Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Allah bize yardim etsin su kpss buranindan temmuzun ilk haftasiyla kurtulalim insallah:):) ben de sinavdan sonra muhammet beye gidip cok cooook tesekkur edicem:) hergun aynada aniyorum kendisini neka iyi oldu be die:) sen de atamali yeni doneme guzel buruninlaa girersin ins

ay bir an önce geçsin şu sınav inş canım Allah yardımcımız olsunnn :) çook saol güzel dileklerin için :KK66:

Sasortikalı sen buraya daha sık uğra lütfen. Sen gelince daha bir neşeli, enerjik oluyor burası :)

Oyyy canimm tesekkur ederim, burdan da yansitabildiysem ne mutlu bana ders aralarimda atiyorum kendimi buraya:) aslinda cok hey heyli donemlerimdeyim, delilige vuruyorum. Offff pofff isi gucu yerinde olan hayati rutine oturmus olan burnunun tadini cikarsin walla:KK43: oka suslu kokos ben bu burna makyaj fln yapamadan dolaniyorum canimi aldi bu sinav stresi:KK43:7 temmuzdan sonra bol fotolu gunler beni bekler:) bi oyle poz vericem bi boyle:):)

Oyyy canimm tesekkur ederim, burdan da yansitabildiysem ne mutlu bana ders aralarimda atiyorum kendimi buraya:) aslinda cok hey heyli donemlerimdeyim, delilige vuruyorum. Offff pofff isi gucu yerinde olan hayati rutine oturmus olan burnunun tadini cikarsin walla:KK43: oka suslu kokos ben bu burna makyaj fln yapamadan dolaniyorum canimi aldi bu sinav stresi:KK43:7 temmuzdan sonra bol fotolu gunler beni bekler:) bi oyle poz vericem bi boyle:):)

canım sen de7temmuza odaklamışsın kendini benim gibi:) geçen sene de aynı stresi yaşadım istanbula atanamadığım için bir daha şansımı deneyeyim dedim,, inşallah bu kez olur kafayı yicem evde :)

canımm kötünün kötüsüne hazırlıklı oll....
ama bende ilk açılıştaa gerçekten atel çıkınca deilde bant çıkıncaaaa şoktu yani..
sonucu gördünn......hattaa ben kötü bişey eklemedimm görüntüyü yani görsenizzzz berbattı.....ama inan onlar geçiyorrr..
benim bir aydaaa normal görüntüsüne kavuştu diyemem ama güzle görünmeye başladıı:KK34:
hazırlıklı olll üzme kendini ilk 25 günn:KK34:

teknologgg beni ekle ben köfte civciv köftesi =))

canım sen de7temmuza odaklamışsın kendini benim gibi:) geçen sene de aynı stresi yaşadım istanbula atanamadığım için bir daha şansımı deneyeyim dedim,, inşallah bu kez olur kafayı yicem evde :)

Ben son iki ay kala bi anda karar verdim kursa yazildim ve iki ayda mucizeler yaratmaya calisiyorum. Bu tempoya 8 yil ara verdikten sonra ders basina oturmak bile cok zor oldu.canimin kiymwtini bilmeden acayip bi tempoya soktum kendimi hayirlisi olsun bizim icin senin egitim bilimleri ayagi daha da gergin allah yardimcin olsun.

kızlar bende bir ekleme yapmak istiyorumm...olmayan arkadaşlarr içinn henüz yeni olanlar içindee...
ameliyata karar vermem hiç bişey deil....önemli olan ameliyat sonrası....yani ameliyat gerçekten en kolayıymışşş
sonrasındaa kafanıza takılan bir ton soru görüntü ile ilgili bir çok sorunn ve soru.....atel çıkınca birtek bendemi oldu bilmiyorumm...
şoka girdim sabaha kadar ağladım bu nasıl bir organ burun diyemiyorum çünkü burunla yakından uzaktan bir alakası yoktu çünkü..
burdan MUhammet beye ameliyat olan ların çoğuna özel emsaj yoluyla artı sorun yaşayan diğer ameliyat olmuş tüm kk üyeleriyle özel mesaj mail yoluylaa gerek mesajlaşarak gerek foto atarak sorun nerde niye böyle oldu böylemi kalacak diye soru yağmurunu tuttum herkesi...günlerceee kendime gelemedimm....ki doktorum beni uyarmıştı...sorunlu bir burunnn uzun süren işlemlerr iç derideki problemlerr.....alından başlayan bir burunnn hepsi benim için dez avantajdı ama yinede klupteki onca olanların fotosuna bakarak böyle bir burun beklemedim...en kötüsüne hazırlanmama rağmen yinede şoka girdimm....sabahlara kadarr foto baktım araştırdımm okudukçaaa afaganlar bastıı....

ama burdan bir çok arkadaşımm bana çok destek oldu saolsunlarr......çok erken olduğunu şeklini almasını beklemem gerektiği konusunda telkinler verdiler.....açıkcası umudum varmıydı hayır yoktu.....bant takmadan dışarı bile çıkamıyordumm.....revizyonn düşüncesi bileee alt üst ediyordu beni (hala gerçi konuşmak için erkenn çok yeni burnum) neysee sadede gelirsem bantlar çıkıncaa ilk 25 gün burna burun diyemeyeceksinizz..... ben kendime moron uzaydan gelmiş gibi şeyler diyordum ki hepki gerçekten öyle görünüyordu.....

son günlere kadarrr bant takılı dolaştım hep.....kendimi ancak rahat hissettimm....

tek söleyeceğimmm BURUN BANTTAN ÇIKINCA KORKMAYIN beklentinizdee çok çok aşağılarda olsunn....:KK34:
bana destek veren tüm arkadaşlarada teşekürler burdan..

şuan cidden çok memnunum görüntüdee hala şişlikler varr....görüyorumm....ama burnuma burun diyebiliyorumm....artık:))) yüzümün ortasındaki o burun olmayan şey gitti....en son fotolarda göreceksiniz kendiem güvende geldi.....en son fotom açık mavi gömleklerle olanlarr....

hatun artizzz yaa =))

saortikali beni eklermisin eski bir dost =))

yaaa benim burnumun ucu erol taşın burnu gibi nekadar sürecek normale dönmesi topiş burun uclu arkadaşlar bilgilendirin lütfenn =((

kizlar bugun atelim cikti. aksama kadar sokaklarda gezdim, dolastim (bu arada burnumun goruntusu korkunc. tam bir patlican) yalniz canimi sikan bir sey oldu bir kac saat once. sag burun deligimden ufak ufak kan geliyo. sizce normal midir? gece gece doktoru aramak da olmaz, sabaha kadar bekliycez artik...

kizlar bugun atelim cikti. aksama kadar sokaklarda gezdim, dolastim (bu arada burnumun goruntusu korkunc. tam bir patlican) yalniz canimi sikan bir sey oldu bir kac saat once. sag burun deligimden ufak ufak kan geliyo. sizce normal midir? gece gece doktoru aramak da olmaz, sabaha kadar bekliycez artik...

şimdi durmuştur herhalde ya da muhammet bey goruşmuşsndr ama benımde sızıyodu dıım:)

Kizlaaaaar ben geldim:)))

Yaaa kusuruma bakmayin lutfen is hayatim o kadar yogun geciyo ki nete giremiyorum yorgunluktan :KK43:(( ben muhasebeciyim butun gun pc karsisinda bitiyorum yani :KK43:(. Affettiniz mi :))))

Foto da ekliycem telefonda vardi aktariyim onlari.

Yine benim kacirdigim arada ameliyat olan kizceleer hepicinize gecmis olsun , gule gule saglikla kullanin yeni burnunuzu. Bol bol foto cekin ekleyin oooohhhh sefaniz olsun :))))

Kacirdigim gunlerin yorumlarini okudum , simdi ismini hatirlayamadim ( kusuruma bakma lutfen) begendimiz burunlari sormustu bi arkadas glbhr vardi onun burnu da cok guzeldi, hatta acayip guzeldi. Digerleri listende var zaten :)

Opuyorum hepinizi simdi bilgisayari aciyim foto yukliyim size En Büyük KK Hepimize :nazar: :KK54:

fotoğrafları ekledim kızlar :)

hala şişlerim var. burun ucum hala sert mesela. ben söylemesem bakınca anlaşılmıycak şeyler var. söyleyince dikkat edersiniz anlaşılır gibi :KK66: yani şuraya gelmek istiyorum size sorun gibi gelen tuhaflıkları bi tek siz farkediyosunuz he birde kusur var mı diye inceleyenler :)))) dr. bana ne dediyse bu günüme kadar hepsi dediği zamanlarda oldu.bundan sonra da öyle olucak diye umuyorum. sıkıntı etmeyin kendinize valla yazık . geçiyo oluyo. sihirli değnek değil sonuçta narkoz neşter vs. değen burnumuza :)) olucak olucak süper olucak :) olmuşları var görüyoruz. en iyisi olmasa da eskisinden iyi olmasına bile razı olarak giriyoruz bu işe. eskisinden daha iyi olduğu garanti (muhammet dilber hastaları için diyorum ) ben şikayet edene rastlamadım.

bendede oluyordu o sıkma cannı cnm normal geç olsada cvp rahatlatır umarım :KK66:

hala şişlerim var. burun ucum hala sert mesela. ben söylemesem bakınca anlaşılmıycak şeyler var. söyleyince dikkat edersiniz anlaşılır gibi :KK66: yani şuraya gelmek istiyorum size sorun gibi gelen tuhaflıkları bi tek siz farkediyosunuz he birde kusur var mı diye inceleyenler :)))) dr. bana ne dediyse bu günüme kadar hepsi dediği zamanlarda oldu.bundan sonra da öyle olucak diye umuyorum. sıkıntı etmeyin kendinize valla yazık . geçiyo oluyo. sihirli değnek değil sonuçta narkoz neşter vs. değen burnumuza :)) olucak olucak süper olucak :) olmuşları var görüyoruz. en iyisi olmasa da eskisinden iyi olmasına bile razı olarak giriyoruz bu işe. eskisinden daha iyi olduğu garanti (muhammet dilber hastaları için diyorum ) ben şikayet edene rastlamadım.

çok merak ediyoruummmm.. beni ekler misiiinn? :KK3:

sende kemr gibi cıkıntı oluştumu cnm benim 2 haftadır var ve hala geçmedi ameliyat olalı 1 ay oluo =((

sende kemr gibi cıkıntı oluştumu cnm benim 2 haftadır var ve hala geçmedi ameliyat olalı 1 ay oluo =((

evet canım , kemerin alındığı yerde bi ödem var henüz geçmeyen. kaş arasıda da biraz var. ucunda çok var. var yani :)

dr. dediki kontrol de ;

1. ay = eh işte zamanları

3. ay = idare eder zamanları

6. ve 8. aylar = oldu bu iş zamanları

:KK3:

X