Saç Kesim Şekilleri İzmirde kuaför tavsiyesi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

bitkisel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2011
468
335
kızlar kuaförden yana çok dertliyim saçlarımda şu anda boya bile yok ama saçlarım çok kuru ve kabarık en son 3 hafta önce kestirdim ama kuaför yamuk ve şekilsiz kesti saçlarımı devamlı topluyorum çok canım çok sıkkın saçlarımon boyu omuzlarımı geçgin ben kuaförün saçımı azaltarak sanırım ara makasla katlı kesmesini istiyorum izmirde bildiğiniz iyi kesim yapan kuaför varsa lütfen önerin

ben seneler sonra belimdeki saçlarımı düz küt kestirdim kuaför olan kuzenime. ama sağolsun bi kısmı uzun diğer kısmı daha kısa kesmiş. sonra hatay'da studio 948 ( yanlış hatırlamıyorsam numarası buydu) var. ilk defa gittim ama çok memnun kaldım kesimden fiyatı 10 TL .
aynı gün saçlarım 2 defa oryalle açıldı, boyandı, kesildi, şekil verildi. boyanan renkten memnun kalmadığım için ( allah var adamlar sana bu renk olmaz demişlerdi ben tutturdum bu olcak diye ) bir hafta sonra evde boyadım tekrar. sonuç çok çok iyi. 2 defa oryal değmesine rağmen ne yanık ne bişey, kesimde çok çok güzel. kuzenimde kırıklarını aldırdı. biliyoruz ki kuaföre kırık diye gider kısacık saçlı çıkarız. kuzenim nasıl istiyorsa aynen öyle kesti. tavsiye ederim.

Bucada Ferdi Kuaför varmış çok güzel kesiyormuş çok da pahalı değilmiş arkadaşım önerdi yarın oraya gidip deneyeceğim sonuçları yazarım umarım bi kuaför kabusu daha yaşamam!

Bucada Ferdi Kuaför varmış çok güzel kesiyormuş çok da pahalı değilmiş arkadaşım önerdi yarın oraya gidip deneyeceğim sonuçları yazarım umarım bi kuaför kabusu daha yaşamam!

canım naptın gıttınmı ferdı kuaföre memnun kaldın mı fiyat nedir bilgi verrmısın

bak anlatıyım hemen anlıcaksınız... üsten kat vermeye baslayarak kestı baktım kısalıyor ben aglamaya basladım yarıda bıraktırdım yanı üstle katlı altta uzun bır kuyruk var onu duzelttırmek ıstıyorum. suan saclarım belımde 3-4 pamak kestırmek ıstıyorum.

aynı dertten muzdaribiz saçımı üstten kısa kestiler bıraktırdım altlar uzun üst katlar daha dogrusu kafamın sol ve sag taraflarındaki üst katlar kısa çok igrenç toplayıp duruyorum döktügüm gözyaşları stresten dökülmelerde cabası :'( cok mutsuzum buca şirinyerdeki malum büyük kuaföre gittim bide..işe alırken nası alıyolar bunları bilmiyorum uzun lafın kısası izmirde acil bi kuaför bulmalıyım kesim için..ama 2hafta olmasına ragmen hala soku atlatamıyorum çk emin olmadıkca övmeyin kesin gidin demeyin lütfen bi şok daha yaşarsam hepsi dökülür saçımın :KK43:

bende bucadayım ferdi nerde bilmiyorum ama bnm saçımı bu hale jale getirdi..bucadaki en pahalı kuaför olmasına ragmen.herneyse hakkımı helal etmiyorum zaten o yeter onlara..ferdiye gittiysden yorum yazarmısın cnm

bugün saçımı kestirdim nereye kestirsem diye çok araştırdım sonunda ibrahim ibrahime gittim gayet menunum ki her kuaförden çıktığımda depresyona giren biriyimdir (bornovada kesim fön 33tl verdım) :). ayrıca moda istanbul diye biyer var bölge metronun orda hayatımda gittiğim en berbat kuaför saçımı boyuyorum diye cila yapmıs turuncu oldu kafam sonra gittim düzeltin diye adamda surat 5 karış üstelik röfle parası istediler terbiyesizlerin önde gideni her önünden geçişimde batsın diye beddua ediyorum. son olarakta çamkıran durağının orda yasin kuaför var fiyatları görerek girdim işlem yaptırıken tabelayı değiştirdiler benden de yüksek ücretli fiyatı aldılar beni kazanıcağına kaybetti terbiye çok önemli bu meslekte bence gözümden hemen düşüyorlar.

Merhaba kızlar, yaz geliyor malum saçların rengi açılmaya başlıyor, bende röfle yaptırmak istiyorum :KK34:
faceden key kuaförü takip ediyorum Bostanlıdaymış yerleri harika saç renkleri çıkarıyorlar ama biraz tuzlu sanırım ben daha uygun röflesinden memnun olduğunuz özellikle Bornova taraflarında bildiğiniz bi kuaför varsa tavsiye istiyorum
Şöyle bi sararayım azcıkkk
:21:

Gaziemirde sibel kuaför var belediyenin arkasında kaş alımıda çok güzel saç kesimide:KK16:

X