaz resimdeki burun normal halde gülerken değil o yüzden burun ucu kanatlar vs geniş çıkmış bide eğri olunca daha genişliyor. eğri olmasa zaten siyah beyaz resimdeki gibi oluyor kendisi resim yaptı göstereyim. Eliyle yatık tarafa burnunun ucunu götürünce yani kemik düzgünleşince düzgünleşiyor o zaman istedigi gibi oluyor zaten yani muhammet beyin yapması gereken burun ucunu ellemeden burun sırtını ellemeden eğriliği giderip burun ucunu hafif düzleştirmek.El ile verdigi şekli yani. Eğrilik gidip burun ucunu düzleştiricek sadece yada kaldırcak ne dersen artık. O yüzden korkuyor biraz burun ucumu bozarlar burun sırtımı bozarlar diye.

Eklentiler

• $Adsýz.jpg
    $Adsýz.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
muhammet bey ne zamana randevu verir bilmiyoruz ama kardeşim ağustosun ilk haftası ameliyat olması lazım yani 2-3 gün 4-5 gün sonra muhammet bey randevu + ameliyat randevusunu verebilcek mi o zamana ? ayrıca erkek hastalarına baktık çok kişi yok zaten, genelde bayan hastalarının çoğu. erkeklerin çoğu 30-40 yaşında adam yapılan burunlarda 30-40 yaşındaki adamlara gidicek burunlar büyük. küçük olanlar nerdeyse hiç yok 1 tane görmüştüm kemerli bir çocuk ucu düşük ama benim kardeşimde kemerde yok ucuda o küçük çocukdan daha iyi onuda beğenmedik zaten ama eskisinden daha iyiydi tabii. kardeşimin burnunun ucu zaten sorun değil ucunun büyüklüğü eğrilikden kaynaklanıyor düşüklüğüde eğrilikden zaten dün paylaştığım fotoğraf kardeşim gülerken diğer olmasını istedigi siyah beyaz resimdeki burun normal halde gülerken değil o yüzden burun ucu kanatlar vs geniş çıkmış bide eğri olunca daha genişliyor. eğri olmasa zaten siyah beyaz resimdeki gibi oluyor kendisi resim yaptı göstereyim. Eliyle yatık tarafa burnunun ucunu götürünce yani kemik düzgünleşince düzgünleşiyor o zaman istedigi gibi oluyor zaten yani muhammet beyin yapması gereken burun ucunu ellemeden burun sırtını ellemeden eğriliği giderip burun ucunu hafif düzleştirmek.El ile verdigi şekli yani. Eğrilik gidip burun ucunu düzleştiricek sadece yada kaldırcak ne dersen artık. O yüzden korkuyor biraz burun ucumu bozarlar burun sırtımı bozarlar diye.

randevu işi zor. ben görüştüğümde 5 ağustosta var ama yakın olmaz dedi, şimdiye dolmuştur zaten. onun dışında eylüle kadar bekliyorum 😞

ayrica ben eminim Muhammet hoca kardeşinize çok güzel bir burun yapacaktır. araştırmalarım en iyisinin kendisi olduğunu gösteriyor...

randevu işi zor. ben görüştüğümde 5 ağustosta var ama yakın olmaz dedi, şimdiye dolmuştur zaten. onun dışında eylüle kadar bekliyorum ��

ayrica ben eminim Muhammet hoca kardeşinize çok güzel bir burun yapacaktır. araştırmalarım en iyisinin kendisi olduğunu gösteriyor...

Muhammet beyin yaptığı burunlara bakıyoruz ne bayan hastasında ne erkek zaten erkek sayısı çok az en azından fotoğraflı olanlar çok az hiç kardeşimin tarz yaptığı burun yok. Ama zaten kardeşimin okulu var yani ağustosda olması şart çünkü okulu var açılmasına 50 günden az kaldı anca ameliyat olucakki açılana kadar iyleşsin. emre ilhan 7 ay sonraya randevu dedi eledik onu muhammet beyin gitmek istiyoruz ama randevu diyorsunuz + kardeisim tarzında burun hiç yok facebook sayfasında. onuda eleyecez bu gidişle siz ne zaman görüştünüz ki 5 ağustos dedi ?

Son düzenleme:

Valla canim ne desem yalan olur simdi muhammet bey daha iyi bilir telefon ile gorusseniz muhammet beyle yuzyuze muayene olsa kardesin daha iyi olucak gibi bircok sey yazmissin yakindan gormesi sart bence sizin isteklerinizi yerine getirir muhammet bey cunku olavaklari veya olmayacaklari belirtiyor zaten

Kizlarr 18gun once ameliyat oldum muhammet beye oncelikle sunu soylemeliyim muhammet hoca cok samimi ve icten bi doktor oyle icim rahat ameliyat oldumki cok guven veriyo ve guleryuzlu yaklasik ikibucuk yildir muhammet hocaya ameliyat olmak istiyordum suan sis ve kalkik tabii ama suan bile disardan dikkat ceken anormallikte sis degil cok memnunum ben burdan karpe arkadasimizin burnunu cok begendigimi soylemistim .suan tabi sislerimin inmesini ws ws bekliyorum :) ameliyatin ücuncu gunu zor gecti gozlerim cok sisti ve morardi sonra hizla indi ve suan cok cok iyiyimm :)

Kizlarr 18gun once ameliyat oldum muhammet beye oncelikle sunu soylemeliyim muhammet hoca cok samimi ve icten bi doktor oyle icim rahat ameliyat oldumki cok guven veriyo ve guleryuzlu yaklasik ikibucuk yildir muhammet hocaya ameliyat olmak istiyordum suan sis ve kalkik tabii ama suan bile disardan dikkat ceken anormallikte sis degil cok memnunum ben burdan karpe arkadasimizin burnunu cok begendigimi soylemistim .suan tabi sislerimin inmesini ws ws bekliyorum :) ameliyatin ücuncu gunu zor gecti gozlerim cok sisti ve morardi sonra hizla indi ve suan cok cok iyiyimm :)

canım resim yollarsan cok sevinirim kardeşimi ameliyat ettirmeyi düşünüyoruz muhammet beye

izniniz olur sa bisey sorblrmym

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mesaj kutunuz dolu silebilirmisniz fiscalwoman ozelden bi sorum olucakti da

ameliyat oncesi ve snrasi hakknda bilgi almak istyrm kimse yazmadi😞

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X