Aşırı sinirle nasıl baş edilir?

Canım yaşadığın kötü bi olaydan sonra bu hale geldiysen eğer bir süre sabırlı ol geçmezse eğer uzmandan yardım al. bu durum kendiliğinden oluştuysa bilinçaltında neyin tetiklediğini aslında gene en iyi sen bulursun, bir uzman ancak bu konuda yol gösterici olabilir. dediğin gibi insanlarla olan iletişiminde problem teşkil ediyorsa yardım almaktan çekinme lütfen, kişisel gelişim olumlamaları da bu açıdan faydalı olabiliyor onlarla telkinler yap kendine.

Aslinda cocuk gibi kalbim var ana aninda degmez seye kiriliyom sinirleniyom biseleri kirmam bi dun camasir sepeti oldu:KK43:( pismanoluyorum ama gec oluyo ben anlamadim bi cok iyim aniden parliyom off kendime bile sinirliyim boyleyim diyee ufffff

Aşırı sinirliyken ılık bir duş iyi gelir...(tabi evdeysen)

Birde seni en çok ne sinirlendiriyor gün içinde?

özünde birşeylerden tatminsizlik yatıyor olabilir? o amaçla sordum...

anne-babayla iletişim nasıl?

evli misin yada?

Son düzenleme:
çok sinirli bi insan değilim ama özellikle eşimle kavga ederken kendimi tutabilmeyi çok isterdim :) sakin kalabilmek iyi olurdu ama ne dersen de susan bi kocayla pek mümkün değil sanırım :63::KK1:

evli misin yada?

Selam soru banami? Evliyim abnemlerlwde iyi aram hic bi sebep yoken sinirleniyorum

canım öfkeyle kalkan zararla oturur şeytan öfkelenenleri sever..
hemen bir abdest al ve dua oku eğer biliyorsan bi kuran oku hemen rahatlarsın ve sinirliyken insanlardan uzak durki kalp kırma...ama muhakkak besmele ile abdest al canım...şeytanı sevindirme...hepimiz gün içinde bişeylere kızıyoruz ama önemli olan ölçülü ve kalp kırmadan çözüm bulmak...allah yardımcın olsun...

evli misin yada?

Beni en çok sinir eden şeyler belli canım.. geçmişe dair şeylerde var canımı sıkan..kayınvalidem alt katımda en çok o sinirimi bozuyor ve senir oldukça her gün çıkıyor uzaklaşamıyorum ki ...Anne babamla iyi olsam çok büyük kazık yedim onlardan diyeyim kırgınım güvensizim onlara..eşimle aram iyi

hemen bir abdest al ve dua oku eğer biliyorsan bi kuran oku hemen rahatlarsın ve sinirliyken insanlardan uzak durki kalp kırma...ama muhakkak besmele ile abdest al canım...şeytanı sevindirme...hepimiz gün içinde bişeylere kızıyoruz ama önemli olan ölçülü ve kalp kırmadan çözüm bulmak...allah yardımcın olsun...

zaten namaz kılan bir insan olduğum için abdest alıyorum ama bir yerlerde yanlış mı yapıyorum acaba :KK5:

canım 10 dakikada 1 msj atabiliyoruz ya ... taklıdım 10 dakika sonra gönderiyorum. bu arada bende ekli ama çevrimdışısın hala

Tamam canım sen yollarsın özelden bazen öyle oluyor benimde eklemem gerekebiliyor

Cok tsk yardiminiz icin

Arada ben de aşırı sinirli oluyorum, siniri yenmenin yollarını açıkçası ben de merak ediyorum:KK1:
Ama bildiğim bir şey var ki, sinirliyken ilk yazılan mesaj asla asla gönderilmemeli. Fazlasıyla
kalp kırabiliyor. Yazılan mesaj 10 dakika sonra tekrar okunup gönderilmeli. Ya da sinirliyken
tel konuşması yapılmamalı.

eşim çok sinirli... bol bol dua ediyorum faydası oluyor...
hergün 17 kez ayet el kürsi oku ve aklına geldikçe inşirah süresi.. çok faydası var denedim.
sinirlenince de Ya Gaffar demeye başla..

Aslinda cocuk gibi kalbim var ana aninda degmez seye kiriliyom sinirleniyom biseleri kirmam bi dun camasir sepeti oldu:KK43:( pismanoluyorum ama gec oluyo ben anlamadim bi cok iyim aniden parliyom off kendime bile sinirliyim boyleyim diyee ufffff

eşim çok sinirli... bol bol dua ediyorum faydası oluyor...
hergün 17 kez ayet el kürsi oku ve aklına geldikçe inşirah süresi.. çok faydası var denedim.
sinirlenince de Ya Gaffar demeye başla..

Her gün bir bardak melisa çayı,bir bardak sarı kantaron çayı iyi gelir sakinleştirir (sabah birini akşam birini gibi..). Kesmezse melisa çayına biraz da rezene karıştır.
Valla benim ablam 3 melisa yaprağını ve biraz rezeneyi karıştırıp içiyor,bütün gün sırıtıyorum diyor :KK1:

X