20 haftalık ikizlerimin videoları :)

buğlemcim video nerde?başlığı görünce heyecanlandım ama video görünmüyor canım yineler misin?

bayanlar videoları güncelledim,şimdi acil çıkmam lazım..yarın görüşürüz inşallah.. iyi seyirler..maşallah diyerek bakın bebişlerime :)

maşallah tosunlarına,benimde 20 haftalık kızım var ve senin ikizlerini izlerken kıpır kıpır hareketlendi yavrum:nazar::emir_bebek:

buğleeemmmmmmmm maşallaaah maşallah kırk bin kere maşallahh çok duygulandım yaaa bende rabbim nasip ederse bu hafta içi gireceğim renkli ultrasona :):):):) ben diğer başlığına bebişlerimin ultrason resimlerini ekleyecektim ama makinam fire verdi malesef ekleyemedim.. :KK43:

rabbim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nasip eder inşallah :):):):)
o günü dört gözle bekliyorum.günler hemen geçsin istiyorum :):):):)

anlat bakalım dr. kontrolün nasıl geçti?havadisleri anlat.neler dedi ? kaç saat yada kaç dk sürdü?iç organları da belli oluyor mu?dr.bize iç organlarına kadar herşeyi görülüyor.ikizlerde özen gösteriyoruz demişti.iki kere renkli ultrason çekilecek demişti.merak ediyorum.neler yaşadın bebişlerini görünce :):):)):) aç mı gidiyorsun tok mu?hepsini tek tek anlatır mısın? :KK70:

:nazar::nazar:Allah uzun ömürler versin evlatlarına maşallah sağlıkla al kucağına inşallah çok güzel birşey olsa gerek darısı başımıza:KK71:

maşallah tosunlarına,benimde 20 haftalık kızım var ve senin ikizlerini izlerken kıpır kıpır hareketlendi yavrum:nazar::emir_bebek:

maşallah seninde bebişine,Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin,sağlıklı bir şekilde inşallah ..onların kıpırtıları,tekmeleri o kadar tatlı ki,anlatmak yetmez,yaşamak lazım,Rabbim bütün isteyenlere versin ..

buğleeemmmmmmmm maşallaaah maşallah kırk bin kere maşallahh çok duygulandım yaaa bende rabbim nasip ederse bu hafta içi gireceğim renkli ultrasona :):):):) ben diğer başlığına bebişlerimin ultrason resimlerini ekleyecektim ama makinam fire verdi malesef ekleyemedim.. :KK43:

rabbim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nasip eder inşallah :):):):)
o günü dört gözle bekliyorum.günler hemen geçsin istiyorum :):):):)

anlat bakalım dr. kontrolün nasıl geçti?havadisleri anlat.neler dedi ? kaç saat yada kaç dk sürdü?iç organları da belli oluyor mu?dr.bize iç organlarına kadar herşeyi görülüyor.ikizlerde özen gösteriyoruz demişti.iki kere renkli ultrason çekilecek demişti.merak ediyorum.neler yaşadın bebişlerini görünce :):):)):) aç mı gidiyorsun tok mu?hepsini tek tek anlatır mısın? :KK70:

canım ,renkli ultrason iki tane bebek olduğu için epey uzun sürdü,ben aç karnına gitmiştim,şeker yüklemesi yapılmıştı,şeker yüklendi,bi kaç lokma bişey yedim, ultrason sıram geldi,doktor tek tek inceledi,ölçtü,biçti,bir sürü rapor tuttu,iç organ derken kalbine ,ellerine ayaklarına baktı,başını ölçtü işte aklına gelmeyen her şeyi yaptı..renkli olarakta video verdi,amnios sıvısını bile ölçtü..sende gidip gelince eklede bakalım inşallah canım..
inan onları sarmaş dolaş görmek ne mutluluk vericiydi,doktor diyorki senin ki tam ikiz :)tıpa tıp benzerler ve anne karnında bu kadar yakın olduğu için doğuncada bunları ayırmak zor diyor.. :) Rabbim ayırmasın ..

:nazar::nazar:Allah uzun ömürler versin evlatlarına maşallah sağlıkla al kucağına inşallah çok güzel birşey olsa gerek darısı başımıza:KK71:

evet canım,yaşamayan bilemez,Rabbim olmayan ve isteyen her kuluna nasip eylesin anne omayı,bebek kokusunu :) amin canım,Allah razı olsun iyi dileklerin için..

bebişlerinin videolarını ilk eklediğin zaman izlemiştim canım.ama mesaj yazamamıştım o anda kalkmam gerekti bilgisayardan.sonrada unuttum.çok şirin gözüküyorlar canım.ne güzel ilerde büyüdüklerinde bakın sizin ultrason videolarınız diye gösteririsin.çok ilgilerini çeker eminim.bizim videomuz yokki canım ya.öyle bir yerde oruruyoruzki sanki dağın başı.hiç video mideo yok bizde mağlesef.özel hastaneye gidiyorum orası bile ana baba günü.doktor hemen beş dakikada bakıp bırakıyor.çoğunlukla soracağımıda unutuyorum hemen çıktığım için..inşallah yani kurbanda ankaraya gidersem detaylı bir ultrasona girmek istiyorum.ya nefret ediyorum burada yaşamaktan offffff.benim annem 7 sene önce kardeşimi doğurduğunda kontrolleri en az yarım saat sürerdi tek gebelik olmasına rağmen.benimde şansım uyduruk yere gelin gitmek varmış.gerçekten büyükşehirden böyle bir yere taşınmak aşırı zor bişey.bir tayinimiz çıksın bir daha gelirsem iki olsun buraya.:63:

bebişlerinin videolarını ilk eklediğin zaman izlemiştim canım.ama mesaj yazamamıştım o anda kalkmam gerekti bilgisayardan.sonrada unuttum.çok şirin gözüküyorlar canım.ne güzel ilerde büyüdüklerinde bakın sizin ultrason videolarınız diye gösteririsin.çok ilgilerini çeker eminim.bizim videomuz yokki canım ya.öyle bir yerde oruruyoruzki sanki dağın başı.hiç video mideo yok bizde mağlesef.özel hastaneye gidiyorum orası bile ana baba günü.doktor hemen beş dakikada bakıp bırakıyor.çoğunlukla soracağımıda unutuyorum hemen çıktığım için..inşallah yani kurbanda ankaraya gidersem detaylı bir ultrasona girmek istiyorum.ya nefret ediyorum burada yaşamaktan offffff.benim annem 7 sene önce kardeşimi doğurduğunda kontrolleri en az yarım saat sürerdi tek gebelik olmasına rağmen.benimde şansım uyduruk yere gelin gitmek varmış.gerçekten büyükşehirden böyle bir yere taşınmak aşırı zor bişey.bir tayinimiz çıksın bir daha gelirsem iki olsun buraya.:63:

ah canım benim yaa, sen nerdesin? :KK43:

merhaba,
videolari izleyebildim, cok ciciler ya.. Allah sag salimde kucagina almayi nasip etsin insallah.....

Allah bağışlasın....tamamına erdirsin.....harika bişye..................................darısı başıma ben de ikiz istiyorum.....ayrı yumurta olur işallah kızm var ikiside oğlan olsun......................................işallah yaaa

maaşallah allahım esirgesin arkadaşım ben bir şey soracağım
tam olarak kaç haftalıkken öğrendin ikiz olduklarını
ben henüz 6+1 deyim belli olurmu çok merak ediyorum
ailemizdede ikiz var bende hep öyle hissediyorum

80yazıyorda osmaniyelimisiniz acaba

Son düzenleme:
maaşallah allahım esirgesin arkadaşım ben bir şey soracağım
tam olarak kaç haftalıkken öğrendin ikiz olduklarını
ben henüz 6+1 deyim belli olurmu çok merak ediyorum
ailemizdede ikiz var bende hep öyle hissediyorum

80yazıyorda osmaniyelimisiniz acaba

sağol canım,darısı başına inşallah..ikiz olduklarını ben on haftalıkken öğrenmiştim..ikinci rutin kontrolümde..ilk ay keseyi bile zor görmüştü doktor.. diğer ay tekrar gel bakalım demişti..yani öğrendiğimde iki aylıktı..bir ay ikiz ikiz dolaşmışım :)
çift yumurta ikizi olursa belki iki kese görünür ama tek yumurta ikizlerinde sonradan bölünme olduğu için biraz geç anlaşılabilir..bişey diyemiyeceğim..Allah gönlüne göre verir inşallah..
evet adana osmaniyeliyim canım..

meldir,gulizelif,sizler nerelerdesiniz tek yumurta ikizi anne adayları :) nasıl gidiyor gebelik..

X