Kilo aldıran vitaminler nelerdir

Mini_mini

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
3.810
4.021
Kızlar boyum 162 ve 45 kiloyum..Bıktım artık tombul insanların bana acıyarak bakarak ~ yine zayıflamışsın çok zayıfsın yemek yemiyormusun ~ demelerinden !! Sormasınlar artık bana bu soruyu en son dayanamayacak hale geldim tombul birinin aaaa çok zayıflamışsın demesiyle..Benimde ona aaaa çok kilo almışsın biraz kilo ver bu ne hal dedim..Evet dedim ve pişman değilim !! Bu kadar düşüncesiz olamaz bu kadınlar..Evet bende bayanım ama kimsenin eksikliğiyle dalga geçmiyorum..Kilo verdiğimi bende biliyorum bunu beni her gördüğünde sürekli söyleyip neden moralimi bozuyorsun..Aldığım en küçük bedeni bile elimle yanlarından dikerek daraltıyorum bu kilo denen şeyi alamıyorum yeter artık :KK19:
Bana solgar yada gnc den vitamin önerebilecek kimseler var mı..Ama kilo aldırmalı zaten b12 de eksik..Bütün vitaminleri kapsayıp kilo yapacak bişey arıyorum :KK19:

1.si vitamin her bunyede kilo yapmaz...

istersen arastır birsuru doktorun bunla alakalı makalesini bulacaksın...

kilo alman için eger saglıklı bir bireysen, yaktıgın kalori miktarının 1 veya 2 katını almalısın, hergun

aksi takdirde alamazsın...

ama dedigim gibi saglıklı bir bireysen... zayıflıgının ve kilo alamanın asıl nedenini ogrenmezsen cabaların bosa gidecektir elbette..

diyetisyene ve doktra gittin mi hiç? gitmediysen gitmeli gerekli tahlil ve tetkikleri yaptırmalısın... vitaminle kilo alınsa zayıf insan kalmazdı canım

2. si

sana zayıfsın diyenleri takma.. cogu kompleksli icten ice kilolu oldugunu dusunen insanlardır... birisi birinin kilosuyla ilgili bu tarz yorumlar yapıosa genelde kendi kilosu ile alakalı kompleksleri vardır...

sende onlar gibi olma canım salla bosver.. kendin icin takıosan da once doktora git eger gitmediysen

:KK71:

solgar brewers yeast die bi vitamini var hem b12 hem bira mayası içeriyor ve kilo aldırıyor fiyatı 45 l

marankinin kitabinda okumustum kilo almak isteyenler gece balli sut icsin yaziyodu. bende 47 kiloydum bunu her gece yaptim ama yaninda biseylerde yedim. ben normalde yemek aralarinda bisey yemezdim zaten yemedigim icinde kilo alamiyordum ama abur cubur yemedim bol bol meyve tukettim 50 kiloyum su anda. bi 53 olmak istiyorum ama balli sutu falan hep biraktim erindigimden:) sunuda soyleyim herkesin bunyesi farkli bende ise yaradi sende belki yaramaz ama denemeye deger:) umarim kilo alirsin:) oldugu zaman bi dert olmadigida bi dert ortasini buluruz insallah :) b12 eksikligi icin yogurt yenmeli diye duymustum bol bol yogurt ye,suyunu ic, ayran yap ic

Son düzenleme:
aynı bira mayasını bende kulandım 2,5ay oldu diyetisyenim verdi..doktora gittiğimde 42,5..43kgdım....ama şimdi 52yim tavsiye ederim iştah açıyo..genede bi doktora danışın reçetesiz satılıyomu bilmem..

Kızlar boyum 162 ve 45 kiloyum..Bıktım artık tombul insanların bana acıyarak bakarak ~ yine zayıflamışsın çok zayıfsın yemek yemiyormusun ~ demelerinden !! Sormasınlar artık bana bu soruyu en son dayanamayacak hale geldim tombul birinin aaaa çok zayıflamışsın demesiyle..Benimde ona aaaa çok kilo almışsın biraz kilo ver bu ne hal dedim..Evet dedim ve pişman değilim !! Bu kadar düşüncesiz olamaz bu kadınlar..Evet bende bayanım ama kimsenin eksikliğiyle dalga geçmiyorum..Kilo verdiğimi bende biliyorum bunu beni her gördüğünde sürekli söyleyip neden moralimi bozuyorsun..Aldığım en küçük bedeni bile elimle yanlarından dikerek daraltıyorum bu kilo denen şeyi alamıyorum yeter artık :KK19:
Bana solgar yada gnc den vitamin önerebilecek kimseler var mı..Ama kilo aldırmalı zaten b12 de eksik..Bütün vitaminleri kapsayıp kilo yapacak bişey arıyorum :KK19:

sinemcim aynı sıkıntı bendede var.boyum 1.69 ve 51 kiloyum hatta 50-51 arasında gidip geliyorum.bendede b12 ve demir eksikliği çıktı.ilaç kullanıyorum.şuanda dişlerimi yaptırıyorum yemek yemem dahada problemli ve 40lara inicem diye ödüm patlıyo.cici bebe aldım 4lü paket en büyük boylarından.kendime takviye yapıyorum.bende kilo alamama problemi yok..iki sene önce 58 kiloydum ve görenler manken gibisin derdi.ama şuanda 0 bedensin diyolar belin kopca gb diolar.bnmde psikolojim bozuluyo haliyle.iştahım yok neden bilmiyorum.iki senedir kilom hep 50-51..ama dişlerim tamamlandıktan sonra sıkı bi diyete başlicam bu diyet tabiki kilo almak adına olucak.bol bol kuruyemiş kuru meyve yiip pekmez içicem.sürekli midem kalksada çatlayana kadar yicem.bn aslında bu şekilde 3 kilo kadar aldım.ama hep regl döneminden sonra iştah kapandı ve yerimde saymaya devam ettim.bu sefer olmicak inş.keşke yardımcı olabilsem ama tek yolu karbonhidrat ve kuruyemişlerden geçiyo sanırım :KK43:

solgar brewers yeast die bi vitamini var hem b12 hem bira mayası içeriyor ve kilo aldırıyor

X