Saç Rengi ve Saç Boyama bakırdan sarıya geri dönüş !! lütfen yardım edin :(((((((

Joker

bakalım bakalm..
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
1.492
2
selam kızlar...yardımınıza çok ihtiyacım war..

ben yıllardır sarı saçlıydım.ama artık oryel saçımı çok yıprattıgı için kestrdm ve bakır yaptım.ama hiç gözüm alışmadı:KK43:
tekrar sarı yapmak ıstıorum.iki hafta oldu boyatalı şimdi turuncuya döndü arada hafıf parlaklıklar var röfleler den kaynaklı...sarıya dönebılmek için ne kadar sure beklemeliyim ne yapmalıyım lütfen fikir verin..:KK43::KK43::KK43:

arkadaşım..bakırın altındaki sarı saçın oryallemi açıldı...
ben bakırdan sarıya palette yoğun açıcı ile döndüm dakika beklettim..kolestonun açıcısı daha etkili diyorlar..önerilen süreyi aşma..büyük marketlerde satılıyor..saçın yıpranıksa yapma tabiiki..

arkadaşım..bakırın altındaki sarı saçın oryallemi açıldı...
ben bakırdan sarıya palette yoğun açıcı ile döndüm dakika beklettim..kolestonun açıcısı daha etkili diyorlar..önerilen süreyi aşma..büyük marketlerde satılıyor..saçın yıpranıksa yapma tabiiki..

evet oryel ile açılmştı.. kaç dakika beklettin ? saçım çok sağlıklı değil ama napıcam bılmıorm..tam sarı oldu mu yoksa turunculuk kaldı mı saçında?ayrıca yardmn iin tşkr ederim....

X