kocam beni aldatti:-(

canım kıskanıyorum diyerek şifre vermemiş, kızla buluşmuş ileri gidememiş ama sadece koşullar öyle gerektirdiğinden. daha önce dayak var. şimdi bu adam düzelecek demek hayal kurmak olur. seni defalarca kıracak canım, görünen köy kılavuz istemez. itiraf etmesi onu rahatlatır o kadar, bir daha yapmasını engellemez.

beğen butonu aradım....aynen katılıyorum dediklerine ama hanımefendi seviyormuş...ayrılsa adam başkasını soksa hayatına bunu ne derece hazmeder o da var burnundan fitir fitir getir ve hamilesin yanlız kalma güzelim kendni düşünmesende bebeğini düşün babanlara da eğer ayrılmayı düşünmüyorsan sakın söyleme baban seni direkt alır....sana yakın rahatça konuşabileceğin birini yanına çağır mutlaka yanlızlık insanı karamsarlığa götürür....

öncelikle geçmiş olsun rabbim yardımcın olsun kardeşim... çok zor bir kararın eşiğindesin inşallah doğru olanı yapacaksın ama aldatmanın affedilecek bir yanı asla yok bence hak ettiği cezayı görmeli şimdi de gitmezsen her şeye tahammül edip yanında kalacağından emin olur... devamı gelir ya da gelmez bilmiyorum ama gelmemesi için eşinin çok pişman olması lazım onu bu yaptığı ahlaksızlığa pişman edebilecek misin kalırsan?

yaptığı hatanın büyüklüğünün farkına varsın bırak küçücük bir yavrunun mutluluğunu seninle yuvanızda paylaşmak yerine hiç tanımadığı kadınlarda mutluluğu arayan adam onlarla olmaya devam etsin... anlıyorum mutlaka çok güzel hayaller kurdun her anı planladın belki ama o bunu hakediyor mu sence? ailene sarıl canım madem arkandalar onların desteğini al ha eşin zaten seni söylediği kadar çok seviyorsa ne gerekiyorsa yapar zaten...

konuyu okudum okudukca da delirdim konu sahibi yorumlarına da kızdım şiddet aldatma affedilemez arkadasım nasıl kabul edebiliyorsun sen bunu,ailen arkanda ayrıca.sen zannediyormusun ki cocugum dogacak ücümüz mutlu mesut yasayacaz bir daha aldatmayacagını nerden biliyorsun? ve sen bu ihaneti unutabilecek misin ayrıca bi kacamak degil bu keske öyle olsaydı tesellin olurdu belki.

Bende evliyim ve eşime her zaman derim ne yaparsan yap ama aldatma seni ne kadar seversem seveyim kapıyı ceker giderim cocugumun olup olmaması farketmez.Bence AFFETME arkadasım.:KK20:

Canım yazdıklarını okudum ve cok zor bı durumdasın oncelikle ALLAH yardımcın olsun
ama gitmekde zor kalmakda
ama bana kalırsa kalmak daha da zor hep acablarla yasamaya gucun var mı bır kere aldatan hep aldatır gıbı geliyor bana nedense
yapmasa bıle sen bunu hep dusunuceksın acaba nerde acaba yıne kızlarla yazısıyormu farklı bı hesap actımı baska telefon hattı varmı dıye dıye beynını kemıreceksın esın hep benı affet modunda olmayacak bır sure sonra karı koca hayatına devam etmek ısteyecek uzatma dıyecek sen ona dokuna bılıcekmısın yada dokunmasına katlanabılecekmısın?
karı koca hayatı olmadan aynı evın ıcınde yasamakda cok mantıksız zamanla dahada kopacaksınız bırbırınızden daha cekılmez olacak hersey .
ama gidersen basta zorluk cekeceksın mutlaka uzuleceksın ama en azından yenı bır sayfa acacaksın kendıne sence evliliğin en guzel zamanlarında dayak atan ve karnında ondan bı parca tasıdıgın andada aldatan adam ıcın daha fazla caba sarfetmeye acı cekmeye değer mi?

kizlar geceden bi yana yazdiginiz yorumlari okudum,
bu duruma gelicegimi hic tahmin etmezdim,
bende ne yeminler ettim esime egerki aldatirsan ceker giderim,
fakat insanin basina geldimi bi an durakliyosun okadar kolay olmuyo,
ben esimi baska kizla gormeye hazmedemem,
egerki ayrilirsam cok koyucak bana bir sure,birde
hamileyim,
bebegime bisey olursa,
esime nefret doluyum,
bir alman arkadasim var isyerinde kadin bayabi yasli,
ona anlattim durumumu daha yeni,
bana bir sans vermelisin diyo,
belliki ilk defa yapmis pisman olmus,
bir sure affetme ama ona sansi ver,
ztn birdaha yaparsa dusunmeden kendin ayrilirsin,
sen su an beklemedin esinden bidaha yaparmi acaba diye
sans vermek istiyosun ver ozaman o sansi baktin bir daha yapiyo
hic olmasa acimassin ona birdaha duzelirmi acaba demessin dedi bana,
soyledikleri bana mantikli geldi,
tabiki hamile olmasam ayrilirdim cok uzulsemde,
fakat bebegim ona bir sans veriyo ben degil,
onun icin birdefa daha kaliyim diyorum,
kalmasina kaliyorum ztn sartlarimi biliyo,
interneti silcez evden,
ben isten cikiyorum,
arkadaslariyla bulusucaksa bile benim verdigim saate ve 2 samimi arkadasi var onlarlada
gorusuyorum ztn,
artik herseyi beraber yapicaz,
tabiki guvenmiyorum dediklllerine inanmicam,
yinede gozumun onunde olucak ztn babasiyla ayni sirkette calisiyolar,
beraber gidip geliyolar ise,

ben bunlara katlanamam,
guclu olamiyorum,
bebek olmasaydi cok kolaydi fakat bebisime kiyamiyorum,
ilk bebegimiz cok sevindik ikimizde cok istiyoduk,
esimede dedim bugun,
ben bu cocuga esyalarini alicam odasini dizicem diye cok sevindim,
fakat simdi oyle olmicak icimdeki istegi yok ettin,
bu hafta akrabanin dugunu var ,
gitmicektim fakat mecburum,
esimle gitmem lazim,
en cok bu koyacak bide bana,
mutlulugu oynicam,
mutlu bir cift gibiymisiz gibi:-)

eşini evden uzaklaştırırsan aklın onda kalır , nerde ne yapıyor diy düşünürsünüz,
eşini çok seviyorsun bi günlük kaçamak olduğunu düşünüyorsun,
boşanacaktın ama çocuğun için katlanıyorsun(!)
veeee akrabanızın düğününe kocanla gideceksin mecbursun....
gerçekmisiniz siz.
ya depresyondasınız , ya erkek adam aldatır kadında paşa paşa çeker diyenlerdensiniz yada bunları yazarkan iyi değildiniz.

ben bu gıbı durumlarda hemen boşanma taraftarı degılım acıkcası

şans ver demıyorum ama boşanda demıyorum ıkısıde cok karısık bır durum Allah göstermesin ama şuan benım başıma boyle bır şey gelse bende hamıleyım boşanmam ama sürüm sürüm süründürürüm

hamileyim,
bebegime bisey olursa,
esime nefret doluyum,
interneti silcez evden,
ben isten cikiyorum,
arkadaslariyla bulusucaksa bile benim verdigim saate ve 2 samimi arkadasi var onlarlada
gorusuyorum ztn,

canım zaten senın yazdıklarından kalmak ıstedıgın anlaşıyordu oyuzden belkıde bızlerden de bu yorumu bekledın hep,ınsan kendı basına gelince daha farklı davranır bılıyorum ama bu adam hak edıyormu ya senı daha yenı gelinken döven, bebek beklerken aladatan adama bı sanas verıcem dıye kendı hayatından calmana değermi? guvensız bı evlilik olurmu sence ilişkilerde en buyuk temel tası guvendir ve yukarıda ona guvenmıcem demıssın guvensız bı evlilik olmaz dıye dusunuyorum ama tabı yınede sen bılırsın

hamileyim,
bebegime bisey olursa,
esime nefret doluyum,
interneti silcez evden,
ben isten cikiyorum,
gorusuyorum ztn,

kocanın sana yaptığının yarısını sen ona yapsaydın kaç tane çocuk olması lazımdı size şans vermesi için.
kocan şimdi karımı aldattım oda beni çok değil iki günde iki çift lafa affetti. demekki neymiş sen salla başını ben bilirim işimi.
iki kere yapılan hata değildir siz kendinizi sürekli aldatılmaya mahkum ettiniz.
başıma gelmedi böle bişiy (en azından bildiğim bişiy yok)
kocamı affetmek için tek şartım aynısını ona yapınca beni affedip effetmeyeceği sorusuna vereceği cevap olurdu. cevap belliyse ki hayır derler onun benden üstünlüğü yok affetmezdim. ölürdüm kahrımdan , onsuz olmak çook zor oldurdu ama affetmezdim.

Eşine tekrar güvenebilecekmisin hamilelik dönemi zordur cinsellikten soyarsın eşinden tiksindiğin bile olur hç birşey olmasa bile hele bu olaydan sonra kat be kat artması lazım. Doğumdan sonrası hele daha bir zor kendine bile vakit ayıramayacaksın ki eşine zaman ayırasın şimdiden böyle bir girişimde bulunan insan o zaman hayli hayli yapar diye düşünüyorum. Ben sana asla boşan demem ama bunları düşün taşın yaşamadan göremezsin tabi eşinin annesi ve babasıyla konuş burnunu iyice sürttür sakın yüz verme seni kaybedeceğini anlasın beni istemiyosan sevmiyorsan boşanalım de benim ne eksiyim var o kızdan de ne bileyim böyle şeyler işte allah yardımcın olsun...

kocanın sana yaptığının yarısını sen ona yapsaydın kaç tane çocuk olması lazımdı size şans vermesi için.
kocan şimdi karımı aldattım oda beni çok değil iki günde iki çift lafa affetti. demekki neymiş sen salla başını ben bilirim işimi.
iki kere yapılan hata değildir siz kendinizi sürekli aldatılmaya mahkum ettiniz.
başıma gelmedi böle bişiy (en azından bildiğim bişiy yok)
kocamı affetmek için tek şartım aynısını ona yapınca beni affedip effetmeyeceği sorusuna vereceği cevap olurdu. cevap belliyse ki hayır derler onun benden üstünlüğü yok affetmezdim. ölürdüm kahrımdan , onsuz olmak çook zor oldurdu ama affetmezdim.

zaten oda affetmıck kı ıcınde bı yerde kalıcak hep sorguluycak dıdıklıycek hayatı araştırmakla gececek ama işde bız nedesek boş şuan kendı ıstedıgını yapıcaka adam zeten bı donmem sonunda benı affet modundan sıyırlıp gundelik yasantısına cok kolay devam etcekkk

ben, bir kez bile aldatan bir insanın eşini sevdiğine inanmıyorum.sevgi sadakat gerektirir.o sadakati bir kere kenara ittiyse karşılıklı hissettiğiniz bazı şeyleri yitirmiş olabilir. ben açıkçası senin onu sevdiğin gibi seni sevdiğini de düşünmüyorum.çünkü şöyle düşün; sen onu çok seviyorsun ve ne olursa olsun onu aldatmak bir kenara başka bir adamla yalnız başına bile kalmak seni rahatsız eder.ama o belki bi heyecan,belki kendini kanıtlama belki sıkılma yada herneyse bi arayış içine girmiş. sana sırnaşması da vicdanen duyduğu rahatsızlık,suçluluk.. yakalamasaydın devam etmeyecek miydi dersin?
bebeğinin bunlarla hiçbir ilgisi yok,o tarafsız.. çocuk için aileyi bir arada tutmaya çalışmak da saçma geliyor bana. huzursuz,mutsuz ve kavgayla yüksek sesle yürüyen bir evlilikte çocuğun içine kapanık olması,mutsuz olması daha olası.ayrıl demeye asla hakkım yetkim yok ama empati kurarak yazıyorum,benim affım yoktur. allah yardımcın olsun,..

öyle bosan diyen arkadaslari falan dinleme sakin canim o onlarin düsüncesi cünki baslarina gelmemisdir cok zor bir durumdasin seni cok iyi anliyorum fakat sana tavsiyem süründür fakat ayrilma ayri cocuk büyütmek cok zor birde seviyormusun biliyorum hic afedilesi birsey degil afda etme zaten afetsen bile sana her dokunusunda aklina gelecek yardim al aile danismanindan. fakat isi birakma calis mesela haftada iki güne düsür isini madi anlamda ona bagimli olma ve arkadaslariylada yollama o ne demek o sansini kaybetti artik süründürki birdaha yapmasin. artik öyle bir Dünyada yasiyoruzki evli erkekler enterasan geliyor bazi bayanlara malesef özelikle parka gidiyorlarmis orda cocuklarina bakan erkekleri ayarlamak icin. Hic kafana takmamaya calis gez dolas kendine iyi bak cocuguna iyi bak yapan kendine yapar senin anlin ak vicdanin temiz hic ona tenezül bile etme vakat Ayrilma cok zor birsey ayrilik yine rezil olan kadin ve cocuk oluyor hii birde madi yönden birikim yap kaliteli yasa.

öptüm canim Allah yardimcin olsun bebise iyi bak bay bay

sen affedicek gibi konuşuyorsun, affet, sonuçta bu hayatı yaşayacak olan sensin. herkes tabi ki 15 aylık evlilikte üstelik hamileyken hayaller kurar, eşimle şöyle mutlu olacam, çocuğumuzla şunları yapcaz diye, kabullenmek zor tabi ki.

benim küçük ablamın bir arkadaşı vardı, güzel, tatlı, sımsıcak bir kız. eşi uzuun süre peşinde koştu, sonra kalbine girdi, evlendiler. adam, yeni evlilerken aldattı, çocukları 2-3 yaşındaydı. ama tek gecelik falan değil, bayağı böyle ilişkisi varmış. kız boşandı. sonra adam buna yeniden yakınlaştı, aklını çeldi, çocuk için yeniden evlendi kız. adam önceki kızdan ayrılmış, yeni bir sevgili bulmuş bu sefer utanmaz. 2. kez ve umarım son kez ayrıldılar. o güzelim kızın bunları yaşamasının, hayatının güzel yıllarını böyle bir pislik için harcamasının ne anlamı vardı sence? bence hiçbir anlamı yoktu. o yüzden kendin bilirsin, nasıl istiyorsan öyle yaşa.

meslek sahibi degilim ama calisiyorum, bitaki ay ayrilmayi dusunuyordum,
yavas yavas karnim buyuyo,
ailem var arkamda bundan 6 ay once birtakim huzursuzluklar olmustu,
esimden dayak yemistim bende evi terkettim annem gile gittim,
4. gun geldi annem gilin kapisina babama yemin etti birdaha elimi kaldirmicam diye,
babamda kurana el bastirdi ve babamda yemin etti dediki,
benim kizim bu eve birdaha elinde valiziyle gelirse sana yemin ederim 7 cihan
biraraya gelse bile sana kizimi vermem dedi,
ailem sonuna kadar arkamda olucak hem babamin maddiyatida iyi,
benim gidicek yerim var fakat hemen kararim ayriliktir diye kestirip atamam,
sadece kendimi dusunmuyorum,
cocugumu dusunuyorum,
annesiyle babasi bir olsun ayri olmasin diye dusunuyorum,
fakat esimide midem almiyo :-(

seni dövdü müüüüüüüü:KK53:
bide aldattı......:KK53:

ah be canım daha ne yapabilir bu adam...:KK50:

esimi coook ama cok seviyorum,
oda beni sevixo eminim bir gunluk kscamak yapti,
yada ben kendimi boyle kandiriyorum,
eger evden cikarirsam daha cok cildiririm,
nerde kimin yaninda falan filan,

ben dünden bu yana hic uyumadim,
gozumu kapattigim an esim ve o kiz gozumde canlaniyolar:-(
depresyondayim galiba,
yarin doktorda terminim var,
bebegim insallah iyidir,
eger ona bisey olursa allah korusun,
esimin vijdanini merak ediyorum ozaman
bebek katili nasil bir duygu sorarim ona:-(
ayyyy cok korkuyorum 2 gundur uykusuzum,

Kusura bakmayın ama şifresini saklayan eve gelmeyen sisizn bilmediğiniz başka hat kullanan adam çapkınlık yapmak için kendine ortam hazırlamış işte. Sanki biriyle tesadüfen karşılaşmışta şeytana uymuşta bir kerelik kaçamakmı yapmış. Adam aramış ve bulmuş.Herşeyi planlamış eminim yakalamasaydınız devam edecekti. Şimdi gerçekten pişmansa ve sizde bundan eminseniz kararı siz vereceksiniz zaten.Allah yardımsınız olsun.

ha bi de dövmüşrü doğru. canım sakın ayrılma, kocanın kıymetini bil emi!

çünkü eminim pişman olmuştur, bir daha ne döver ne de aldatır. on kaplan gücünde, mükemmel bir koca olmak için sabırsızlanıyordur, eminim yani. bu erkekler zaten hep bizim iyiliğimizi istemezler mi? hınzırlar

Affet ya da etme diyemem karar tabii ki sizindir lakin bir kez o haltı yiyen adam düzelmez bence. Affetseniz aradan biraz zaman geçtikten sonra, belki yine aynı şeyi tekrar edecek fakat bu kez daha dikkatli olacak yakalanmamak için. Sizse hayatınız boyunca hep bir şüphe içinde yaşayacaksınız, hatta belki üstüne gideceksiniz. Suçluluk duygusuyla hareket edecek eşiniz başlarda, ama siz ondan şüphe duydukça kendini haklı görmeye başlayacak, üzgünüm ama siz de hep şüphe duyacaksınız ya tekrar yaparsa diye. Ve tekrar yaparsa aynı şeyi, bu kez sizi suçlayacak üstüme çok geldin falan diyecek..
Ya da kendi yaşantımdan bir örnek vereyim. Çok seviyordum birini ve bir kez facebookta tanımadığı bir kızın fotoğrafına çok güzelsiniz gibi birşey yazmıştı ve başka şeyler de.. Bildiğiniz asılmış kıza. Ayrıldık, ben affetmem böyle şeyleri diyordum ki araya ortak arkadaşlar girdi, çok pişmandı falan affetme gafletinde bulundum. Nişanlanmayı düşünüyordum, aileme açacaktım konuyu. Bir gün bunun facebook şifresini istedim ki ne göreyim, mesajları sildiğini sanmış ama arşive kopyalanmış. 5 kıza asılmış, hatta biriyle ki bu kız da benim yüzüme gülen bir arkadaştı sözde, benimle sevgiliyken sevgili olmuş, aynı anda ikimizi idare ediyormuş yani.. Şimdi yine aynı şeyler, çok pişmanım falanlar..
Demem o ki, bir kez aldattıysa ve affedildiyse, nasılsa affeder psikolojisiyle tekrar aynı şeyi yapıyor erkekler..

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar ben 15 aylik evliyim,
esimle severek evlendik, 3 sene tanismistik.
su an 4 aylik hamileyim,

esimin facebook acmasina karsiydim,
bundan 8 ay once beni dinlemedi acti,
sifresinide bana vermedi, erkek arkadaslari var diye sözde kiskaniyordu:-(

hersey bundan bir hafta once basladi,
esim gececi calisir saat aksam 8 bucuk gibi evden cikardi,
fakat pazartesi, sali, carsamba, persembe hep yarim saat erken cikiyodu ,
benimde dikkatimi cekti ve dedimki hadi hadi kizlarla telde konusuyosundur diye sakasina takildim oda bana sen cok meleksin demisti:-)

cuma gunu bana dediki git dedi annen gilde kal cumartesi bende hayir dedim,
cumartesi annem gile gittim sonra eve geldim aksam ,
esim beni aradi dediki ben gecikicem arkadaslarlayim,
buarada hafta sonlari esim calismiyo,
bende gec gelir diye yattim,
sabah 7 de uyandim yanimda yok,
9a kadar bekledim sonra aradim yoldaymis,
arkadaslariyla sabaha kadar gezmis,
ben tabi yemedim,
inanmis gibi yaptim,
eve geldi bana sirnasiyo yag cekiyo,
ben seni cok seviyorum bugun ne oldu hic sorma,
hersey degiscek duzelcek seni hep gezmeye goturcem falanda filanda,
ben yemedim,
aksam oldu ise gitti,
bende onun facenin sifresini yaza yaza uydur muydur buldum,
yazismalarda birde ne goriyim kizlarla yazisiyo kizlar soruyo,
sen evli degilmisin diye bizimkide diyoki degilim,
habire baskalari eklemesin diye evli gosteriyorum,
numara degismeler megersem bizimki iki kart kullaniyomus,
birtanesi taaa 400 kilometre uzaktan megersem onunla anlasmislar bulusmuslar,
bizimki ben sabaha kadar onu beklerken o ise kizin yanindaymis,

esimin agzindan o kizla yazistim laf almaya calistim,
kiza numarami verdim beni ara diye o salakta beni esim zannedip aradi,
kiza apacik soyledim ben karisiyim hamileyim bana soyle neler yaptiniz,
kiz anlatti bulustuk, sarildik dahada ilerisi olnadi dedi,

hemen esimi aradim is yerini agzima geleni saydim,
bana telde yalvariyo ben seni seviyorum,
bana son bir sabs ver yaptim bi cahillik ztn sen ortaya cikarmasaydin ben pisman olmustum tovbe etmistim,

bende hayir dedim bukadar kolay degil ben kararimi vermedim verince aciklicam dedim,
bu sabah eve geldi elimi tutmaya calisiyo boyle davranma,
bana soguk olma hersey eskiden iyi olcak falan,
bende taviz vermedim su an isteyim ve ne yapicami bilmiyorum,
gozum arkada kaliyo guvenmiyorum,
bana akil verin hamileyim birde saglikli karar verecek gucte degilim:-(

bu eşiğe galseydim ben boşardım adamı..hadi faceden ekledi muhabbet etti aalaa ama gece gelmemek kızla buluşmak büyükcesaret birde sarılma faslı tabi bu kızın azından...ben boşardım.daha birinci hamileleik daha bi dur bunun seneleri var hastalığı sağlığı çolukçocuga gircek kadın kendinden geçicek adamlara bi halt olmuyo 1.senede böyle dışarı kayıyosa ben olsam kocamı boşardım.ben biliyorum taviz tavizi doğuruyo bide hayatım artık ne yaparsan yap kocana güveninde kalmıyo zamanla sevgininde azaldıgını görüyosun..geçmiş olsun fazlada harabetme kendini ilk başına gelen sen değilsin unutma..

X