Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Her ne dediyse de doktor güveniyorum sonuç olarak o kadar çok hastası varki aklına getiremedi isimlerini ve bilgisayarından bulmak zaman alıcaktı artık kendımı ellerine bırakıcam doktor beyin Allah yardımcımız olsun her şeyi stres yapıyoruz ama benzer durumları yaşadığımız insanları bulup moral almak istiyor insan. Sizde tekrar doktor beyi arayın bence şu an çok yoğun oldukları için öyle söylemiş olabilirler

Canım şahsen benim bu dünyada tek güvenebileceğim doktor muhammet dilber dir ondan başkasına Allah korusun ameliyat olmayı düşünmüyorum, ya o, ya hiç kmse öyle söyliyim:) ki kendisiyle henüz hiç görüşmeden bunu söylüyorum.. sadece ilk günden beri bu forumu takip edip içimden gelen sese dayanarak..

Eğer bu ameliyatı olmaya kesin kararlıysan hiç düşünmeden emanet et kendini, daha iyisini aramakla hç yorulma derim nacizane:KK66:

Çok mu iddialı konuşuyorum bilemedim şimdi:) Allah mahcup etmesin doktorumuzu da, ona güvenen bizleri de inşallah..

hastaneye gore dgsyr fiyat

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Arkadaslar muhammed hocaya 10 temmuz ameliyat oldm gercekten coook cook memnunumm bendede risk vardi septum cok asagidaydi benm tabi insanin canı sıklıyor ama ben muhammed hocaya size cok guvenyorm dedim pozitif dusundum hep ve o risk olmadi bende muhammed hoca cok başarılı gecti dedi şuan mutluyum gercekten burun cok onemliyms simam degsti fotolarim bir sürü her dk foto cekiliyorm :))) burayada tum fotolarimi atcam ama haftaya işe baslyorm o zaman atcam cunku telefndan beceremedim :)

Arkadaslar muhammed hocaya 10 temmuz ameliyat oldm gercekten coook cook memnunumm bendede risk vardi septum cok asagidaydi benm tabi insanin canı sıklıyor ama ben muhammed hocaya size cok guvenyorm dedim pozitif dusundum hep ve o risk olmadi bende muhammed hoca cok başarılı gecti dedi şuan mutluyum gercekten burun cok onemliyms simam degsti fotolarim bir sürü her dk foto cekiliyorm :))) burayada tum fotolarimi atcam ama haftaya işe baslyorm o zaman atcam cunku telefndan beceremedim :)

canım güle güle kullan, çok sevindim senin adına.

septumun aşağıda olması nedir?

ve lütfen unutma fotoğraf eklemeyi ihmal etme...

Burun kökü yukarıda olup ameliyat olan arkadaşlar varsa eğer benimle fotolarını paylaşabilirler mi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım şahsen benim bu dünyada tek güvenebileceğim doktor muhammet dilber dir ondan başkasına Allah korusun ameliyat olmayı düşünmüyorum, ya o, ya hiç kmse öyle söyliyim:) ki kendisiyle henüz hiç görüşmeden bunu söylüyorum.. sadece ilk günden beri bu forumu takip edip içimden gelen sese dayanarak..

Eğer bu ameliyatı olmaya kesin kararlıysan hiç düşünmeden emanet et kendini, daha iyisini aramakla hç yorulma derim nacizane:KK66:

Çok mu iddialı konuşuyorum bilemedim şimdi:) Allah mahcup etmesin doktorumuzu da, ona güvenen bizleri de inşallah..

canım bende 1.5 yıldır araştırdım ve bende senin gibi düşünenlerdendim. ilk görüştüğüm doktor muhammmet bey oldu ve ona ameliyat oldum. İçinden geleni dinle bende öyle yaptım hatta muhammet beyle görüşmeye gittiğimde kendisi bile dedi başka doktorlarla da görüş diye ama benim içimden gelmedi iyiki de gelmemiş süper bir doktorumuz var. ben çok mutluyum yüzüm yumuşadı resmen :)

canım güle güle kullan, çok sevindim senin adına.

septumun aşağıda olması nedir?

ve lütfen unutma fotoğraf eklemeyi ihmal etme...

canım septumun aşağıda olması burun ucuyla dudak arası mesafenin az olması burun ile dudak arası mesafesi çok önemli çünkü

Kizlar 6.5 ay oldu burnum cok mutluyum rahat nefes alabiliyorum ve sekil olarak burnumu cok begeniyorum ekledigim resim son hali burnumun hala sislikler var daha nekadar kuculecek anlamadim :))

Eklentiler

• $2014-08-02 23.33.21.jpg
    $2014-08-02 23.33.21.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 100
Merhaba bende burun ameliyati olmayi dusunuyorum ama cok korkuyorum
Ameliyat olan nazi arkadaslari ekledim resimleri gormek icin
Kabul ederseniz sevinirim

merhaba , muhammet bey beni hayalkırıklığına uğrattı ve beni yanlış yönlendirdi. işini iyi yapan bir doktor olabilir ve gerçekçi de olabilir. ama olabilecek bir burun için senin burnun çok güzel olmaz bana güven deyip bu halde kalmasını sağlayacaktı. kendisinin olmaz dediği burun için abdülkadir beye revizyon oldum ve nefis bir burnum oldu, hem estetik hem de nefes açısından.

revizyonda muhammet bey i kesinlikle tavsiye etmiyorum, ilk burun yapılacaklar gidebilir ama revizyoncular uzak dursunlar. tabi sonuçta yine kendi kararları. en azından bana deseydi ki ben senin burnunu yapamam kardeşim başka doktora git. ama bana senin burnun çok güzel olmaz bundan birazcık daha iyi olabilir, boşuna ameliyat olma gel sadece nefesini düzelteyim onun için de 2-3 bin fark ödersin sadece dedi. abdülkadir bey i araştırmasam burnum eskisi gibi iğrenç kalacaktı. ayrıca da madem ona estetik yaptırmayacaksam neden fark ödeyip ona olacakmışım ki salak gibi. fark almayan çok iyi kbb doktorları var onlara olurdum. kendisi de burayı okuyorsa hastalarını yanlış yönlendirmemeyi öğrenir umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba , muhammet bey beni hayalkırıklığına uğrattı ve beni yanlış yönlendirdi. işini iyi yapan bir doktor olabilir ve gerçekçi de olabilir. ama olabilecek bir burun için senin burnun çok güzel olmaz bana güven deyip bu halde kalmasını sağlayacaktı. kendisinin olmaz dediği burun için abdülkadir beye revizyon oldum ve nefis bir burnum oldu, hem estetik hem de nefes açısından.

revizyonda muhammet bey i kesinlikle tavsiye etmiyorum, ilk burun yapılacaklar gidebilir ama revizyoncular uzak dursunlar. tabi sonuçta yine kendi kararları. en azından bana deseydi ki ben senin burnunu yapamam kardeşim başka doktora git. ama bana senin burnun çok güzel olmaz bundan birazcık daha iyi olabilir, boşuna ameliyat olma gel sadece nefesini düzelteyim onun için de 2-3 bin fark ödersin sadece dedi. abdülkadir bey i araştırmasam burnum eskisi gibi iğrenç kalacaktı. ayrıca da madem ona estetik yaptırmayacaksam neden fark ödeyip ona olacakmışım ki salak gibi. fark almayan çok iyi kbb doktorları var onlara olurdum. kendisi de burayı okuyorsa hastalarını yanlış yönlendirmemeyi öğrenir umarım.

Ne kadar süre gecti revizyondan acaba?belki de haklı muhammet bey. Burun 6aya kadar cok degişebiliyor.

Muhammet hoca çok güven vericiydi internetteki videolar ve konuşma tavrı bakımından ama kendisiyle whatsappdan görüştüm. Hiç doktor havası ve ağırlığı yoktu. Ayrıca bir dediği bir dediğini tutmuyordu. Yaşım 17 her doktor 18 diyor dedim sorun olur mu olmaz 16 da bile olur dedi hatta 14 yasında bile erkek hasta ameliyat ettim dedi. dedim siz seda sayanın programında 18 diyordunuz dedim her doktor gibi sonra bana sen en iyisi 18 i bekle demeye başladı yani lafı çeviriyor. Neyse ben sonra Neye göre belirleniyor bu yaş işi dedim. Yüz kemik gelişimine göre dedi. Burdan golü yedi zaten. 14 yaşında bir erkeğin ki erkekler bayanlardan daha geç ergenliğe girer yüz gelişimi tamamlanma ihtimali var mı ? 14 de erkekler yeni ergenliğe giriyor zaten. 17-18 e kadar değişiyorlar. Sonra dedim yaşı boşver hadi ben açık teknik istemiyorum dedim iz kalıyor burun altında dedim oda 6 ayda geçiyor dedi ben dedim okul değiştiricem 1 ay sonra ameliyattan okul açılıyor ordakiler diyecek o iz ney diye dedim. bana 1 aya hemen hemen geçer merak etme diyor hem 6 ayda geçiyor diyor hem 1 ayda dalgamı geçiyo benle ? 5 ay boru mu afedersiniz az uz mu ? Neyse gel gelelim zaten randevuya yer yokmuş. Dilbere gitmiyorum yani istesemde ama gitcegimide sanmıyorum artık hayalkırıklığı oldu.

muhammed bey burnundan memnun olmayan hastasının burnunu ücretsiz düzeltiyormu ? düzelttiği oldumu diğer doktorlarda var böyle birşey arkadaşım 9ay önce ameliyat oldu kalkık olmadığı ve kemik oluşumu olduğundan beklediler 6 ay sonunda tekrar ameliyat etti doktoru ve tek kuruş almadı varmı muhammed hocada da böyle birşey????

X